Fit ve Mutlu Yaşam

Günaydınlar herkese;
Mutlu, sağlıklı çok güzel bir yıl olsun.
Çok koşturmacalı ama çok keyifli bir tatil sonrası ilk iş günümdeyim. Burası artık eskisi gibi aktif olacak mı merak ediyorum.
Yılbaşında biraz kaçırmış olmakla beraber sabahında 72.5 kiloyu gördüm. Daha fazla bekliyordum işin açığı.
Şimdi yeni bir yıl, yeni bir ay... Ocak sonunda 6 lı rakamları görmeyi hedefe koydum. Umarım gerçekleştirebilirim.
Canim ben de yılbaşında kaçırmıştım ama iki gün cok sıkı dikkat ettim 1.5 kilo birden gitti. Bosver vücut sasirmis olur yılbaşı kacamagyla sen devam et😍

Canim ben de yılbaşında kaçırmıştım ama iki gün cok sıkı dikkat ettim 1.5 kilo birden gitti. Bosver vücut sasirmis olur yılbaşı kacamagyla sen devam et😍
Saat 7.00'den sonra birşey yemeyeceğim. Şekersiz çay, kahve, limonlu su gibi geçiştirmeye çalışacağım. Aralıklı oruç gibi olacak. Tatilde geç vakitlerde kuruyemiş ve meyve yemeye başlamıştım.

Yarın çok iyi bi beslenme ve diyet uzmanına gidiyorum tahlillerimin hepsi hazır çoğu sınırda zaten d vitaminim aşırı düşük demekki şikayetlerim yersiz değilmiş 😔

5 ocak menüsü
Sabah_08.00:yumurta,2dilim peynir,5 zeytin,1dilimekmek
Ögle_12.00:1parca kıymalı pide,salata
Aksam(18.00):1kase mercimek çorbası,1 tabak kuru fasülye,
Aksam(19.00)orta türk kahvesi,2 mandalina,çeyrek muz

Spor:10000 adım
Su:2.5 lt

6 Ocak menüsü:

Sabah(08.00): 1 dilim tb ekmek, 5 yk menemen, 1 dilim peynir, 5 zeytin
Öğlen(12.00): 1 kase çorba, 1 tabak ıspanak yemeği, 1 yk makarna
Akşam(18.00): 1 kase kabak çorbası, 1 tabak kuru fasülye, 1 dilim tb ekmek, acı biber turşusu
Ara(19.00): Filtre kahve, 5 ceviz, 1 mandalina

Su: 2 lt
Spor:15500 adım

Günaydın 2 gün aciller ağrılar emarlar derken bugün biraz daha iyiyim biraz dah enerjiğim harika bi beslenme uzmanı ile randevum 2 de ☺️💪🏼 Hergeçen gün alınan her bir gram kilonun bedenime verdiği zararları çekiyoyorum ve kendime söz veriyorum sağlığımı ve ideal kiloma kavuşucam 🤲🏼💪🏼🙋🏼‍♀️

Günaydın 2 gün aciller ağrılar emarlar derken bugün biraz daha iyiyim biraz dah enerjiğim harika bi beslenme uzmanı ile randevum 2 de ☺️💪🏼 Hergeçen gün alınan her bir gram kilonun bedenime verdiği zararları çekiyoyorum ve kendime söz veriyorum sağlığımı ve ideal kiloma kavuşucam 🤲🏼💪🏼🙋🏼‍♀️
Geçmiş olsun canım. Hpimiz hedeflerimize ulaşacağız inşallah. Yeter ki bırakmayalım.

Canlar ben biraz uzaklaşacağım burdan. Yapmak istediklerim var ama telefonu elime alınca vakit akıp gidiyor yakalayamıyorum. Konuya yazmaya devam etmek isteyenler edebilir. Onun dışında takımlara da geçebilirsiniz. Ben diyet yapmak istedikçe her şey daha çok karışıyor. İnşallah kafamı toparlayıp bi düzen kurarsam gelirim yine 🤗🤗 herkesi Allaha emanet ediyorum. Sizler zaten başarıyorsunuz 🧿 daha da iyi olacağınıza eminim 🤗🤗🤗
Anka umarım iyisindir 🥰

Herşey gönlünce olsun 🥰

Özelden özellikle yazmadım hesap pasif okumazsin diye😉

Merak edip sayfayı okursan mesajımi görürsün 🥰

Kendine iyi bak🥰

Sevgi dolu neşeli güzel anne😍

Selam kızlar:KK36:
Nasılsınız bakalım. Kimler devam ediyor kaç kilo verdiniz toplanın anlatın bakalım 🥰🥰 ben kendi haline bıraktım artık :-)
Hoşgeldin 💕
Nasılsın?
Kilo değil sağlığın önemli 😉
Bazen akışına bırakmak lazım.

Çok merak ettim iyi misin?

Uzak kalmak iyi geldi mi?

X