Fiziksel şiddet

Nenas nenas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2015
177
122
31
Merhaba hanımlar, yine karmaşık duygular içinde çaresizce buraya yazıyorum. Bugün akşam üstü ben eşim ve bebeğimiz bebek arabasıyla pazara indik, üstümde hamilelikten kalma pentinin biker şortu ve çok geniş uzun kalçalarımı kapatan salaş bir tişört vardı, şort da dizime geliyor, neyse pazarda adamın biri beni süzdü gibi oldu sanırım eşim de gördü, bi kaç adım öndeydim ben, bana sinirlenmeye başladı bunu bi daha asla giymeyeceksin diye, ısrarla beni duyuyor musun dedi, ben de seslenince efendim dedim ama dediği şeye evet hayır bişey demedim, pazar yapıyorduk önemsemedim, densizin biri baktıysa benim ne kabahatim var sonuçta. birden arkamdan bebek arabasıyla ayak bileğime öyle bi vurduki neye uğradığımı şaşırdım, şok oldum. Bilen bilir çok acıtır o kısmı yürüteç vurması gibi. Hiçbi şey diyemedim, gözümden bi anda yaşlar süzüldü, her şey bi yana arkamdan saldırıya uğramak o kadar canımı acıttı ki öyle boşluğuma geldi ki. Bi süre bekledim hatta yanlışlıkla yaptım hızlı gittim falan demesini , diyemedi, anladımki bilerek yapmış, bi süre bişey diyemedi sonra neden dilediği belli olmayan bi özür diledi. Ben konuşmadım , eve geçince de bi kaç parça bişey alıp anneme geldim, kız kardeşim de gelmişti zaten il dışından bi kaç gün kalayım diyorum, ne yapacağıma karar vermek için. Akıl verin lütfen bana

Hayvan diyeceğim de hayvanlar eşlerini bu pisliği yapmıyor değer veriyor. Gücünün sadece kadına yettiği, aciz, sevgisiz ve saygısız bir ailede büyümüş, asla insanlıktan nasibini almamış bir varlık işte. Şiddet uygulayan her kimse korkak ve hastadır. O yüzden lütfen ayrılın bunun devamını getirecektir.

Annenin evinde rahatsan kal bi süre muhattap da olma. Ya bu erkeklerde bir gram beyni yok. Bakan sapıklar uzun etekli pardüseli teyzelere de yiyecek gibi bakıyor. Adama gücü yetmemiş madem okadr erkeksin dalsaydın ya adama🤬
Söylenirken öyle diyordu zaten, başkasıylakavga ettircen beni gibi bişeyler

Merhaba hanımlar, yine karmaşık duygular içinde çaresizce buraya yazıyorum. Bugün akşam üstü ben eşim ve bebeğimiz bebek arabasıyla pazara indik, üstümde hamilelikten kalma pentinin biker şortu ve çok geniş uzun kalçalarımı kapatan salaş bir tişört vardı, şort da dizime geliyor, neyse pazarda adamın biri beni süzdü gibi oldu sanırım eşim de gördü, bi kaç adım öndeydim ben, bana sinirlenmeye başladı bunu bi daha asla giymeyeceksin diye, ısrarla beni duyuyor musun dedi, ben de seslenince efendim dedim ama dediği şeye evet hayır bişey demedim, pazar yapıyorduk önemsemedim, densizin biri baktıysa benim ne kabahatim var sonuçta. birden arkamdan bebek arabasıyla ayak bileğime öyle bi vurduki neye uğradığımı şaşırdım, şok oldum. Bilen bilir çok acıtır o kısmı yürüteç vurması gibi. Hiçbi şey diyemedim, gözümden bi anda yaşlar süzüldü, her şey bi yana arkamdan saldırıya uğramak o kadar canımı acıttı ki öyle boşluğuma geldi ki. Bi süre bekledim hatta yanlışlıkla yaptım hızlı gittim falan demesini , diyemedi, anladımki bilerek yapmış, bi süre bişey diyemedi sonra neden dilediği belli olmayan bi özür diledi. Ben konuşmadım , eve geçince de bi kaç parça bişey alıp anneme geldim, kız kardeşim de gelmişti zaten il dışından bi kaç gün kalayım diyorum, ne yapacağıma karar vermek için. Akıl verin lütfen bana
O kadar adammista pazardaki sapığı dovseymis ya gücü size yeten bir gereksiz kocanız asla sineye çekmeyin bunu çekerseniz devamı gelecektir gerekli cezayı kesin eşinize valla seviyesiz

Hayvan kansız köpek
Gücü Adama yetmeyen kansız o kadar erkek ya deseydi ya sen hayirdir süzüyorsun karımı diye çok erkek ya

Akıl verilecek bir tarafı yok.
Adam yalvar yakar yapacak sende affedeceksin

Bunların erkekliği anca eşlerine , çocuklarına ,ses çıkarmayacağını bildikleri insanlara yetiyor.Ne giyerseniz giyin bir sapik çıkıyor işte, eşinizin o anda size değil adama " hayırdır" diye efelenmesi gerekirken orda en kolay hedef olarsk sizi seçmiş üstelik suçsuz, günahsız sizi ......bu çok korkakça ve çok alçakça.
Kiyafenizde bir sıkıntı gorseydi çıkmadan kibarca düşüncesini söylerdi yani onada çok normal gelmiş,bir adamin bakışıyla fikri değişip şiddet uyguluyorsa bu dolma akıllı adam kimlerin lafıyla neler neler yapar..........

Allahin cezasi façasi yiyosa adama yapsin. Gucu karisina yeten aciz bir pislik.
Adama yapmak yemezdi bence..
bebek arabasını adamın üzerine sürseymiş ya.
ha pardon adam karşılık verebilirdi kendisine karşılık vermeyecek insanın canını acıtmak erkeklik oluyor dimi.
Acıtınca kendilerini ekstra erkek sanıyorlar sanırım.
Söylenirken öyle diyordu zaten, başkasıylakavga ettircen beni gibi bişeyler
Kavga ettiren sen oluyorsun yani öyle mi? Evden çıkarken seninle değil miydi bu adam? Evden çıkarken sorun etmediği kıyafet başkası hayvan gibi bakınca sorun oluyorsa burada sorun olan şey senin giyimin değil sapıkça seni süzen kişi. Gitsin ona çatsın sana niye vuruyor. Allah cezasını versin karısına şiddet uygulayan adamların. Erkekliğin neresine sığıyor bu? Erkek yapısal olarak daha güçlü, kadını koruması gerekirken eziyor ise kendine erkeğim/kocayım filan demesin. Ailenize bundan bahsedin derim.

Erkekliği tuttuysa sapık gibi karısına bakana vursaydı da görseydik. Çok ağır şeyler yazasım var ama direkt sövmeye gider. Susarsan kendini kısıtlamaya ve şiddetin önünü açacağının farkına var.

X