Fly mix sprey bilgisi olan var mı

maydanooz

Guru
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2012
411
110
Merhaba 4yaş çocuğum okula başladığı günden beri iyileşmedi fly mix sprey diye bişey sörüyorum son zamanlarda bilginiz var mı ? Kullanan memnun kalan var mı ?
Kıyafetine sıkıyormuşsun sineklerden virüs bakterilerden bitten bile koruyomuş

Cocuklar ilk başladığında çok hastalanır zaten, bagisikliklari böyle güçlenecek. İlkokulda taş gibi olacak, kolay kolay hastalanmayacak. Benim oglum da 4 yaşında, bir iki hafta iyiyse üçüncü haftaya kesin hasta... Iki hafta kresteyse bir hafta evde.

Dediğiniz spreyi hiç duymadım...

Uçucu yağlardan yapılıyor. Özellikle bit uyuz vs için ise yarıyor saçına yüzüne sıkılıyor. Grip meselesini duymadım

Yazın sinek kovucu olarak siveno ile beraber kullanmıştık hangisi korudu bilmiyorum ama sineklerden korunduk. Hastalıklarla ilişkisini bilemiyorum

Ben evden cikmadan once sıkıyorum uzerlerine ama koruyuculugu 3 4 saat.tum gun okulda olan cocuklar..Cok bir.faydasini gormedim.

O markanın ürünleri para tuzağı biraz. Ben de düştüm o beyaz yakalı avına. Chest mix aldım bronşitte göğüse sürülüyormuş da falan filan. Bir işe yaradığını düşünmüyorum

Ben kullanıyorum ve çok güvendiğim ebe tavsiye etti. Aylardır hiç bir şekilde kızım hasta olmadı hasta insanların yanında da bulunduk. 1 kere unuttum kuzeni hastayken bir araya geldik onda da domuz gribi oldu

Ss almıştım bu da doktor bi annenin paylaşımıydı

Screenshot_20231228_225253_Gallery.jpg

Iyileşmedi dediğiniz, neyi var çocuğunuzun?
Devamlı öksürüyo antibiyotik le de geçmedi geçer gibi oldu ama max 4gün snra tekrar başladı bu sefer ateş hapşırık öksürük arttı bu şikayetlerden ilk 28 kasımda gitmişim hala iyileşme yok ilk kez bu kadar uzun süreli hastalık yaşıyoruz 😔

Uçucu yağlardan yapılıyor. Özellikle bit uyuz vs için ise yarıyor saçına yüzüne sıkılıyor. Grip meselesini duymadım
İnstagramda biri övmüşte 2 aydır hiç hastalanmadı diye satış yapılan yetlerdeki yorumlarına da baktım yarıyor diyen var yaramıypr diyen var bi danışayım dedim

İnstagramda biri övmüşte 2 aydır hiç hastalanmadı diye satış yapılan yetlerdeki yorumlarına da baktım yarıyor diyen var yaramıypr diyen var bi danışayım dedim
Benim kardeşim eczacı eczanede satıyoruz. Ben de kullaniyorum çocuğuma sinifinda bit olayı çıktığından beri. Şükür hasta da olmuyor ama buna bağlamak aklıma gelmedi. Kardeşim bilir kendisi de yağlardan yapıyor zaten flymix sorar yazarım yine.

X