Forx5 çayı müthiş başlayalı 8 gün oldu

Merhaba forx 5 kahveye başladım diyet spor ile 15. Günüm 85.80 ile başladım şuan 79.30 .ilk etapta baş dönmesi halsizlik çarpıntı yaptı sonra bünyem alıştı.Olumlu yanları susatiyor, açlık hissini azaltıyor. Tek başına çok işe yaramıyor illaki spor ve diyet olmalı yanında diye düşünüyorum
...

Hanımlar kahvesini kullaniylrum bende 13 gün oldu ama kullandiktan 1 hafta sonra benim 2 günlük bir kanamam oldu saticiya sordum yapmaz tam tersine duzenler dedi dogum yapali 3 ay oldu sizde de böyle bi sknti oldu mu acaba

Bende de adetim bittikten 10 gün sonra Bi kanama oldu 2 gün sürdü bu gün adet günüm ama olmadım ve karnimda aşırı şişlik hissi var
İşte maalesef ne kadar bitkisel olduğunu da söyleseler benim düzenim mahvoldu. Birçok sorun yaşadım, kanımda enfeksiyon çıktı bi anda, idrar yolu enfeksiyonu yaşadım. Şuan bir dünya antibiyotik ve mide koruyucu kullanıyorum. Haliyle verdiğim 2 3 kiloda geri geldi

İşte maalesef ne kadar bitkisel olduğunu da söyleseler benim düzenim mahvoldu. Birçok sorun yaşadım, kanımda enfeksiyon çıktı bi anda, idrar yolu enfeksiyonu yaşadım. Şuan bir dünya antibiyotik ve mide koruyucu kullanıyorum. Haliyle verdiğim 2 3 kiloda geri geldi
Aaaa ne kadara skntisi varmış sanırım bende de idraryolu enfeksiyonu var daha doktora gitmedim belirtileri neler oldu şu an aşırı saçım dökülüyor acaba bundan kaynakli olabilir mi

X