Fotolarla diyet günlüğüm 🥰

Merhaba nasılsınız?
Ben kötüyüm çünkü kilo veremiyorum. Vermemem bir yana dahada kilo alıyorum. Anlamadım nasıl bi iş bu. Dün tartıldım 66 kilo geldim. 63.7 kiloydum. Diyet yaptığım halde kilo alıyorum. Bana bi sinir geldi. Sinirle gitdim o kadar yedim ki dünden beri çok sinirli mutsuzum.😭 konuşacağım kimsede yok. Kime söylesem bana zaten kilo veremezsin diyib dahada kötü hiss etmeme neden oluyorlar.😪

Merhaba nasılsınız?
Ben kötüyüm çünkü kilo veremiyorum. Vermemem bir yana dahada kilo alıyorum. Anlamadım nasıl bi iş bu. Dün tartıldım 66 kilo geldim. 63.7 kiloydum. Diyet yaptığım halde kilo alıyorum. Bana bi sinir geldi. Sinirle gitdim o kadar yedim ki dünden beri çok sinirli mutsuzum.😭 konuşacağım kimsede yok. Kime söylesem bana zaten kilo veremezsin diyib dahada kötü hiss etmeme neden oluyorlar.😪
Regl dönemi falan mı, belki şişkinlik vardır

Merhaba nasılsınız?
Birde kilo vermek hep düşüş yaşanan bir süreç değil ki, bir hafta +da olursun diğer hafta - de. Kendini şuçlu hissetme bence, bende dün gece çikolata yedim, canım istedi yedim pişman değilim 😄

Birde kilo vermek hep düşüş yaşanan bir süreç değil ki, bir hafta +da olursun diğer hafta - de. Kendini şuçlu hissetme bence, bende dün gece çikolata yedim, canım istedi yedim pişman değilim 😄
İyide ben bir aydın ne şeker nede un kullanmıyorum. Tuz tüketimim minumum aralıklı oruç yapıyorum bol yeşillik sebze yiyorum. Çok yiyibde kilo alsam umrumda olmaz. 3 kilo almışım bu ne şişkinlik nede ayrı bişey değil ki

İyide ben bir aydın ne şeker nede un kullanmıyorum. Tuz tüketimim minumum aralıklı oruç yapıyorum bol yeşillik sebze yiyorum. Çok yiyibde kilo alsam umrumda olmaz. 3 kilo almışım bu ne şişkinlik nede ayrı bişey değil ki
Tartı bozuk olabilir mi ? Birde çıplak mı tartılıyorsun

Dediğin şartlarda kilo almak tuhaf bir durum evet. Ne yapılabilir hiçbir fikrim yok🤷‍♀️

Maalesef bu hafta 71i göremedim 🤭 haftaya artık

Eklentiler

• IMG_20210830_100344.jpg
    IMG_20210830_100344.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 11
Yok bozuk değil 2 tartım var 2side aynı gösteriyor
Evet sabah afedersin tuvaletden sonra ac karna çıplak tarılıyorum
O zaman bi doktora git vitaminlerine baktır bence az besleniyorsun belki ondan da kilo alabilirsin ödem olabilir yani
Vücudun da şekere tuza ihtiyacı var çok mahrum bırakma katı diyet yapma

Ben tartılamıyorum memleketteyim ama kesin kilo alıyorumn

Adetim 2 gün gecikti ☹️ Doğumdan sonra adet belirtisi yaşamıyorum o yüzden bilemiyorum olacak mıyım olmayacak mıyım 😔
İnşallah olurum yaaaa umarım emzirdiğim için gecikmiştir
Çok kafama takıyorum

X