84 den 58 e diyet günlüğüm

Slm günlüğüm
15 martta 84 kilo ile başladığım diyetime 26/08/19 itibariyle 77.5 kilo ile tekrar sıkı bir şekilde başlamaya karar verdim
Boyum 160 cm
Yaşım 32
Şimdilik hedefim 58 ama 53-54 güzel olur
16 aylık bir bebeğim var doğumdan önce de kiloluydum 80 kilo ile hamile kaldım 90 kilo ile doğuma girdim 1 ay gibi kısa bir sürede yine 81-82 kilolardaydım bendeki kilo yılların kilosu anlayacağınız
Ben de kendime bir günlük açıp belki burada daha düzenli ve sistemli giderim diye düşündüm

İnşallah 15 martta tam bir yıl olduğunda hedefime ulaşmış olurum
Güncel kilo :76.7
merhaba konun hayırlı olsun inşallah başarırsın bende başlayacağım diyip diyip bir türlü dikiş tutturamadım.Boyumuz ve hedefimiz aynı kilom daha az ama bir türlü disiplinli bir şekilde beslenmeye başlayamadım bir gün yapıp bırakıyorum sıcaklarında etkisi var tabi

merhaba konun hayırlı olsun inşallah başarırsın bende başlayacağım diyip diyip bir türlü dikiş tutturamadım.Boyumuz ve hedefimiz aynı kilom daha az ama bir türlü disiplinli bir şekilde beslenmeye başlayamadım bir gün yapıp bırakıyorum sıcaklarında etkisi var tabi
O disipline çok zor giriliyor maalesef önce kafada bitirmek gerekiyor gerçekten istemek. Burası da çok sıcak ben de diyeti güzel yapmaya çalışıyorum ama spora tekrardan başlıyamadım sıcaklardan

Ara
1 şeftali, 1armut, duble Türk kahvesi
Öğlen
1 kase tarhana çorbası
1 dilim tam buğday ekmeği arası 2 köfte

Ara
Çeyrek muz, 1 avuç kabak çekirdeği
Akşam
4 kaşık yoğurt
3 kaşık yulaf ezmesi
Ahududu, 2 ceviz DSC_0300.JPG

Bugün tartı 76.4

Sabah

2 yumurta ile maydanozlu omlet
1 dilim tam buğday ekmeği
Yarım domates, salatalık
4-5 zeytin

Ara
Duble Türk kahvesi,
Yarım muz, 1 küçük armut

Kahvaltı

İlk önce aç karnına yoğurt kürü

2 tane haşlanmış yumurta
Yarım dilim tam buğday ekmeği
Yarım şeftali

Bugün tartı 76.6

Kahvaltı

3 kaşık yoğurt, 2 kaşık yulaf, 1 kaşık chia, ahududu, 2 ceviz
Ara
Duble Türk kahvesi ve 1 armut
Öğlen
1 kase kıymalı şehriye çorbası,
3 kaşık Zeytinyağlı patlıcan yemeği

Canım günlüğün hayırlı olsun inşallah hedef kilona ulaşırsınnnn🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Bugün tartı 76.6
Bugün itibariyle 3 günlük kabak detoksuna başlıyorum, bakalım sonuç ne olucak 3 gün sonunda tabi dayanabilirsem eğer.

Kahvaltı
5-6 zeytin, 1 salatalık

Ara
1 şeftali
1 angelika erik
Duble Türk kahvesi şekersiz
1 avuç fıstık

Ara öğünüm fazla görünebilir ama emziriyorum çok da azaltamam enerjisiz olmaz zaten 2 öğün de kabak yiyeceğim için

Başarılar dilerim.
Yılların kilosu yapışıyor uzerimize,ben 72de uzun yıllar kalmıştım,83 ten indim indim 72de takildim,kıramıyorum aylardır.
Ama pesetmek yok,kıracağız o kadar En Büyük TÜRKİYE

Bugün tartı 76.6
Bugün itibariyle 3 günlük kabak detoksuna başlıyorum, bakalım sonuç ne olucak 3 gün sonunda tabi dayanabilirsem eğer.

Kahvaltı
5-6 zeytin, 1 salatalık

Ara
1 şeftali
1 angelika erik
Duble Türk kahvesi şekersiz
1 avuç fıstık

Ara öğünüm fazla görünebilir ama emziriyorum çok da azaltamam enerjisiz olmaz zaten 2 öğün de kabak yiyeceğim için
Bence çok değil,ben mehmet özün dediklerini tuttum,aralıklı oruç diyor,aslında ara ogunsuzluk.
Aralar en az 8 saat olsun diyor,10 olsa daha da iyi.
Tabii emzirmeyeler için.

Başarılar dilerim.
Yılların kilosu yapışıyor uzerimize,ben 72de uzun yıllar kalmıştım,83 ten indim indim 72de takildim,kıramıyorum aylardır.
Ama pesetmek yok,kıracağız o kadar En Büyük TÜRKİYE
İnşallah canım ben de ramazan ayından beri 76-78 arası gidip geliyorum inşallah şimdi detoks işe yara en azından eksi görmek beni motive edicek teşekkürler

İnşallah canım ben de ramazan ayından beri 76-78 arası gidip geliyorum inşallah şimdi detoks işe yara en azından eksi görmek beni motive edicek teşekkürler
Kabakta olmasa ne yapacağız,vicdan azabı duymuyoruz bari doyunca:-)
Ben de su an ev dışındayım,salatalık aldım yanıma yoğurtlu naneli:)
Ama olsun değer,incelmek o kadaaaar güzel kiiii:KK200:

Öğlen
2 tane sotelenmiş kabak
Üstüne yoğurt ve dereotu

Akşam
Öğlen ile aynı
Detoksta birinci gün gayet iyiydi
İnşallah yarın da böyle gider

Sabah
2 haşlanmış yumurta (yumurtanın 1 taneye yakınını kızım yedi)
6 zeytin, 1 salatalık, 4 dilim sucuk
1 dilim tam buğday ekmeği

Ara
1 şeftali, biraz üzüm
Duble Türk kahvesi
1 avuç fıstık

Öğlen
Fırında dilimleyip pişirdiğim 2 kabak
Üstüne dereotu ve yoğurt

Dün gayet tok hissediyordum bugün biraz daha açıktım dün sanırım dışardayken açlığımı anlamamıştım insan evde oturunca sürekli bişeyler yemek istiyor bakalım yarın nasıl olucak

X