Saç Rengi ve Saç Boyama Garnier ColorNaturals Bakır Alevi.resimli

boyamıştım güzel bir renk hatta ikinci kere boyayım dedim :KK43: ama bulamıyorum hiçbir yerde :KK43:( kaldırıldı sanırım bu renk

Ben de dün akşam boyadım saçlarımı loreal majirel 7.44 ile boyuyodum ama soğan kabuğu olsun istedim lorealda 7.64 rengi varmış evet dedim tamda bu renk istediğim ama kaldırılmış bu boya bulamadım ve 7.64 başka boya varsa alayım dedim garnierde gördüm ismide bakır alevi olunca aynıdır die düşündüm kapaktaki resim tam bir kırmızımsı olsada.her yer aynı tuttu gerçekten renk farkı olmadı diplerim çıkmıştı ama kuaförde boyatmışım gibi rengi tuttu.ve tabiki soğan kabuğu değil kırmızı oldu ama akınca sanırım istediğim renk olur. yeni olduğundan bu kadar yoğun kırmızı...

boyamıştım güzel bir renk hatta ikinci kere boyayım dedim :KK43: ama bulamıyorum hiçbir yerde :KK43:( kaldırıldı sanırım bu renk

Ben dün aldım Watsons'tan heryerde bulunuyo kaldırıldığı doğru değil..Bulamamışsındır bi çok yerde var.

evet ya ben de sinir oldum geçende bu rengi gördüm, ki o kadar da başka renge geçtim bulamadım hiçbir yerde, satıcı kız da bana kaldırıldı dedi ama şimdi yine aldığım yerde görüyorum ellerinde kalmayınca kaldırıldı deyip başından atıyorlar bikaç yerde de bulamayınca kaldırıldığını düşünüyorsun ama görünce şok oldum ve üzüldüm :KK43: şimdi de üşeniyorum tekrar renk değiştirmeye açmam gerek açınca yine yıprancak saçım :KK43: uzun iş şimdiki rengi de ona yakın idare ediyorum

Kizlar bu boyayla resimlerdeki rengi elde edebilir miyim?

hair_by_encreblanc.jpg

redhairbyshadeninja.jpg

waoooww :KK53: renge bak resmen kırmızı harika ya... kızıllardan pek anlamam ama açık zeminde şarap kzılı bu sonucu verebilir belki bu arada @caseyeraa saçların mükemmel olmuş cnm güle güle kullan modeli de gayet iyi bence çok spor duruyor... güzel renkmiş bu bakır alevi...:KK31:

Son düzenleme:
waoooww :KK53: renge bak resmen kırmızı harika ya... kızıllardan pek anlamam ama açık zeminde şarap kzılı bu sonucu verebilir belki bu arada @caseyeraa saçların mükemmel olmuş cnm güle güle kullan modeli de gayet iyi bence çok spor duruyor... güzel renkmiş bu bakır alevi...:KK31:

Evet süper :KK55: Sarap kizilinda sanki pembelik var gibi, morumsu bir renk. Iste o pembemsi kirmiziyi hic sevmiyorum. Punkci havasi veriyor insana. Özellikle ilk resimde dikkat ettiysen koyu bir turunculuk var sicak bir renk. Benim kirmizida istedigim o. Akinca bile kötü durmuyor turuncu oluyor pembe olmuyor.

Istemedigimse bu. Kuaföre saclarimi kirmizi yap desem bunu yapar her halde. :44:

mrb arkadaşlar sacımı önce akaju kahve ve tarcın bakır karışımına boyadım daha sonra sadece tarcın bakır yaptım çabuk aktı şimdiki rengim bu ..

bakır alevini çok begendimm sizce nasıl olur cok acık bi kırmıızı olmaz deilmi?
bide bi arkadasımın fotosunu koyuyuorum onun sac rengide acık kestane doğal halı ve o da bu rengi yapmak istio onda nasıl durur yardımcı olursanz sevinirm..

merhaba arkadaşlar,
ben yaklaşık 1 ay önce saçlarımı palette sonbahar kızılı yapmıştım. memnundum rengimden ama daha açık bişeyler olsun istiyorum canlı kırmızı gibi. saçlarımın rengi aktı şu an soluk bir renk var. dün 3 kutu garnier bakır alevi aldım. boyayıp boyamamak konusunda kararsızım. yani aslında boyamak istiyorum ama renk sonbahar kızılının üstüne tutar mı bilmiyorum. istediğim renk ise konuyu açan elvaven arkadaşın istediği renk. simone simons resmi koymuş ya o. yardımcı olabilir misiniz? :)

merhaba arkadaşlar,
ben yaklaşık 1 ay önce saçlarımı palette sonbahar kızılı yapmıştım. memnundum rengimden ama daha açık bişeyler olsun istiyorum canlı kırmızı gibi. saçlarımın rengi aktı şu an soluk bir renk var. dün 3 kutu garnier bakır alevi aldım. boyayıp boyamamak konusunda kararsızım. yani aslında boyamak istiyorum ama renk sonbahar kızılının üstüne tutar mı bilmiyorum. istediğim renk ise konuyu açan elvaven arkadaşın istediği renk. simone simons resmi koymuş ya o. yardımcı olabilir misiniz? :)

benimde saçım sonbahar kızılı 6-888 palette renk fena değil ama ben daha canlı bi renk istiyorum bende ya bakır alevi yada 7.60 açık kor kızıl düşünüyorum sen boyadıysan fikir verirmisin ?

benimde saçım sonbahar kızılı 6-888 palette renk fena değil ama ben daha canlı bi renk istiyorum bende ya bakır alevi yada 7.60 açık kor kızıl düşünüyorum sen boyadıysan fikir verirmisin ?

Ben Loreal'in açık kor kızılını boyadım (Koleston'un Vahşi Kızıl'ın üstüne):

lorealrecital760.jpg

Sonuç:

$254833_10150210580864821_743859820_7405742_2513111_n copy.jpg

koskoca antalyayı taradım bakır alevi bulmak için.İzmire geldim sonunda kavuştum rengime :) bende ilk önce sonbahar kızılı vardı üstüne boyadım canlı bir kızıl oldu ama gerçekten kırmızı öyle pembe filan değil.çok memnunum ayrıca :KK66:

merhaba arkadaslar bende bu renge boyamıstım bakır aleıne çok guzel oldu ama önlerde bazı yerler tutmamıstı nemli saça uygulanıyodu bu boyada acaba ben tam nemli yapmadım saçımı ondan mı olmadı. siz nasıl kullandınız????

arkadaşlar bende saçımı koleston kor ateş kızılına boyamak ıstıyorum 15 gün renk aktifleştirme kremi falan var ıcınde kullananınız varmı daha önce yardımcı olun lütfen.

Aradan seneler geçmiş fakat boyamaya cesaret edememiştim o yoğun kırmızılığı gördüğümde. Genelde 2 - 3 boyayı karıştırarak boyadım bakır alevini hep. Karıştırmasanız çok daha güzel ama cesaret işi.

X