Saç Rengi ve Saç Boyama Garnier ColorNaturals Bakır Alevi.resimli

gariner koyu mu oluyor abavvvv olmaz ki ama ben daha da açmaya çalışıyorum kahroldum ühühü

yasmincim evet bakır kızılı koyu çıkıyo onun diye duymuştum.çoğu da öyleymiş o boya serisinin..ama kalıcılığı iyiymiş..

betibeticim evet 25 dakika gayet iyi..zaten ilk boyanınca açık kırmızı gibi bi renk olucak.yıkandıkça bakırlaşıcak..

ya şimdi benim kafam karıştı çok soru sorup da bunaltıyorum özür dilerim kıslar
şimdi ben dedim ki daha açık olur mu benim saçlardan evet açık olur dediniz sonra da koyu renk dediniz ben anlamadım tam olarak? bilemedim ben onuuu ühühü

yani benim kendi kızılımdan mı açık olucak?

kendi kızılından daha açık bi kızıl bu renk.. ama ilk boyandığında kutudaki renkten bi iki ton koyu çıkıcak.o yuzden fazla uzun tutma boyayı saçında...

elvaven çok teşekkür ederim boğdum seni sorularımla

bakalım deniycem yarın alıp ne çıkarsa bahtımıza..çok heycanlı bi bekleyişş

ben de tarçın bakıra boyuyorum ama çok aktığı için uğraşmaktan bıktım kalıcı bir renk olsun istiyorum bi ara igoranın yoğun bakırına boyadım o da güzel bir renk ama o da aktı şimdi de garnieri denemek istiyorum cesaret edebilirsem denicem.

çok güzel bi renk olmuş yaa bende istioruumm ama saçım çikolata kahve:KK43: kuaföree gittim 150tl istedi yaa ağlicam

yoğun renk açıcılar var palette de ve de koleston da kullananalar olmuş bi araştır istersen anl

yoğun renk açıcılar var palette de ve de koleston da kullananalar olmuş bi araştır istersen anl

kızlar bu arada ben de boyadım çok güsel oldu saçlarımın uçları daha açık rengi ah hepsi aynı renk olsa da daha güsel olsa neyse bi kaç boyamada hepsi aynı renge oturur heralde :)zemuszemus

aaa canım resmini koysana bakalım biz de

tamam bekliyoruz hayatım

ilk kez resim ekliyorum link yolluyorum umarım silinmezzzz :gitme: yorumlarınızı bekliyorum opuyorumnanaktan

yaw link eklenmıo neyse ben bi kurcalıyım döncem arkadaşlar yasakkelime

X