Saç Rengi ve Saç Boyama Garnier Sac Boyasi Hakkında Bildikleriniz ???

Kızlar ben de bugun garnıer ın fındık kabuĞu rengını aldım ama yorumlarınızı okuduktan sonra rengın nası olacaĞı konusunda sÜpheye kapıldım.. :KK43: aldım artık elım mahkum boyayacaĞım umarım gÜzel olur

kızlar ben de bu ay garnier siyaha boyadm.çok güzel bir boya.daha önce natural colors kullanıyordum bu sefer değişiklik yaptım garnier aldım ve çok memnun kaldım.bundan snra hep bu markayı kullanıcam alkisalkisalkis

ben de natural diye bu markanın bakır kızılını aldım bilmiyorumkismile saça tutması daha iyi gibi geldi çünkü koyu kestaneden siyaha kadar renk tutabiliyormuş :KK43: ben loreal ve koleston kullanıyordum ama tutma konusunda baya problem yaşadım saçımı açma taraftarı değilim pek :) bunu direk kullanmayı düşünüyorum boyayınca sonucu size yazarım

boyadım biraz önce çok güzel oldu tam istediğim bir bakır oldu tavsiye ederim :) yanma falan da olmadı saçım yumuşacık oldu :KK70:

bnde en son garnier koyu sarı aldım
o kadar güzel ki
hm saçımı yumuşacık yaptı hm rengi çok güzel oldu
ve yumuşaklığı hmnde gitmedi
bnzaten
garnierin şampuanını da çok beğenrdim,
bnm saçıma gidiyor

tamamen katılıyorum..

hemen hemen her markayı denedim..Garnier de karar kıldım :))

bnde en son garnier koyu sarı aldım
o kadar güzel ki
hm saçımı yumuşacık yaptı hm rengi çok güzel oldu
ve yumuşaklığı hmnde gitmedi
bnzaten
garnierin şampuanını da çok beğenrdim,
bnm saçıma gidiyor

kızlar az önce garnier koyu kahve aldım, alerji testi yapıcam birazdan 48 saat sonra da boyicam da, bu boyaya alerji olayı çok yaygın bi durum mudur? hani bazı şeyler okudum da baya tırstımbilmiyorumkismile

kızlar az önce garnier koyu kahve aldım, alerji testi yapıcam birazdan 48 saat sonra da boyicam da, bu boyaya alerji olayı çok yaygın bi durum mudur? hani bazı şeyler okudum da baya tırstımbilmiyorumkismile

daha önce alerji sorunu yaşamadıysan olmaz :) ben bayadır garnier kullanıyorum çok da memnunum başka marka kullanmayı düşünmüyorum

kızlar yaklaşık 10 dakka önce itibariyle alerji testini yapmaya başlamış bulunuyorum, psikolojik midir nedir başta sanki yanıyo gibi geldi ama şu an için bi sorun yok, bide reflexs olarak boyayı koklama gafletinde bulndum, sanki nefesim daraldı ya da bu da psikolojiktir bilemicem ama ilk boya deneyimimin fiyaskoyla sonuçlanmasını istemiyorum açıkçası...

ya kızlar 48 saat beklemeye gerek var mı, ben yarın sabah boyicam artık, bi alerjim filan olduğunu sanmıyorum...

kızlar boyadım nihayet, yumuşacık oldu saçlarım, renk de tam olarak kutunun üstündeki gibi, keşke daha bi siyah olsaydı tabi daha iyi olurdu ama bi dahakine siyah boyicam:))

biraz önce garnier çikolata kızıl aldım 6.52 saçlarımda önceden röflem vardı ama uçlarda kaldı

bu rengi deneyen var mı aranızda bilmiyorumkismile

neyse ben denedim geldim hafif bir kızıllık isteyenlere tavsiye ederim ama üstündeki resme güvenmeyin alakası yok parlak falanda değil ... amaaaa saçlarımı asla yakmadı ve kokusuda güzel...

şu kutunun üstündeki renk bi bende mi aynı oldu ya, ki ben aynı olmasını da istemiyoken:KK70: yaa sanırım o resimdeki kızların saçını açıp ondan sonra boyayı uyguluyolar, bundan dolayı farklı gibi oluyo...

canım genelde anne boyası diye düşünüyorum ben onu çünkü daha doğal kahve yada kumral tonları mevcut ve o kadarda kalıcı olduğunu zannetmiyorum. annem kullanıyor bu markayı 3 hafta içinde açılmalar başlamıştı.

bende garnier kullanıyorum şimdiye kadar 1 kere koleston 1 kere palette natural colors serisi.daha sonra 1 yıl boyunca organik boya kullandım natural colors adı.ama bu boya çok güzeldide ben siyaha boyadığım içinmi bilmiyorum saçımda kızıllaşma yapıyordu 2 hafta snra bu yüsden bıraktm.bide aloe vera vardı içinde.internette araştırdım deride pigment yapımını azaltıyor aloe vera.yani saçta beyaz yoksa bile beyazlamaya teşvik ediyor.o yüzden kullanmayı bıraktım.şimdi garnier kullanıyorum hiç akmıyor süper parlıyor saçlarım simsiyah.aynı zamanda komilinin % 100 doğal zeytinyağlı şampuanını aldım boyalı saçlar için inş.ondan da memnun kalırım.

ben de suan garnıer 8 numara koyu sarı boyadım bekliyorum bakalım sonuc neolacak.. ilk defa kullanıyorum garnieri

X