Saç Rengi ve Saç Boyama Garnier Sac Boyasi Hakkında Bildikleriniz ???

Az once cok koyu kahve saclarimi biraz rengini acsin diye garnierin acik kumralina boyadim 2 kutuyla dipleri cok guzel oldu diger yerleri gunduz gorecegim insl :KK66: kokusu hos ve yumusacik diger arkadaslarin da dedigi gibi tavsiye konusunu daha sonra yazmak istiyorum. Bakalim memnun kalacak miyim? :KK66:

arkadaşlar şunu belirtmek istiyorum;boya ilk boyandığında kötü olabilir fakat 2ila 4 yıkama arasında oturup doğal bir renge dönücektir,o yüzden hemen çok kötü istediğim olmadı diye üzülmeyin ve buradada başkalarına kesinlikle almayın falan demeyin,bakıyorumda kimi memnun kiimi değil..doğal boyalar renk açma özelliği yüksek olmayan boyalardır,ve renkte saçın kalitesine göre değişir pigmentleri azalmış bir saçta farklı dururken çok kaliteli natural saç renginde daha istenilen saç rengi elde edilebilir ayrıca renginiz koyu olduysa her boya 25 yıkamadan sonra akar ve açılır yada renk sidirme işlemi yaptırabilirsiniz kuaförebende bu boyayı kullanmayı düşünüorum ama çok kararsız kaldım :KK43:

Arkadaşlar, garnier saç boyasını kullanan ve menun olanlar var mı?Garnier in meyve özlü oluşu ile diğer boyalardan daha mı farklı(saçı yıpratması açısından)

saçı katalogunda oldugu renkte yada yakın yapıyor,ama loreal koleston gıbı boyalarla boyadıgımda sarı saçım fıyah olmştu ya dellenmıştım resmen ve sectıgım renk açık çıkolata tonuydu..ve cok yıpratıyor
palette cok ıyı bır boya tabı garnıerde ıyı,ve yıpratmıyorlar,bunlar dısında boyamam :KK53: bıde selektıve boyada da renk secenegı cok var

kızlar bende saçlarımı garnier bakır alevine boyadım. diğer kızıllar akarken bu akmıyor. sanki yıkandıkça daha çok yapıştı saçıma. kesin bişi diyebilirim oda kolay kolay akmadığı.

bnde en son garnier koyu sarı aldım
o kadar güzel ki
hm saçımı yumuşacık yaptı hm rengi çok güzel oldu
ve yumuşaklığı hmnde gitmedi
bnzaten
garnierin şampuanını da çok beğenrdim,
bnm saçıma gidiyor

merhaba bende dun koyu sarı aldım koyu sacın ustune nasıl bişey cıkar acaba sız hangı rengın ustune boyadınız ne renk cıktı

ben annemin saçını garnier ile boyuyorum kesinlikle çok güzel bir boya annem bu boyadan başka bir boya hayatta kullanmaz
her markanın kızıl renklerini denedik ama hepsi hemen aktı gitti şimdi garnier kor kızılı boyuyoruz ama akmıyor hiç saçları hep yeni boyalı gibi duruyor kızıl renkleri gerçekten başarılı renkleri yoğun herkes soruyor annemin saç boyasını :)
bende kullanmayı düşünüyorum. :)

Ben garnier in kumral rengini denedim memnunum yumuşak ve parlak yaptı saçım açık kestane şuan dip boyam geldi rengide akınca açık kestane oldu saçım uzadı ayrıca 2-3 ay falan geçti aradan

açıcı sarısını (110 numara), sarısını (9 numara), kahvesini (4 numara) kullanmıştım. evet yumuşatıyor yumuşatmasına da, lorealin alt markası olduğu için, verdiğimiz paralar hayvan deneylerine gidiyor. o nedenle artık bu boyayı kullanmam...

$imagesk.jpeg $imagess.jpeg

garnier 9 sarı ve 7 kumral saç boyalarını karıştırıp sürdüm.Fakat boyayı karıştırmamdan itibaren o kadar kötü bir koku yayıldı ki halen devam ediyor.Gece saçlarımı toplayıp yatmama rağmen o ağır kimyasal kokusunu hissettim.Sonuç tekrar almayacağım.

Ben 3 yıldır Garnier kullanıyorum. Hiç rahatsız edici bir şey yaşamadım :) Kutudan çıkan bakım kremi çok güzel yapıyor saçı. 110 numarayı kullanıyorum.

$11799346_140630560.jpg

Ben de Garnier'in 8 açık kumralını aldım ama biraz endişeleniyorum ne renk çıkar acaba. Şu anki saç rengim altın kumral gibi bir şey, doğal saç rengim kumral. Garnier Color Naturals 8 numara benim saç rengime olur mu acaba? :18:

Garnier 6.0 koyu kumral kullanıyorum.saç rengi koyu kestane. 1 yıldır saçlarımı kendim boyuyorum. Yıllarca kuaförlere 20 liralık boyalar için dünya para vermişim. Yazık günah diyorum şuanda. Yıpranmaya gelince;boyalı saç sonuçta. En pahalı yerde de yaptırsanız kimyasal işlem saçı yıpratır ama 10 üzerinden puanlayacak olursam bu boya için puanım 8

X