Gebeliğe Hazırlık GEBE KALAMAMA DERDİ

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın cok haklısın..Bazı erkekler sanırım bu durumu bızım kadar derınden isteyemıyor yada hissedemiyor.

1 ay boyuncamı yumurtlama dönemıne kadarmı. deneyeyım canım ne yapayım..
Allah razı olsun

Kuzum. Klomen birakmasaydin 2 3 de sans artiyor die biliyorum. Bu caksir suyu demistim onu da denesen bi esinle beraber icseniz allahim bu yollarda kimseleri bekletmesin gercekten cok zor☹

motive edici cümlelerin için teşekkür ederim.Bazen karamsarda olsam tabiki ısrarla devam edeceğim.Allah razı olsun

Kuzum. Klomen birakmasaydin 2 3 de sans artiyor die biliyorum. Bu caksir suyu demistim onu da denesen bi esinle beraber icseniz allahim bu yollarda kimseleri bekletmesin gercekten cok zor☹
çok sıkıntılı canım çokk valla insan kendınden bıkıyor bazen..zamanda olmadıkca yıne deneyecegım mecbur

çok sıkıntılı canım çokk valla insan kendınden bıkıyor bazen..zamanda olmadıkca yıne deneyecegım mecbur
Esinde bi gözükmeli belki onda var bisey bilemeyoz ki canim takmamaya dikkst etsemde elbet bende takıyorum bende 4 yildir bekliyorum ama vajinimustum ben 3 bucuk yil rüya gibiydi o sekilde kalamadim doktora gittik bi sknti yok kasimda yendim vajinimusu kasimdan buyanada istiyorum gene yok klomene basladim bu ay 2 yumurtadan da biri catlamis sansimiz düştü adet olmayi bekliyorum

Benim de bir tüp kapalı ama bu ay adet olursam maydanoz süt buharına oturcam tüp açma özelliği var

Allah sabır versin canım çok büyük sabır. zamanı ne zamansa hızlansın inşallah

Benim de bir tüp kapalı ama bu ay adet olursam maydanoz süt buharına oturcam tüp açma özelliği var
onu denedim bi kere eşim kızdı sacmalama yakıcan kendini diye. dur bu ay onu yapayım.sadece yumurtlama basında yapacaksın.3-4 gün ard arda biliyosun dimi. ve eşinle ilişki olacak hemen ardından.yanı pik ve catlama da yaptın eşinle ilişki olmalı..
bana bak yalnız kelin ilacı olsa kendıne sürsün önce

Canım C-life kist mi yapıyor suan benim 2. Kutu bitmek üzere çok korktum bıraksam mı

Canım C-life kist mi yapıyor suan benim 2. Kutu bitmek üzere çok korktum bıraksam mı
canım cok yararı olan var ama benım degerlerım fsh lh hepsı normal.belkide bı sıkıntı varsa düzeltiyordur. ben bı fayda göremedim.yanlıs yönlendirmek istemem.

Kız bana Adet bitince olması lazım dendi ama iyice arastıram deneyek vallah ikimizde aynıyız bir tüp kurbanıyız
Bide bizim hamile kalmak için dua grubumuz var seni de eklim mi dua cok iyi

kadın bu kadar çekerken adam "çekinip" doktora gitmiycek.yıkarım ortalığı çok samimi söylüyorum.

Esinizin mutlaka sperm testi yaptirmasi lazim. Cevizle keciboynuzuyla duzelmeyecek birseydir belki. Tabi insallah bir sey yoktur

canım cok yararı olan var ama benım degerlerım fsh lh hepsı normal.belkide bı sıkıntı varsa düzeltiyordur. ben bı fayda göremedim.yanlıs yönlendirmek istemem.
Bende dedigim gibi 2.kutuyu bitiriyorum ama bende bi faydasını göremedim. Hormonları düzeltiyor diye kullanıyorum yoksa benimde bir tüpüm kapalı, digeride hsg filminde açıldı o yuzden bana gebelik degil de hormonları düzenlesin die içiyordum korktum simdi

Kız bana Adet bitince olması lazım dendi ama iyice arastıram deneyek vallah ikimizde aynıyız bir tüp kurbanıyız
Bide bizim hamile kalmak için dua grubumuz var seni de eklim mi dua cok iyi
ben bı dua grubuna ekliyim o olmasın ekle kuzum tabıkı seve seve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…