Gebeliğe Hazırlık GEBE KALAMAMA DERDİ

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 ay boyuncamı yumurtlama dönemıne kadarmı. deneyeyım canım ne yapayım..
Allah razı olsun
Canım adet bitiminden itibaren 15 gün içip, 6 ay ara vermek gerekliymiş, şimdi okudum.
Ben 2 tane beyaz soğanı ikiye bölüp üstünü geçecek kadar su da kaynatıp içmiştim.

Daha ayrıntılı istersen soğan kürü diye bak, hamile kalmak isteyenler için diye çıkıyor zaten

Oncelikle allah yardimciniz olsun.
Lutfen bana kizmayin ama esiniz bencil. Sizin bunca senedir bukadar ugrastiginizi, cabaladiginizi goruyor ama kendisi bir test vermeye gitmiyor. Size haksizlik bu.

Su durumlar gecince tepkinizi koyun. Nereye kadar kacacak bu durumdan. En azindan tedavisi varsa tedavi olur. Yoksa da kabullenirsiniz bu durumu ve ugrasmayi birakirsiniz. Cunku boyle her ay ugrasarak, umit ederek siz yipraniyorsunuz.

Eşinizde sorun varsa siz tek basiniza ne yaparsaniz yapin bu is olmaz ,emin ol 2 tarafin uyumu cok onemli ,benim polikistik overim var,40 yasindayim,evlenince nasilsa olmaz diye korunmadim,daha ilk ay hamile kaldim ,
Sizde sorun belli ki sadece sizden kaynaklı degil,belki de esiniz o kadar cocuk istemiyordur ,doktora gitmedigine gore ,evliliginizde sorun mu var

Kadının yumurtalıklarında ve hormonlarında sorun yoksa bu tarz bitkisel karısımlar ilaçlar kürler kist yapıyor bende denemiştim zamanında oradan biliyorum
4 senedir deneyipte eşine bakılmadıysa ciddi zaman kaybı olmus sizin için. Eşinde varikosel azosperm gibi bir durum olabilir boyle birsey varsa direkt tüp bebek onerirler
Veya varikosel varsa ameliyat olup bir süre daha normal yolla olması beklenebilir
İstanbuldaysan özel düzen laboratuvarını tavsiye ederim. Orada yapılan testle tüp bebek merkezindeki test sonuçları cok yakın cıktı. Güvenilir yani. Kruger morfoloji detaylı istediğinizi söyleyerek test yaptırın. Fiyat içinde arayabilirsiniz merkezi

Canım bbende 1buçuk yıldır evliyim olmuyodu bi kaç kez dr gittim eşim test verdi sonuç biraz düşük çıkmıştı keçi boynuzu pekmezi aldık bende dr gitmeyi bıraktım her ay denerdim umut ederdim ama yastık koyardım vs ama bebişimin olacağı ay hiç birşey denemedim umudum yoktu çünkü ama bebişim varmış 13 .+4

Canım bbende 1buçuk yıldır evliyim olmuyodu bi kaç kez dr gittim eşim test verdi sonuç biraz düşük çıkmıştı keçi boynuzu pekmezi aldık bende dr gitmeyi bıraktım her ay denerdim umut ederdim ama yastık koyardım vs ama bebişimin olacağı ay hiç birşey denemedim umudum yoktu çünkü ama bebişim varmış 13 .+4

Bende 6 ay denedim. Su an hamileyim doguma az kaldi.
Neler yaptigimi yazayim istersen.
İlk olarak doktora muayenemizi olduk esimde bende bi sikinti yoktu hersey guzeldi.
Ovulasyon testi yaptim yumurtlama gunlerini belirledim ilk iki ay yaptim sonra test yapmadim biliyodum artik duzenliydi.
Sogan suyu ictim bi ay.
Bi ay hayit suyu.
Esim keciboynuzu ozu.
Ben ari sutu bal.polen karisimi satiliyor internette baharatcilarda.
Ayrica bala corekotu tarcin karistrdim ikimizde yedik.
Boyle 5 ay gecti. Bu arad iliski pik gunlerinde bir gun arayla oluyordu.
Pik yapmadan onceki gun iki gun ada ucuncu gun hatta uc gun ara dorduncu gun yaptik en son ay ve o ay hamile.kaldim. yani biz bir gun durup bir gun denemistik ovulasyon gunlerinde. Esimin doktoru uc gun ara verin demisti onu yaptigimiz ay oldu.ve o ay esim izne cikmisti tatile gittik yine uc gunde bir perhiz yaparak oldu iliski. Sperm kalitesi artiyomus bu sekilde. O ay esimde izinde olunca stres olmadi sanirim rahatti o ay hamile kalmistm.
İnsallah isteyen herkese nasip.olsun.

haklısın şu virüs kalktıgı gibi getiiricem onu.yada daha cok yayılmadan hastanelere kimse gitmezkenmi yürü gidelim desem.
hayır canım herhangi bi problem yok. tabiki ufak tefek her evdekı kavgalar olabiliyor.
Araştıracağım dediğin yeri canım,teşekkür ederim
kısmetten öte köy yok bazen evet haklısın. ummadıgım anda rabbim nasip etsin
teşekkür ederim yorum için

ard arda yapmak mantıklı değil sanırım evet. pik zamanı hem pik ardından ertesi gün çatlama oldugu için ard arda yapıyoruz

dasmer dasmerr
bende senı takıp edıyorum
erkekler için kolay değil ama yapmalı artık bende bıkkınlık basladı.vazgecmıyorum ama heves kırılıyor.Allah tez zamanda sanada versin
Cnm ben suan hamileyim nasib olursa
Rabbim sanada versin
Eslere niye kolay olmaisn
Ben 4.ayimda rahimfilmine girdim
Bana kolaymiydi
Erkeklere daha kolay iki dakikada verecekler

Allah hepimizin yardımcısı olsun canım , 7 aydır bende bekliyorum insan yoruluyor.

Cnm ben suan hamileyim nasib olursa
Rabbim sanada versin
Eslere niye kolay olmaisn
Ben 4.ayimda rahimfilmine girdim
Bana kolaymiydi
Erkeklere daha kolay iki dakikada verecekler
Aaa çok sevındım..senın konularına yazısmalarını görüyordum hep.buda benden diyordum
sevındım gercekten sağlıkla dogsun hayırlı evlat olsun.
rahim filmi bana işkenceydi ciyak ciyak bagırdım ve ardından kanamam oldu

amin cnm hepimize
Bak zor olmasina ragmen yapmissin
Odavirus gecince yapsin

aman kırmayım zaten olmuyor dıye can sıkıntısı aman huzursuzlukta olursa dahada iş bozulur düşüncesiyle bu zamana kadar geldim işte
Rahımım de sıkıntı varsa ben kırılmıyorum da spermınde sıkıntı varsa erkek mı kırılıyor.

Bu erkeklere neden su pasa muamelesi yapılır? kadın, kadın dogumun yollarını asındırırken aklım almıyor.

Cnm senin drun çok yanlış yonlendirmiş seni
Erkek spermiyogram ı gorulmeden rahim filmi çekilmez normalde
Spermiyogram normalse hsg cekilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…