Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Eklentiler

• 00DA0083-F1EA-4481-B07E-02BA4F83E9D3.png
    00DA0083-F1EA-4481-B07E-02BA4F83E9D3.png
    269,7 KB · Görüntüleme: 329
Tabi canim kendibi baskalaein betasi ile kiyaslama kafana takma herkesinki bir degil kimisi 80000 le öğrenir kimisi 7 ile onemli olan bebeklerimizin saglikli olmasi
İnşallah ya sağlıklı sıhatli gelsin de dünyaya meleğim hayırlısı o 2 kat artması gerekiyormuş ya o yüzden merak ediyor insan

İnşallah ya sağlıklı sıhatli gelsin de dünyaya meleğim hayırlısı o 2 kat artması gerekiyormuş ya o yüzden merak ediyor insan
33 ile ogrendim 4 gun sonra verdim 259du bidaha vermedim carsambada kontrolum var keseyi gorebilcekmiyim beta kac oldu bende mrk ediyorum ama iste sureklide kan vermeye gidemiyoruz malum.korona

Adetinizi kaç gün geçmişti ki öğrendiğiniz de
Ben ogrendigim de adetim geçmemişti silik cizgi ile ogrendim ama test bozuk sandım yine yaptim koyuldu adetim 2 gunumu ne kan verdim 33 du 4 gun sonra 259 du doktor cok guzel dedi carsambayi bekliyorm keseyi gorebiliriz umarim
Kalp atisini falanda duysak bi saglicakla da kucagimiza alsakkk

Ben ogrendigim de adetim geçmemişti silik cizgi ile ogrendim ama test bozuk sandım yine yaptim koyuldu adetim 2 gunumu ne kan verdim 33 du 4 gun sonra 259 du doktor cok guzel dedi carsambayi bekliyorm keseyi gorebiliriz umarim
Kalp atisini falanda duysak bi saglicakla da kucagimiza alsakkk
Ay inşallah tek dileğimiz o inşallah öyle olur sağlıklı olur bebişlerimiz

Bi bakar mısınız 12 nisan betahcg 55 14 nisan 174 16nisan yani bugün 657 çıktı artış nasıl Mart 14 son adet tarihim sizce normal mi bu artma

X