Gebeliğe Hazırlık Gebelik Testi Silik Çıkanlar, Yardım...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Seni heveslendirmek istemem ama ben ilk gebelikte üstüne adet gördüm ve adet olmadım test yaptığımda koyu çizgi çıktı ve 5 haftalık hamileydim. Yani üstüne adet gorebiliyorsun. Benim başıma geldi belki geç döllenme yada dedikleri gibi kimyasaldir. Bekle ve tekrar test yapmadan kan ver en doğrusu bu.
Yine de olabilir mi ki acaba diye adetim biter bitmez test yaptim. Negatifti. 10 gun oldu hic bakmadm sonrasinda da acikcasi. Zaten varsa bir sey de ancak cikar ama hayirlisi. Kimyasal da olabilir. Insallah yoksa da onumuzdeki aylarda olur 🙏

Arkadaşlar merhaba. Kafama takılan bir soru var. 1 yıldır çocuk istiyorum ama hiçbir problemimiz olmadığı halde olmuyor. 24 Kasım 2020 son regli olduğum tarih. Normalde 5 gün sürer. Fakat her zamankinden farklı oldu. Çok yoğun olmamakla birlikte 2 gün normal regli gördüm fakat sonraki günler kesildi sadece kahverengi lekelenmeler oldu. Adet bitiminde 2 gün sonra ovülasyon testlerine başladım ve daha önceki ovülasyon testlerinden farklı olarak ikinci çizgi tam koyu olmasa da silikte değil. Sebebi ne olabilir yardımcı olabilir misiniz ?Eki Görüntüle 2739537 Eki Görüntüle 2739538
Hamilelikte de ovulasyonlar bu sekilse cikiyor diye biliyorm ustelk de adetiniz kisa ve lekelenme tarzinda olms. Bence bir gebelk testi de yapin.

IMG_20210319_232416.jpg
IMG_20210319_232431.jpg
IMG_20210319_232441.jpg
kızlar benim testime de bir bakın ya. 3.4 dakika da silik çizgi çıktı ama 3 gündür de adet ağrılarım var çok kafam karıştı ya

X