Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Günaydın 🌞
Güncel kilom 77,3
Gece emzirmeye kalktığımda yediğim fındık ezmeleri çikolatalar +300 olarak yansımış.. o kadar çok tatlı yiyorum ki az bile. Herhalde içtiğim sular kurtardı daha fazla almaktan

archimom archimom öncellikle doğumun hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün yavrunu🥰 Bende +800 gram almışım 🙃
Sağ ol canım,Amin.
Günaydın 🌞
Güncel kilom 77,3
Gece emzirmeye kalktığımda yediğim fındık ezmeleri çikolatalar +300 olarak yansımış.. o kadar çok tatlı yiyorum ki az bile. Herhalde içtiğim sular kurtardı daha fazla almaktan
Emzirirken kilo almayi nasil basardin diyecektim ki findik ezmesi mi o 🤣🤣🤣

Bundan sonra artık diyet yapacaksın canım.Ben de aldığım 8 kilonun 7 sını verdim.Bugun 9.günümüz.Ama artık diyete gecilmeli ki gerçekten kilo verelim 😎

👏👏👏
Valla kahvaltıyı 11 e doğru yapabiliyorum. (2 3 dilim ekmek)Akşam yemeğini de 17.00 gibi yiyoruz(Ekmek yok) saat 20.00 civarı da cayın yanında 2 3 kurabiye kraker falan 22.00 civarida meyve yiyorum.Su ise max 2 litre anca iciyorumdur.

Merhaba hanımlar, başlığı baya geç fark ettim ama geç olsun güç olmasın. Bende takip etmek isterim yaptıklarınızı. Doğum yapanlar olmuş rabbim analı babalı büyütsün. Onlarında tecrübelerini öğrenirim hem buradan.
Ben de hamileliğin 24. Haftası içindeyim.
51 kilo ile başladım bu aralar 55- 56 arasında gidip geliyor kilom.
İnşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz 🧡🥰

H Hufezaa , iSsra iSsra , A Anneyim20 , M Mom42 , Hannereyyan Hannereyyan , oxfordlu oxfordlu , S Semosumm , P Pelusyastik Herkes iyi mi ? Bebisleriniz ve sizler nasilsiniz?Hersey yolundaysa doğum sonrası güncel kilolar gelsin bakalım bekliyorum.😍
GonulSenligim GonulSenligim Nerdesin?Doğumun suni sancıyla başlayacaktı?Naptınız herşey yolunda mı,doğum yaptın mi?Bizi haberdar et
Biz iyiyiz herşey yolunda bugün 2. ayımızı doldurduk hatta 🤗 ama benim kilolar olduğu yerde duruyor 😅 henüz diyet spor hiçbirine başlayamadım, obur bir bebeğim var ona süt yetiştirmeye çalışıyorum anca. Yalnız başıma bebek yemek evin işi gücü derken hiç vaktim kalmıyor başka birşey yapmaya.
Bu arada sende doğum yapmışsın yeni gördüm hayırlı olsun 😍 sağlıkla büyüt inşallah

H Hufezaa , iSsra iSsra , A Anneyim20 , M Mom42 , Hannereyyan Hannereyyan , oxfordlu oxfordlu , S Semosumm , P Pelusyastik Herkes iyi mi ? Bebisleriniz ve sizler nasilsiniz?Hersey yolundaysa doğum sonrası güncel kilolar gelsin bakalım bekliyorum.😍
GonulSenligim GonulSenligim Nerdesin?Doğumun suni sancıyla başlayacaktı?Naptınız herşey yolunda mı,doğum yaptın mi?Bizi haberdar et
Ayy ben yazacaktim unuttum canım. Bebisin banyosu falan. Biraz ugraştiriyor haliyle gazi uykusu falan ama çok şükür iyiyiz.
Kilomda 77 bu arada şaşirmaktayim😂😂

Biz iyiyiz herşey yolunda bugün 2. ayımızı doldurduk hatta 🤗 ama benim kilolar olduğu yerde duruyor 😅 henüz diyet spor hiçbirine başlayamadım, obur bir bebeğim var ona süt yetiştirmeye çalışıyorum anca. Yalnız başıma bebek yemek evin işi gücü derken hiç vaktim kalmıyor başka birşey yapmaya.
Bu arada sende doğum yapmışsın yeni gördüm hayırlı olsun 😍 sağlıkla büyüt inşallah
Evet canım yaptım,sağlıkla kavuştuk çok şükür.Sen doğum yapali da baya olmuş maşallah.
Ayy ben yazacaktim unuttum canım. Bebisin banyosu falan. Biraz ugraştiriyor haliyle gazi uykusu falan ama çok şükür iyiyiz.
Kilomda 77 bu arada şaşirmaktayim😂😂
Hicbir şey yapmadan 10 kg temiz gidiyor canım.Benim de 9.gün bugün 7 kg gitti.Kolay gelsin bebisler tatlı telaslariyla tüm günümüzü alıyorlar 😍😍😍

Ben daha hastaneden cikmadi tartilmadim,ama bana kaliyoki kilo aldim ben verecegim yerine 🤦‍♀️ cunku habire yiyorum esim bi yandan getiriyo hastane yemekleri yiyen insanim onlari yiyorum iyice aldim gibime geliyo bana 😁

Bebiş iyi çok şükür benim sezeryan dikişlerim ara ara sızlıyor birde sırtım ağrıyor onun dışında iyiyim ben de şükür 🥰

Kızlar bu arada korse kullanıyormusunuz doktor dikişleri kontrol edip medikal korse yazdı onu kullanıyorum ben bugün 11. Gün bayağı gitti göbeğim kalanda gider 40 ıma kadar herhalde

Bende az kilo gitti ya 77,5 la doğuma girdim 72,7 yim daha çok gider diye düşünmüştüm
Gider canım daha.Hergun 300 gr 500 gr gidiyor.
Ben daha hastaneden cikmadi tartilmadim,ama bana kaliyoki kilo aldim ben verecegim yerine 🤦‍♀️ cunku habire yiyorum esim bi yandan getiriyo hastane yemekleri yiyen insanim onlari yiyorum iyice aldim gibime geliyo bana 😁
Aaa çıkmadınız mi daha 😯
Canım ben bildirim yaptım 62 diye 🥰 kaldı 7 kilo bakalım
Biliyorum canım yeni bildirim yaptın ama benim 2 günde bile 1 kg gidiyor belki senin de öyledir diye tekrar sordum
Kızlar bu arada korse kullanıyormusunuz doktor dikişleri kontrol edip medikal korse yazdı onu kullanıyorum ben bugün 11. Gün bayağı gitti göbeğim kalanda gider 40 ıma kadar herhalde
Yaaa onu iyi hatırlattın bak ben tamamen unutmuştum korse işini annemde vardı alayım yarın 10.gün takmaya başlayayim

Gider canım daha.Hergun 300 gr 500 gr gidiyor.

Aaa çıkmadınız mi daha 😯

Biliyorum canım yeni bildirim yaptın ama benim 2 günde bile 1 kg gidiyor belki senin de öyledir diye tekrar sordum

Yaaa onu iyi hatırlattın bak ben tamamen unutmuştum korse işini annemde vardı alayım yarın 10.gün takmaya başlayayim
Yok kuzum sanmıyorum 62 den düştüğümü dün bugün kabızdım hala kabızım afedersin komposto içiyorum aslında ama kan hapına başlattı doktor ondandır belki .aynen kesinlikle başla konseye benim bayağı indi göbeğim biraz var tabi oda gider daha 3-4 gündür takıyorum

X