Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

M myjourney , N Nergiz34 tekrar hoşgeldiniz kızlar.Kusura bakmayın biraz geç ekleyebildim.Haftasonlari aç karnına bildirim yapıyoruz.3 hafta üst üste bildirim yapılmaz ise 4.hafta konuyu takip etmediginiz varsayilarak liste dışı birakiliyorsunuz.107.sayfada Gebelikte sağlıklı beslenme listeleri mevcut,sevgiler.@Nergiz34 sizden bir de boy bilgisi rica edeceğim.Gebeliklerinizi tekrar tebrik ederim

Bebisle uğraşmaktan hiçbirşeye fırsat kalmıyor canım gece gündüz karıştı iyice ama çok şükür keyfiniz yerinde 🤗 bu arada 10 günlük olduk sabah kiloma baktım 71 kilo olmuşum çok şaşırdım hamilelige de emzirme dönemine de vücudum farklı tepki verdi toplam da 9 kilo vermiş oldum çok uzun süredir gormedigim kiloydu inşallah daha çok veririm diye umut ediyorum 🤣🤣 sen nasılsın herşey yolunda mı

Bebisle uğraşmaktan hiçbirşeye fırsat kalmıyor canım gece gündüz karıştı iyice ama çok şükür keyfiniz yerinde 🤗 bu arada 10 günlük olduk sabah kiloma baktım 71 kilo olmuşum çok şaşırdım hamilelige de emzirme dönemine de vücudum farklı tepki verdi toplam da 9 kilo vermiş oldum çok uzun süredir gormedigim kiloydu inşallah daha çok veririm diye umut ediyorum 🤣🤣 sen nasılsın herşey yolunda mı
Evet canım herşey yolunda çok şükür.Ben de aralıklı oruç yapiyorum da pek fayda görmedim normal diyet yapacağım🙈

Evet canım herşey yolunda çok şükür.Ben de aralıklı oruç yapiyorum da pek fayda görmedim normal diyet yapacağım🙈
Aslında hiç denemedim ama aralıklı oruca ben çok inanıyordum ama tabi herkeste aynı etki olmuyor vücuduna en uygun diyeti yapmak önemli sen daha bilgilisin bu konularda tabiki 🤗

N Naksigul Canım nasılsın ?Bebiş nasıl ? Güncel kilonu alalim 🙈
Herkese merhaba, bebişim de ben de iyiyiz şükür 🙏🙏 Güncel kilom 62.5 doğum yapalı 13 gün oldu, bebeğim 3900 gr doğdu ona rağmen 7 kilo gitti sadece. 🙈🙈Sezaryan göbeğimi hiç söylemiyorum bile😁 sağlık olsun diyelim. Karşılığında dünyanın en tatlı şeyi bizim oldu ama. 😊

Malesef pek yolunda degil bide covid testim pozitif cikti hastanede yatiyorum kanama alanı büyümüş.
Ama sükür bugun agrim ve kanamam yok bakalim neler olucak bende bilmiyorum
Çok geçmiş olsun üzüldüm gerçekten ya 😟 Bizim Ocak annelerinde oldukça fazla anne gebeyken covid geçirdi çoğu çok hafif atlattı şükür.Sizin de sıkıntısız gelsin geçsin lanet şey inşallah.Belki de düşük tehlikesinin sebebi o oldu

Aslında hiç denemedim ama aralıklı oruca ben çok inanıyordum ama tabi herkeste aynı etki olmuyor vücuduna en uygun diyeti yapmak önemli sen daha bilgilisin bu konularda tabiki 🤗
Yok canım estagfurullah 🙈 Bilmekle olsa...Uygulamak lazım 😁😁😁
CikHerkese merhaba, bebişim de ben de iyiyiz şükür 🙏🙏 Güncel kilom 62.5 doğum yapalı 13 gün oldu, bebeğim 3900 gr doğdu ona rağmen 7 kilo gitti sadece. 🙈🙈Sezaryan göbeğimi hiç söylemiyorum bile😁 sağlık olsun diyelim. Karşılığında dünyanın en tatlı şeyi bizim oldu ama. 😊
Çok şükür canım sevindim.Kolayliklar dilerim.Onlar için her sıkıntı her zorluğa değer..Saçlarının bir teline dünyalar değişilmez..Doğum yapali çok olmadi 40 in cikana kadar bayağı kilo verirsin

Ben konudan çıkmışım 🙃 kilo almaya başlayınca yazmak istemedim 6 haftada 3 kilo almıştım çünkü.
Tekrar listeye kayıt olabilirsem bilgilerim
Hamilelik öncesi kilo 65 boy 158
26+5 teyiz.
Son olarak güncel kilom 68.8
🌸
Selam canım sen konumuzun aktif katılımcılarından biriydin.Sesin soluğun kesilince biraz yazdım çağrı yaptım 🙈 Baktım yok heee dedim gitti.Elbette eklerim ayıpsın müdür .Nasıl gidiyor hamilelik.6 haftada 3 kilo çokmuş evet😁😁

Çok geçmiş olsun üzüldüm gerçekten ya 😟 Bizim Ocak annelerinde oldukça fazla anne gebeyken covid geçirdi çoğu çok hafif atlattı şükür.Sizin de sıkıntısız gelsin geçsin lanet şey inşallah.Belki de düşük tehlikesinin sebebi o oldu
Bilmiyorum belkide ama 6 haftadada boyle bi kanama gecirmistim covidden oldugunu sanmiyorum.
Öle covid belirtim yok bi karacigerde lekemi ne gormüs doktor o yüzden hafta sonuna kadar burdayız. Şükür kanamam yok agrilarimda az.
Ve yazan herkeze tesekkur ederim arkadaslar saolun

Selam canım sen konumuzun aktif katılımcılarından biriydin.Sesin soluğun kesilince biraz yazdım çağrı yaptım 🙈 Baktım yok heee dedim gitti.Elbette eklerim ayıpsın müdür .Nasıl gidiyor hamilelik.6 haftada 3 kilo çokmuş evet😁😁
Ekside olunca bi özgüvenle yazıyordum her hafta😁 15. haftadan 22. haftaya 3 kilo aldım ve tartıya küstüm 🙃 6 ayda 3 kilo dersek fena değil di mi? 😁 Hamileliğe gelince iyi gidiyor şükür ikinci oğlumuz geliyor inşaallah 🌸 Bu arada müdürümüz sensin doğum yapmış olsanda hala konuya vakit ayırıyorsun 🌸

X