Geçinemeyenler kulübü

Ben votka ictigimde bir şişeye yakin sek içtim .
Saf arkadaşım sek icillmez demiyor bana da bereket ki ölmedim .

En son ayağa kalktım sacim yanıyor bende diyorum etraf ne güzel aydınlanıyor kız saçı yanıyor diye geldi kafama vuruyo .
Çok yanmış değildi tabi de.

Sonra ayağa kalktım bı kustum öyle böyle değil gerçekten. Erkeğin uzağa iseyebilmesi gibi fiskiriyordu uzaklara inanmazsin belki ama
ben bir gun moralim cok bozuk aşilama tutmamis esime alalimda icelim bari dedim, en son sokak dugununde calan davul zurnayla balkonda halay cekmisim 😂😂😂

aradığım diyetisyen. bol yeşillik yiyelim mi??? fıstıklı sarma,fıstıklı baklava..............

Valla yiyin can bogazdan gelir.

Ben bashekime zeytinyagli kabak yaptirmistim. Hastane mutfaginda ozel menu hazirlatiyordum ona, kendi istegiyle. Kendime de ayni gun bol soslu burger yaptirdim. Burgerimi yiyip tazminatimi verip beni kovdu 🤪🤪

Ben bashekime zeytinyagli kabak yaptirmistim. Hastane mutfaginda ozel menu hazirlatiyordum ona, kendi istegiyle. Kendime de ayni gun bol soslu burger yaptirdim. Burgerimi yiyip tazminatimi verip beni kovdu 🤪🤪
off acıktım :cry: :cry: :cry:

Şuan hot dog ile patates kızartması yapıyorum, Allah affetsin kilo yapar mı😂

Yalnız zenginlerin bir ortak özelliği de doğalgazı biz fakirler gibi köklememesi herhalde. Kayınpederlerdeydim geçtiğimiz günlerde, onların da fındığı var, kirası var, arsası var. Ben arayıp gelmeden evi ısıtın dediğimde çok yaktık, 30da yaktık diyor. Kaloriferler anca ılık asla sıcak değil böyle yakma mı olur. Benden çok paraları var benden az fatura ödüyorlar . Şu an uyandım eve gidip bende merkezi sisteme sövüyorum anca asla zengin olamayacağım siz gibi

X