Geçinemeyenler kulübü

oda yayilacak tabi 😳
ya hic iyi yonde bir mutasyonunu duymadik biz bu virusun ne bicim şey anlamadim ki
iyi yöndeki türler zaten hiç hissetmeden atlatılanlar, iyi şeyler haber yapılmaz
evet ötekinin yayılması aşılar içinde sıkıntılı, 3 doza cıkarılabilir ya da tekrar aşılara başlanabilir silbaş aşı çalışmaları

Yalnız zenginlerin bir ortak özelliği de doğalgazı biz fakirler gibi köklememesi herhalde. Kayınpederlerdeydim geçtiğimiz günlerde, onların da fındığı var, kirası var, arsası var. Ben arayıp gelmeden evi ısıtın dediğimde çok yaktık, 30da yaktık diyor. Kaloriferler anca ılık asla sıcak değil böyle yakma mı olur. Benden çok paraları var benden az fatura ödüyorlar . Şu an uyandım eve gidip bende merkezi sisteme sövüyorum anca asla zengin olamayacağım siz gibi

Bu konudaki tek sorun benim zengin olmamam 🤪🤪

Sevdim seni, kolay kolay sevmem ama can boğazdan gelir diyen birine kanım hemencik kaynar😂
Gel bacım sen muhtelemen 34 beden ben 44, tıkınalım beraber💖

Aslinda 32 de olabilir ama soz senleyken 34 gibi davranicam 😇🥰🤪

Market gezmek en büyük zevkim.
Yeme içme temel gıda almam ben, onları koca hallediyor zaten.
Maksimum biten yumurta süt falan varsa alırım, gerisi ıvır zıvır çok sevdiğim ama onun hiç almadığı şeyler😂
Şöyle diyeyim, yıl 2014 yeni evliyiz, misafir gelecekti, ben bir markete gideyim dedim ama yine yiyecek bir şey almadım.
500küsür tuttu, adam seneledir yarım milyara ne aldın diye dalga geçer.
O zaman 1 lt süt en pahalısı 2 tl olduğu dönemler😂
tam aradığımmm arkadaşşş yıllardırrr.kafa aynııııı.market avm dolanır dururuz işimize yarayan yaramayan ne varsa alırız .4 tane çırpıcı almışım mesela bugün farkettim napacaksammmm :kızgın:

Market gezmek en büyük zevkim.
Yeme içme temel gıda almam ben, onları koca hallediyor zaten.
Maksimum biten yumurta süt falan varsa alırım, gerisi ıvır zıvır çok sevdiğim ama onun hiç almadığı şeyler😂
Şöyle diyeyim, yıl 2014 yeni evliyiz, misafir gelecekti, ben bir markete gideyim dedim ama yine yiyecek bir şey almadım.
500küsür tuttu, adam seneledir yarım milyara ne aldın diye dalga geçer.
O zaman 1 lt süt en pahalısı 2 tl olduğu dönemler😂
bende ilk evlendigim sene markete giderdim 6 sene once aylik 500 600 gomup geliyorum her ay. esim 2.ayda falan biz alisverise gidince tuvalet aramaya basladi, tam markete giriyoruz hop tuvalete gitmem lazim, ciddi ciddi ishal oluyor ama.
neyse bu boyle 7 8 ay surdu.
en son bir baktim evde esya koyacak yer kalmamis 😳 kitlik var gibi istiflemisim deterjanlar sampuanlar tuvalet kagitlari, hala ozamandan aldigim cifleri kullaniyorum nerdeyse 😂😂😂
megerse ben alisveris yapmaya baslayinca stresten bagirsaklarina vuruyormus adamin 😂😂😂

benim konuma gene o şaibeli kadın gelmişş bi koşu ilgilenip geleyimm arkadaşlarrr.muhtar polo haber verdiiii el atayımm durumaaaa :KK53:

zorunlusundan bibisine polosundan katibine bir de yeni gelen tuhaf üye de dahil geyik de sohbetteler.resmen konumu ele geçirmişler aa dostlarrrrr bana haber veren tek kişi polo33 olduu.polomm benimmm kadir kıymet bilenimmmmm :KK200: :cry: :rolleyes: :kızgın:

A teşekkür ederim ne hoş bir kompliman 😍
geçen oraya bir üye geldi 2009 dan beri üyeymiş ama ben yeni gördüm.nuri alço resmi var profilinde.tutturdu hepinize gazoz içireceğim diyeeee :rolleyes: 2 gündür de bir kadın türedi o da ilk kez konuştuğu bize gııı diye hitap ediyor.dayanabilirmisin khomyuk:KK53:

X