Gecmeyen koltuk alti kokusu nasil gecer

Emily19

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
342
361
Merhaba . Bende son zamanlarda geçmeyen bir koltuk altı kokusu var. Duştan çıkıyorum defalarca kez sabunlamama rağmen kokuyor. Tüylerimi alıyorum gene aynısı. Bu nasıl geçer

Ekstra bi ilaç kullanıyor musunuz? Crystal roll on deneyebilirsiniz.

Hormonlarınızla ilgili bir sorun olabilir.
Doğum kontrol ilacı vs koku yapıyordu.
1 yıla yakındır doğal bir deodoranta geçtim. İnanılmaz bir şekilde tüm kokuyu kesti.

Kokuyu temizlemek için karbonat. Daha sonra oluşmasını önlemek için karbonat, hindistancevizi ve limon yağı. Bazen lavanta da damlatabiliyorum kokusu daha güzel.

Pastırma, çemen, sucuk gibi çok baharatlı birşey yediyseniz bir süre kokabilir. Bir süre yediğinize dikkat edin ve gözleyin bir fark var mı?

Bol turunçgil tüketmek veya hergün lavanta çayı içmek kokuyu güzelleştirir. Bir problemi yoksa lavanta çayı içen birinin teride lavanta kokar.

Tuylerinizi düzenli olarak alın
Dustan sonra o bölgeyi ıslak bırakmayin peceteyle falan kurulayin
Rexonanin roll onu var direk kokuyu kesiyor

Hormonlarınızla ilgili bir sorun olabilir.
Doğum kontrol ilacı vs koku yapıyordu.
1 yıla yakındır doğal bir deodoranta geçtim. İnanılmaz bir şekilde tüm kokuyu kesti.
Marka yazabilir misiniz. Benim 12 yaşındaki kızım da ter kokuyor 😐. Duşunu aldığı günün ertesi günü yine ayni. Okul formasınin kumaşından olabilir diye düşünüyorum ama yazın da olabiliyor bu. Oğlum la nerdeyse ayni yaştalar ama oğlumda yok bende bile yok kızım da var. Ergenlik desem vücut olarak hala ergenliğe girmedi ama ter kokusuna çare arıyorum

ben evde kendim roll on yapıyorum son zamanlarda icerisine 2 yk hindistan cevizi yagi, koku yogunlugunu istedigim kadar lavanta yağı, bir kac limon damlası ve yarim cay kasigi karbonat ekliyorum içine.
ben çok memnunum hem misler gibi kokuyo hemde o bahsettiginiz ter kokusuna sebep olan bakterileri doğal yollarla yok ediyor deneyin derim.

Marka yazabilir misiniz. Benim 12 yaşındaki kızım da ter kokuyor 😐. Duşunu aldığı günün ertesi günü yine ayni. Okul formasınin kumaşından olabilir diye düşünüyorum ama yazın da olabiliyor bu. Oğlum la nerdeyse ayni yaştalar ama oğlumda yok bende bile yok kızım da var. Ergenlik desem vücut olarak hala ergenliğe girmedi ama ter kokusuna çare arıyorum
13-14 yaşına gelince normalleşecek merak etmeyin.Benim kızım da 11-12 yaşında kokarca gibiydi şimdi misss gibi

X