Geçmişe Kıskançlık

Yanlış anlamayın bu arada sizi yermiyorum ama gerçekten bir süre sonra takıntı haline gelir kabullenin..Haa bir de şöyle bir durum var imkan varsa silsin canım o eski paylaştıklarını madem,takmayın.

Yanlış anlamayın bu arada sizi yermiyorum ama gerçekten bir süre sonra takıntı haline gelir kabullenin..Haa bir de şöyle bir durum var imkan varsa silsin canım o eski paylaştıklarını madem,takmayın.
Silindi tabiki.. bi arkadaş demiş mesela daha önce eski sevgilisini takma sebebim onun eşimi terketmesiydi sanırım

Evet kesinlikleee.. bu yeni yaşadığım şey böyle değil ama ilk takıntım onun terkedilmesi ve uzun bi süre bunun acısını çekmesi yüzündendi. Hep aklında kaldı mı diye merak ettim

Ah evet.. sanki olmayan gerçekleşmeyen yarım kalan aşklar hep bi merak bırakıyo. Ama evlilik monotonlasan bi sey ve diğer arkadaşların dediği gibi şu an bi uğraşım da yok. Çok bunaldım bugun ölüyorum midemde bi yumru var. Ayrılık yaşasam bu kadar acı çekerdim

Bence evet psikolojik destek almalısınız. Şunu da söyleyeyim eşiniz için şehirmiş değiştirmeniz büyük bir fedakarlık olmadığı gibi bunun karşılığını beklemeniz saçma. Neyin kini bu? Adam döner bir gün e gelmeseydin zorla mı getirdim derse haklı. İşszlikten, boş vaktinizin çokluğundan, başka bir meşgalenizin olmayışından bu hale geldiğinizi düşünüyorum. Ek olarak fazla Türk dizisi izliyor olabilir misiniz acaba? Kusursuz aşk beklentisi günümüz gerçekliğinde gerçekten fazla. Sizin aksinize bence bir adamın hayatındaki tek sevgili olmak doğru bir durum değil. Eşim ilk sevgilim olsaydı onunla evlenmezdim muhtemelen çünkü bir ilişkinin nasıl yürütüleceğini bilmiyordum. Yanlışı görerek doğrunun değerini anladım, hatalarımdan ders çıkarttım, törpülemem gereken hareketlerimi öğrendim, bu şekilde eşimle güzel bir ilişki yürütebiliyorum

Sizi en iyi ben anlarim.esimle tanistiktan sonra eski sevgililileriyle ilgili tek bi hatasini gormedim ama ben deli gibi kiskaniyordum.surekli konuyu acar onlara sunu yaptin mi bunu yaptin mi derdim.sebebi bosluktan pandemide evden calistigim icin aklima hep boyle seyler gelirdi.suan calisiyorum ve aklimin ucundan bile gecmiyor.

Merhaba işe gidiyokende aynı şekilde takıntılıydım hiçbir şeye odaklanamayıp ağlıyodum. Şimdi gördüklerimi kabullenmem daha da zor geliyo.

Eşimi gözümde çok masum efendi gördüğüm için onun böyle alalade insanlar ile muhatap olmadığını zannediyordum ben. Böyle şeyler görünce çok bozuldum ya bilmiyorumm.. her erkeğin başından geçmiş midir

Hadi nette dolasmıyorsunuz dünyada ne oldu bitti, marketteki gazetelerde cok pahalı değildir herhalde bi posta okuyun beynin gbnı doldurun.

ben de eşim için şehrimin herşeyimi bırakıp geldim galiba ben de aynı şeyi düşünüyorum bunun kini ile ondan kusursuz bir aşk bekleyip beklentim sağlanmayınca daha da hırçın oluyorum resmen içimdeki hissi kelliimeye dökmüşsünüz

Evet malesef burda herkes anlamiyor :/

Çok başka bir yere çektiniz şimdi meseleyi, anlayamadım o yüzden. Eşiniz de herkes gibi normal bir insan işte. Alelade dediğiniz ne mesela, kime göre neye göre alelade insanlar? Hadi varsayalım öyle sizin geçmişinizdeki insanların hepsi dört dörtlük mü?

Bu videoyu seyretmenizi tavsiye ederim, ben de çok benzer bir dönemden geçtim ve farkındalığa varmamda bu video çok etkili oldu. Umarım bu durumu aşarsınız çünkü kendinizi yormaktan yıpratmaktan başka bir işe yaramıyor inanın

Tedavi olunuz

Şımarık demeyin demişsiniz de ne diyelim ? Of hiç kimse tahammül edemez bu şekilde size. Okurkene darlandım.

Siz normal değilsiniz, Psikolojik yardım alın.

ben tedavı gormenız gerektıgını dusunuyorum fazla takıntı bu tarz seylere boyle kafa yormak kendını degersız hıssetmek kendını sevmemek kompleks ve takıntıdan gelır sımdı boyle soyleyınce agır gelecektır kızacaksınız ama gercek bu

dunyanın en sacma seyıdır gecmıse kıskanslık sızınde gozlerınız kımlerı gordu kımlerı begendı kımlerı sevdı sızı ne yapsınlar o zaman ? bır an once kendınıze guvenmenız kendınızı sevmenız ve degerlı olan zamanı daha degerlı kılmak ıcın mesgul olmanız gerek acilen , tek yapamıyorsanız destek alınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…