Geldi yine ramazannnnn bekleyelim sahuru hemannnnn nerde sahur bekçileri alsin heman yerini:)))

zaten yazın iş yerinde hiç vakit geçmiyor dışarıda gezenler dolaşanlar kuşlar cıvıl cıvıl ah ah
Yazın hic sevmiyorum dışarı çıkmayı yapış yapış beni bıraksalar markete bile gitmem evimde rahatım ama çalışana zor tabi

Yazın hic sevmiyorum dışarı çıkmayı yapış yapış beni bıraksalar markete bile gitmem evimde rahatım ama çalışana zor tabi
bende kışı hiç sevmiyorum eve tıkılıp kalıyoruz ya cocuklar için daha kötü vakit geçiremiyorlar
yazın doyasıya gezmek dolaşmak piknik tatil oh yaz sevilmez ki kız

bende kışı hiç sevmiyorum eve tıkılıp kalıyoruz ya cocuklar için daha kötü vakit geçiremiyorlar
yazın doyasıya gezmek dolaşmak piknik tatil oh yaz sevilmez ki kız
Kışı sevmem yazı çok severim ama sıcak ya bizim buralar şimdiden 30 derece dolayısıyla yazın akşam cikariz anca gündüz eziyet

Ayyy ayyy ayyyy ne güzelde yazmışşşş

Selam kizlar . Guzel bi konu acilmis bnde dahil olmak istedm ama bu sene oruc tutamicam sanirin hamileyim ay hadi ins kan verdim yarin cikacak sonuc
Hoşgeldin canım hadi insallah birde hamilemiz olur inşallah gecikme mı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…