Geldi yine ramazannnnn bekleyelim sahuru hemannnnn nerde sahur bekçileri alsin heman yerini:)))

Ya bu yıl çok erken ısındı Allah acısın bize çok sıcak olacak bu yıl ramazan alışverişine çıkmam lazım bir hafta dışarı çıkmayı düşünmüyorum
biz geçen hafta çıktık hallettik onları zaten genelde mutfağa aylık toplu cıkarız oda aradan cıkmış oldu darısı size ozaman

biz geçen hafta çıktık hallettik onları zaten genelde mutfağa aylık toplu cıkarız oda aradan cıkmış oldu darısı size ozaman
Ay inşallah bugün yarın çıkmam lazım toptan benim market evin altında ama kasap alışverişimi yapmam lazim

Hoşgeldin canım hadi insallah birde hamilemiz olur inşallah gecikme mı var
Var canm 4 gun gecikti kusmaktan yemek yiyemiyorm 3 gundur asiri bi migde bulantisi var ve dun idrar testi yaptim evde senelerdir ilk kez cift cizgi cikti yaa nasl agladk esim ve ben ama 2.cizgi biraz silik oldgundan kan vereyim kesin olsn sonuc dedm

Aman hadi maşallah dikkat et kendine folik asit al hemen gec döllenme olduysa silik cikar

Çok şükür bu senede kavuştuk Ramazana...bereketiyle gelir inşallah... güzel topic uğrarım hergün...ama ben uykuya dayanamam sahura kadar duramam pineklerim

Topigin hayırlı olsun. Ramazan'da burada takılırız ne iyi bana belli olmaz sahura kadar oturabilirim de oturmayabilirim de. Ama uyanık durdukça bakarım.

Topigin hayırlı olsun. Ramazan'da burada takılırız ne iyi bana belli olmaz sahura kadar oturabilirim de oturmayabilirim de. Ama uyanık durdukça bakarım.
Benimde öyle bazen oturuyorum bazen uykum geliyor uyuup kalıyorum sağol tatlım hosgeldin

Benimde öyle bazen oturuyorum bazen uykum geliyor uyuup kalıyorum sağol tatlım hosgeldin
Hoş bulduk canım geçen yıl çocukla uyuyakaliyordum kardeşim bizdeydi eşimle sahura kadar otururlardı. Bir kere jest yapıp da sahur hazırlamadı zalımlar. Kaç kez de dedim agzimla. En azından çay koyup öyle kaldırdılar. Of bir de sahur hazirla diye uyandirilmak çok fena

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…