Geldi yine ramazannnnn bekleyelim sahuru hemannnnn nerde sahur bekçileri alsin heman yerini:)))

Ahahahahahah yüzsüz yüzsüz birde kalk sahur hazırla mı o adama sahuru dar ederim ben uyanıksa bir çay koyulmaz mı yahu

Ahahahahahah yüzsüz yüzsüz birde kalk sahur hazırla mı o adama sahuru dar ederim ben uyanıksa bir çay koyulmaz mı yahu
O kadar laftan sonra ancak çay koymayı akıl ettiler. Kız ne sabirliymisim ki o uyku siniriyle ikisinin başını birbirine sürtüp kıvılcım çıkarmamışım. Ramazan işte bereket ve merhamet ayı.

O kadar laftan sonra ancak çay koymayı akıl ettiler. Kız ne sabirliymisim ki o uyku siniriyle ikisinin başını birbirine sürtüp kıvılcım çıkarmamışım. Ramazan işte bereket ve merhamet ayı.
Vallahi bir sükûnet gelmiş sana ben olsam yapardım vallahi birde çocukla uğraş kalk sahur hazırla ayıp ayıp koca adam

Merhaba,

Ben çalıştığım halde sahura kadar uyumuyorum. Sahur hazırlığı yaparken gelirim topiğine

Vallahi bir sükûnet gelmiş sana ben olsam yapardım vallahi birde çocukla uğraş kalk sahur hazırla ayıp ayıp koca adam
Kardeşim de 20 yaşında o da küçük değil ki. Diyorum ya iyi sabretmisim diye. İşte sahurun iftarın tadı başka insan sinirlense de hemen geçiyor. Bu yıl ikimiziz sadece başka biri daha olunca Ramazan daha zevkli daha güzel geçiyor.

Oooooo benim 21 yaşında kardeşim var hayatta beni yemek için kaldırmaz bir bardak su istemedi benden nede yemek girer istediğini yapar makarna menemen kızartma tost her şeyi ama gram yardım istemez ama eşim tam tersi kendi girmez mutfağa iki kişi yapiyoruz
Bizde iki kişiyiz keşke kalabalık olsak

Benim kardeşim de yapar normalde. Ama beni kaldırdı yine de. Eşim mi dedi git kaldır diye onu bilmiyorum tabi. Geçti gitti o günler. Bakalım bu yıl nasıl geçecek.

Benim kardeşim de yapar normalde. Ama beni kaldırdı yine de. Eşim mi dedi git kaldır diye onu bilmiyorum tabi. Geçti gitti o günler. Bakalım bu yıl nasıl geçecek.
Inşallah sağlıkla geçsin de diğer türlü ramazanın tadı eşle dostla çıkıyor davetler yemekler teravihe gideriz biz inşallah

Inşallah sağlıkla geçsin de diğer türlü ramazanın tadı eşle dostla çıkıyor davetler yemekler teravihe gideriz biz inşallah
Amin inşallah sağlıkla, huzurla, hayırlısıyla geçiririz. Teravihe gitmeyi çok severim. Memleketteyken ailece giderdik çok güzel olurdu. Şimdi gitmiyorum. Tek başına insanın fidesi gelmiyor. Bir de çocuk var bizim gitmek istesek de ortalığı talan eder daha iki yaşında.

Çocukla zor olur sonuçta müdahale edemezsiniz bizd3 çocuk olmadığı için bu yıl eşimle beraber gidicez nasipse

Gidin gidin teravih çok güzel. Allah herkesin ibadetini kabul etsin şimdiden.
Aminnn evet ben alışığım zaten çok küçük yaşlardan beri şükür aksatmadım her yıl giderim bu yılda nasip etsin inşallah sizde evde kılın çocuğu uyutup karı koca bile cemaat oluyor biz yapıyoruz bazen

O da olur inşallah. Bakalım eşim ne yapacak? Ay valla bir gün kaldı zaman nasıl geçiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…