Geleceğim hakkında fikirlerinize ihtiyacım var!!! Çok kararsızım.

Cok tskr ederm. Ben orgun iki yillik okumustum daha once o zaman hocalar devamsizlik konusunda cok katiydi. Acaba yazmadan once okulu arayip sorsam olur mu :) devamsızlık konusunu
İlgileneceklerini sanmıyorum, öğrenci işlerini arayıp da işini halleden insan sayısı yok gibi birşey . Ama hocalar belki dersine gelmeyen , tembellik eden insanlara karşı katıdır. Siz azim örneğisiniz :) size daha çok tolerans gösterebilirler. Öğretmenle de alakali

Eskiden 4 yillik vardi aciktan ama kaldirmislar simdi 4 yillik istanbul unv aof aciyormus çocuk gelisimi. 2 yillik da anadolu unv aof de var
sizin vesilenizle ben de öğrenmiş oldum iki yıllık sosyal hizmetler okuyup sonra DGS ile geçerim diyordum ama çocuk gelişimine de kayıt yaptırabilirim sonuçta ikisi de psikolojiye yakın bölümler :)
Bu arada 4 yıllık çocuk gelişimi mezunları, devlette açılan pedagog kadrolarına da başvurabiliyormuş ben yüksek lisans şartı var sanıyordum.
Eğer örgün istiyorum derseniz, iki yıllık aöf okuyup DGS ile örgün bir bölüme geçebilirsiniz iki sene sonra şartlarınız daha düzgün olabilir ya da bölümün olduğu bir şehirde olursunuz kimbilir.

X