Düğün Gelin Ayakkabisinin altına isim yazma adeti

S&S

Du nervst-geh sterben! :D
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
3.432
2
Selaaaaaaaaam.. konu acildiysa pardon diyeyim simdiden..

Hanimlar siz gelinligin altina giyecek oldugunuz ayakkabinin altina arkadaslariniza imza attiracakmisiniz?? düsünüyormusun öyle birseyi? Yoksa sacma mi diyenlerdensiniz? Belkide sanane diceniz ama yazin iste biseyler tatlicadiarzu

Not: Ben imza attircam bekar arkadaslarima :1ninca:

ben ımza degılde evlenmemıs kızların ısımlerını yazıcam :))) adettendırr

ben ımza degılde evlenmemıs kızların ısımlerını yazıcam :))) adettendırr

burdada kizlar kendileri isimlerini yazar yada direk imzalarini atar.. ama olsun hos bir ani,dügünden sonra hemen bakcam kimin adi silinmis kimin kalmis sırnaşık şey

burdada kizlar kendileri isimlerini yazar yada direk imzalarini atar.. ama olsun hos bir ani,dügünden sonra hemen bakcam kimin adi silinmis kimin kalmis sırnaşık şey

burdada öledır ben mutlaka yazıcam bı cok kısı var :KK43: allah herkese hayırlı kaderler yazsın

Bende evlenmemiş arkadaşlarıma yazdırıcam adlarını. Bakalım kimlerin silinicek kimlerin kalıcak... ama benim iki ayakkabım olucak biri topuklu biri babet. Btn gün topuklularla zor olur die öle düşündüm herhalde en çok babeti giyerim. Topuklunun altına yazdıracağım ve çok az giyeceğim için kimseninki silinmez.

burdada vardır öle adet..
ben yazıcam bekar arkadaşlarımın adını :)
batıl bi innaç ama yapmadım demem en azından :roflol:

öncelikle hayırlı olsun canım allah mutlu etsin...ayakkabıya gelince imza değilde isimlerini yazmıştım adet yerii bulsun die çok hoş bi anıydı silinmeyenler isimler yandıııııııııı!!!!!!bu yazda giyemiyecm hamileyimmm ve topuklu :dance::dance::dance:

ya ben unutmuşum o kadar söyledi arkadaşlarım o anda aklıma bile gelmedi valla kendimi kuaförde öle gözel görünce ayakkabıya yazı yazmayı unutmuşum ama bu tür şeyler güzel anılardır:))))

bende bekar arkadaslarımın ısımlerını yazmıstım dugun sonunda ısımlerı sılınen arkadaslar evlendıler kısa bır sure sonra sılınmeyenler hala bekarlar

ben unutmamak icin simdiden yazdiriyorum isimleri valla haha :sm_cool:

valla şimdiye kadar 1 yıl içinde 2-3 kişi yazmıştır benim adımı ve silindiğini söylüyorlar:jeyyar:

amaaaa hala tık yok be kardeşim:1no2: hala sevgiliden öteye geçemedik bizsenağlama

hişt evlencek bacılar hayrına yazıverin adımı belki tutar:icecream:naniknanik

X