Gelinlik Modelleri Gelinliğim..

SouvveniR

❤+❤ = ❤❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mart 2012
11.484
8.061

:KK16: :KK16: :KK16: :KK16:
Çok fazla arayış ve uğraştan sonra, ilk görüşte aşık olduğum gelinliğimi buldum.
Fotoğraftaki gelinlik beyaz kristal taşlarla işlenmiş.
Benim gelinliğime gümüş taşlar işlenecek. Göğüs kısmı tamamen taşlarla işli, fakat beyaz taşlar çok kendini göstermiyor.

İlk provama bu cumartesi gittim, zaten ilk provaya gidenler bilir - üst kalıbı ayarlıyorlar o kadar.
Çokta bir espirisi yok bana sorarsanız... :KK1:
İşte kızlar, diyecek zaten çok fazla da söz bulamıyorum... İnşallah çok güzel olacak :KK76:
İçime sindi ve çok beğenerek aldım.. Rabbim de mutlulukla giymemi nasib etsin inşallah...
:nazar: :nazar: :nazar:
$IMG-20120804-00215.jpg

Son düzenleme:
souvvenircimmmmmmmm harikaaaaa... bayıldımmmmm :KK16::KK16::KK16: bende gelinliklerde danteli cok severim.ayrı bir havası olduguna inanıyorum.(kendi gelinligimi de dantelli tasarladım :KK12: ) duvagı da ayrıca cok hos..

kuğu gibi bir gelin olacagına eminim. Allah giydigin günü doya doya yasamayı nasip etsin sana :nazar::nazar:

souvvenircimmmmmmmm harikaaaaa... bayıldımmmmm :KK16::KK16::KK16: bende gelinliklerde danteli cok severim.ayrı bir havası olduguna inanıyorum.(kendi gelinligimi de dantelli tasarladım :KK12: ) duvagı da ayrıca cok hos..

kuğu gibi bir gelin olacagına eminim. Allah giydigin günü doya doya yasamayı nasip etsin sana :nazar::nazar:

Amin canım inşallahhh...
Bende aşık oldum hakikaten bu gelinliğe, bundan başka hiç birşey beni memnun etmeyecekti.
Ha çok kaliteli veya bir pronovias veya en iyi fransız danteli olmayabilir.
Fakat bana göre dünyanın en güzel gelinliği!!
:KK16: :KK16:

En güzeli içine sinmesi! Sana da çok yakışmıştır umarım. Çok mutlu günler getirsin sana :)

çok güzel tatlım güle güle giy... allah mesut etsin :KK66:

Çok beğendim çok güzel. Mutlulukla giy inşallah.

çok güzel dantelli ışıltılı:nazar::nazar::nazar:

En güzeli içine sinmesi! Sana da çok yakışmıştır umarım. Çok mutlu günler getirsin sana :)

Amin canım, inşallah... Kesinlikle katılıyorum...
Allah herkese nasib etsin inşallah...

cok guzelmis canim
amiinn, insallh dedigin gibi Rabbim nasip eder
mutluluklar

Amin kızlar, çok sağolun... :KK16: :KK16:

Güle güle giy canım ama üzerinde görmeyi çok isterdim bakalım nasıl olmuş:KK51::KK51:

Güle güle giy canım ama üzerinde görmeyi çok isterdim bakalım nasıl olmuş:KK51::KK51:

Sağolasın canım, inşallah düğünden sonra fotolar eklerim.
O zaman daha güzel olur diye düşünüyorum, şimdi saç & makyaj da önemli dimi ya... :KK9:

çok hoş canım zaten içine sinme meselesi çok önemli umarım istediğin gibi olur herşey :KK16:

Sağolasın canım, kesinlikle katılıyorum.
İnşallah, Allah herkese gönlündeki gibi nasib etsin... :KK16:

X