Gelinlik Modelleri Gelinlik ve Zayıflama

Pkosss

Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2020
98
11
28
Merhaba, Haziran sonunda düğünüm var ve yarın gidip gelinlik ölçüsü vermem gerek. Bu ay regl olamadığım için aşırı şişkinim. Normalde kilo verme surecindeydim, 10 kilo verdim. 16 17 gün geciktiği için kilo vermem durdu ve siskinlikten dolayı normal bedenimden fazla çıkıyor ölçülerim. Gelinliğim başka yerde dikilip gelecek tek prova yapılacakmış. Şimdi yarın nasıl bir ölçü vermem gerek? Düğüne kadar ölçülerim değişirse zayıflarsam gelinliği tekrar ayarlayabilirler mi? Üst kısmını belden oturtmalı ip askılı istiyordum. Düzeltme yaparken modeli bozulur mu? Bu konularda tecrübesizim, bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? Ayrıca gelinlik içine nasıl bir korse giyiliyor? İnternetten baktım ama bir şey bulamadım.

Bende bunun askılısı var buna benzer Bişey olabilir
C48B58C0-1174-47FF-8C9B-1A24D7035E0C.png

Bende bunun askılısı var buna benzer Bişey olabilir Eki Görüntüle 3065676
Benim istediğim model ip askılı olduğu için bu daha iyi olur evet, teşekkür ederim 🙏 Şimdi sipariş versem bile yarına yetisemeyecek malum. Sizce yarın nasıl bir ölçü vermeliyim? Birkaç kişi arkasını ipli yap sıkması kolay olur dedi ama modeli bozar mı? Bı de arkası ipli olanlar ne kadar iyi durur bilemedim.😢

Benim istediğim model ip askılı olduğu için bu daha iyi olur evet, teşekkür ederim 🙏 Şimdi sipariş versem bile yarına yetisemeyecek malum. Sizce yarın nasıl bir ölçü vermeliyim? Birkaç kişi arkasını ipli yap sıkması kolay olur dedi ama modeli bozar mı? Bı de arkası ipli olanlar ne kadar iyi durur bilemedim.😢
İpli daha rahat edersiniz inanın çünkü riskli şu anda kesin ölçü vermek. Benim gelinliğim de arkası ipli idi ama önden model gayet güzel durdu

İpli daha rahat edersiniz inanın çünkü riskli şu anda kesin ölçü vermek. Benim gelinliğim de arkası ipli idi ama önden model gayet güzel durdu
Ya öyle mi? Çok teşekkür ederim. Mecburen öyle yapacağım ben de. Umarım memnun kalırım. Gerçekten çok stresli zor işlermis bunlar. Bir an önce düğün sonrasına geçebilsem keşke

X