Tüp Bebek Merkezleri GenArt tüp bebek merkezinde 2013 2014 tüp bebek yaptırıp hamile kalanlar yorumlarınız

Inşallah canim Rabbim en yakın zamanda sizlerede.nasip.etsin dualarim sizlerle :KK16::KK16:
2014 değil 2012 de genart ta tedavi oldum daha öncesi 3 defa bebek kaybetmiştim. ilk denemeydi ve hamile kaldım 2,5 yaşında bir kızım var çok şükür ALLAH a tüm gen art a vesile oldukları için teşekkürler..Allah hepimizin yüzünü güldürsün

Merhaba
Biz de genart la görüşmeye gideceğiz ama kafam çok karisti olumsuz yorumları da okudum. Sizde sorun neydi?Nasıl bir tedavi uyguladılar?

Merhaba
Biz de genart la görüşmeye gideceğiz ama kafam çok karisti olumsuz yorumları da okudum. Sizde sorun neydi?Nasıl bir tedavi uyguladılar?

2014 değil 2012 de genart ta tedavi oldum daha öncesi 3 defa bebek kaybetmiştim. ilk denemeydi ve hamile kaldım 2,5 yaşında bir kızım var çok şükür ALLAH a tüm gen art a vesile oldukları için teşekkürler..Allah hepimizin yüzünü güldürsün

bu şubatta tüp bebek yaptırdık canım.tüp+piezo+pgt toplam 7000 tl tuttu.cebecide safran eczanesinden aldık büyük Bi kısmını,ank ünv tüp yaparken de ucuza vermişti yine ondan aldık.bir gonal f i genartın çağırdığı adamdan kazıklı almak zorunda kaldık.çünkü bana sormadan getirtmişler hemşirede paketini açmış mecbur aldım.devamını safrandan bir tanesini de bakanlıklara doğru inerken yolda bir eczane vardı ondan aldım o bile ucuza verdi.gonalf i safran ecz den 220 ye aldım.istersen nosunu bulup yazayım.ankarada oturmadığım halde eşime gerekli iğne ilaç hepsini ondan kargoyla alıyorum.,sertaçtı bizimki adamın canı sıkıldı hastanede apartopar aceleyle transfer yaptı gitti.hiç umurunda değil tutsun tutmasın.açıkçası labaratuvarları iyi olabilir ama doktorumdan özellikle hiç memnun değildim.Ayrıca internette tabiki aynı fiyata bulursun,herhangi bir eczaneye gidip sorduğunda oraya göre ne kadar ucuz olduğunu görürsün.bende tüp bebek özel bölümünde pgt topiğinde kaç kişinin memnun kalmadığını embriyosunun dondurulmadığını gördüm.az sayıda embriyoyu dondurmuyorlar bence çünkü embriyo başına fiyat alıyorlar sanırım ve Bi kere en baştan tedavi yapsalar daha çok kazanırlar hemde Bi kere olumsuz sonuç alan bir daha aynı merkeze gitmek istemez.
canım cok olmuş bu yazıyı yazalı ama yeni arastırma yapıyorum bu piezo ile yaptırdın sonuç aldınmı yada bundan önce denemen olmuşmuydu neden piezo ile yapıldı

canım cok olmuş bu yazıyı yazalı ama yeni arastırma yapıyorum bu piezo ile yaptırdın sonuç aldınmı yada bundan önce denemen olmuşmuydu neden piezo ile yapıldı
eşimde azfc delesyonu ( genetik bir hasar) varmış bu yüzden azospermi tedavisi gördü.tedaviden sonra çıkan spermlerde anomaliliydi bu yüzden döllenme bizim için büyük bir sorun.3.denemeyi genartta yapmıştık.daha denemeye devam ediyoruz.

ilçlar konusunda bişey diyemicem.illa ordan alıncak diye bişey yok zaten.herkes istediği yerden alır.
zaten bi merkez bu kriterle değerlendirilmez diye düşünüyorum.
benimde doktorum sertaç beydi.bende bi o kadar memnun kaldım.
umursamaz hiçbir tavrına rastalamadığım gibi gayet ilgiliydi.hem merkeze gittiğimde hem telefon açtığım zamanlarda.
paraci tavırlarınada rastlamadım.
emriyo dondurma konusunda kesin bilgi olmadan bu şekilde şuçlamak yanlış.ben kaç kez dondurmak için form dolduranları gördüm.
çünkü çoktandır gidiyoruz merkeze.eşim varikosel ameliyatınıda orda oldu.tüm testlerimizi tahlillerimizi de orda yaptırıyoruz.

dediğim gibi memnuniyet görecelidir.şahsen ben çok memnun kaldım.sertaç hocayada çok güveniyorum.gönül rahatlığı ile herkese öneririm.

eşimde azfc delesyonu ( genetik bir hasar) varmış bu yüzden azospermi tedavisi gördü.tedaviden sonra çıkan spermlerde anomaliliydi bu yüzden döllenme bizim için büyük bir sorun.3.denemeyi genartta yapmıştık.daha denemeye devam ediyoruz.
. Selam piezo yöntemiyle sonuç alanları gordunuzmu hastanede. Bizde döllenme olmuyor bu yöntem tek umudumuz gibi gorunuyor oyuzden araştırıyoruz bilgi verirseniz çok memnun olurum

Selam cnm bizde döllenme olmuyor oyuzden iki tüp denemem yarım kaldı piezo yöntemi tek umut gibi gorunuyor bu yöntemle döllenme olmayan hastalarda sonuç alındığına şahit oldum mu

Merhaba kizlar aranızda elektro piazza yontemi uygulayan ve sonuç alan var mı ..döllenme sorunu var bizde

X