Geri Cekme Yöntemi

Olasiliklardan gideceksek olabilirsin. Ama olmayabilirsin de...

Bu sorunun kesin cevabini burada alamazsin. Test yap

Kizlar bisey oldugundan degil nisanlim cok emin normalde biz hic geri cekme yontemiyle beraber olmazdik ilkinde oldu sadece ama bu sefer gebelik haftam oldugu icin korktum bi sorun olmamasina ragmen size danisiyorum

Böylelerini söz nişan düğünle uğraştırmıycan anacım direk nikah. Baksana duramamışlar

Arkadaslar merhaba nisanlimla iliskiye girdik reglime 13 gun var ilk seferinde geri cekme yontemiyle korunduk ondada bir terslik olmadi digerlerinde prezervatifle korunduk ama ilk seferi geri cekme yontemiyle oldu bir sikinti olmamasina ragmen icime bir kurt dustu gebe kalma ihtimalim var midir ?

hey maşallah bugün içinde kaçkere birlikte oldunuz:rolleyes:
hem diyorsunki ilk seferinde geri çekme diğerleri prezervatif .. hem sonraki mesajlarında demişsinki bugün oldu..
oldu canım git başka yerde oyna:cool:

Geri cekme yontemi amaaaan hamile kalirsamda dogururum diyenler icindir
Siz daha ciddi onlemler alin
Evli de degilmissinsiniz belliki hamile kalsan sıkınti olcak
Korun tasi gibi gelip sizi bulmasin sonra

Kizlar bisey oldugundan degil nisanlim cok emin normalde biz hic geri cekme yontemiyle beraber olmazdik ilkinde oldu sadece ama bu sefer gebelik haftam oldugu icin korktum bi sorun olmamasina ragmen size danisiyorum

YAv ona bakarsan hepsi emindir erkek cinsinin..Spermler dur patron emin gitmeyelim iceri diye toplangı yapan canlılar degil..

Zevk sıvısında da sperm omdugunu dusunursek pekala hamile kalabilirsin..Bir sorun yok ne demek ayrıca? NErden biliyorsun sorun olup olmadıgını..

Yumurtlama donemindesin..KEske ertesi gun hapı alsaydın buraya konu acacagına.

Bak şimdi içi ılık su dolu leğenin içine oturuyorsun, üzerinde çamaşırın olsun ama sakın çıkarma yoksa işe yaramaz. Daha sonra var gücünle ıkınıyorsun. Ikın bakalım, eğer içine oturduğun sudan baloncuklar çıkarsa, çıkan baloncukların büyüklüğüne göre bir sonuca varabilirsin. Baloncuklar küçükse kesin hamilesindir ama büyük baloncuklar çıkarsa ıkındığın anda, sende gaz var demektir. Soda iç geçer, korkacak bişey yok.
Ama bence hamile değilsindir, sorduğun şeye istinaden söylüyorum ama dikkatli olmakta fayda var geri çekme denen şeyde. Ayrıca o bir korunma yöntemi değil, bir fantezi bence.

hey maşallah bugün içinde kaçkere birlikte oldunuz:rolleyes:
hem diyorsunki ilk seferinde geri çekme diğerleri prezervatif .. hem sonraki mesajlarında demişsinki bugün oldu..
oldu canım git başka yerde oyna:cool:

Yeni uyelik banada dalga gecer gibi geliyor ama ayni gun icinde 4-5 defa birlikte olmak imkansiz birsey degil
Gercekse bu kadar syress yapacagina al hapini otur asagi :KK66:

X