Gerici akademisyenden 'Yaşam ve cinsellik' dersleri: Bakirelik

Kayank burada haber.sol.org.tr/toplum/gerici-akademisyen-bir-erkegin-bakire-karisinin-kilidini-acmasi-ne-guzel-ayricaliktir-132294 Egem Egem
ema1 ema1 bu yazıda çelişki var.link de vermemişsin.eklersen kaynaktan okumak istiyorum.

Kayank burada haber.sol.org.tr/toplum/gerici-akademisyen-bir-erkegin-bakire-karisinin-kilidini-acmasi-ne-guzel-ayricaliktir-132294 Egem Egem
görmemişim canım,kusura bakma.bakar körüm zaten.

Kadınların bekaret konusu sana kalmıştı zaten..
Sen iffet namus konusuna giriyorsan, bu haddi buluyorsan önce kendinden örnek ver kitabında sonra kalkıp böyle sınırı aşan cümleler kur.
Sanki bekaret namus kavramlarının cinsiyeti var. Kadınlar aşağı kadınlar yukarı.

Namustan yoksun olanlar başkasının namusunu dile dolarlar.

Şu kilit mevzusu sinirlerimi zıplattı.. Bu konuda kendi yaşantım doğrultusunda çok katı olmama rağmen sinirlerimi bozuyor böyle konuşanlar.

Evet çünkü ben bir ağaçtan elde edilmiş en kaliteli odunlardan hızarda kesilerek düzetilmiş, zımparalanıp boyanıp cilalanmış bir kapıyım.

Sefa hocam ağır tabirler kullanmış doğrudur. Ünide ne hikayeler geldiyse kulağına artık :)))

12080996_1641796166100209_1828383847_n.jpg

12077240_1641796182766874_1710887716_n.jpg

Ne kadar da beyni zarlı bir erkek.

İlkokul çocuğuna anlatır gibi anlatmış bir de hedef kitlesini merak ettim ben bu adamın. Üniversite dersine mi giriyor cidden?

Bu tipler kandırılmayı hakediyor gerçekten.

Hangi üniversite sanırım buda paralelci epey paralelci var
Ay inanmıyorum şimdi farkettim. Bu adam prof olmuş bi de paikiyatri bölüm başkanıymış. Kimlern eline kaldık ya.

X