Geyik Muhabbeti / Off-Topic

Canim yaaaaaaa simdi okudumda stress falanda varmis,

anam yok yok strese hayir de ve bu gün Insallah hayatinda bir kere olacak,tadini cikar sadece...

Allah bahtini acik etsin canim:nazar::nazar::nazar::KK9:

Amin canım cümlesinin inşallah...
Bu streslerde gelip geçici, Allah sağlık ve huzur versin...
İnsan kendinin farkında oluyor da, elinde olamıyor sanırım öyle bir durum var :KK9:

Evet canım bende ona güveniyorum biraz :KK53:, bakalım inşallah güzel geçerde, fazla pürüz olmasın cildimde dileğim... :KK9: :KK9:

Benimkiler kapandıysa herkesinkiler kapanır merak etme :KK9: Nadiren sivilce çıkar bende

Ama düğün stresiyle oldukça yoğun çıkmıştı.. Kaymak gibi yaptılar kuaförde :KK53:

Bu arada Eylül, doğum gününmüş.. Nice mutlu yıllara, sevdiklerinle beraber inşallah:KK16:

ooovvv canım geçmiş olsun..miyopu bilmem ama astigmatın ilerleyebilir...:26:
toric lensler var onlardan kullanabilirsin..en azından gözünü zorlamamış olursun..:KK31:

Benimkiler kapandıysa herkesinkiler kapanır merak etme :KK9: Nadiren sivilce çıkar bende

Ama düğün stresiyle oldukça yoğun çıkmıştı.. Kaymak gibi yaptılar kuaförde :KK53:

Bu arada Eylül, doğum gününmüş.. Nice mutlu yıllara, sevdiklerinle beraber inşallah:KK16:

Amin inşallah canım, yaparlar yaparlar, tıp çok ilerledi zaten... :KK9:

Evet Eylül'ün doğum günüymüş...
Yeni yaşın kutlu olsun Eylül... :KK16:

ooovvv canım geçmiş olsun..miyopu bilmem ama astigmatın ilerleyebilir...:26:
toric lensler var onlardan kullanabilirsin..en azından gözünü zorlamamış olursun..:KK31:

Valla canım lenste korkutuyor beni ama.. Bakalım olmadı ilerde kullanırım.
Şimdilik görebiliyorum, bazen bulanıklaşıyor. Astigmat zaten en büyük sorun...
Olmadı çızıktırıcam :KK9: :KK9:

teşekkürler kader , teşekkürler souvvenir..:KK16::KK16:

daha nice yıllara inaşallah..sırasıyla bakalım düğünleri paylaşalım ,sonra çocuklara sıra gelir mi acaba..:emir_bebek:

Bu da
Birthday5.jpg
Doğum günü pastası olsun...
Eylül Başak için... :KK16: :KK16:

iviiiiiit iyi yas:KK9:

artik bebeciklerde gelirler direk dimi sormasi ayip olmasin:KK30:

:KK60: :KK60:

Yok canım, hemen olmaz ama Rabbim verirse de hayırlısıyla versin inşallah...

Bakalım kısmet, önce bir birbirimizi anlayalım diyoruz ama, dediğim gibi, çocuk konusu biraz nasip kısmet işi.
O yüzden birşey diyemiyorum, çocuklarım olsun isterim tabii ki, Allah hayırlısıyla nasib etsin inşallah... :KK34:

:KK60: :KK60:

Yok canım, hemen olmaz ama Rabbim verirse de hayırlısıyla versin inşallah...

Bakalım kısmet, önce bir birbirimizi anlayalım diyoruz ama, dediğim gibi, çocuk konusu biraz nasip kısmet işi.
O yüzden birşey diyemiyorum, çocuklarım olsun isterim tabii ki, Allah hayırlısıyla nasib etsin inşallah... :KK34:

Amin canim,dogru nasipkismet isi bizde beklemedeyiz:KK49: olmak icin:KK31:

Eylul Basak,dogum günün kutlu olsun,30 una mi girdin?

teşekkürler kader , teşekkürler souvvenir..:KK16::KK16:

daha nice yıllara inaşallah..sırasıyla bakalım düğünleri paylaşalım ,sonra çocuklara sıra gelir mi acaba..:emir_bebek:

Geç cevap yazdım kızlar kusura bakmayınnn öncelikle... İşler malum...

Gelir canım gelir... İnan bana o günler de gelir.
Ben bu günleri göreceğimi hayal bile etmiyordum.. Şaka falan derken bak kaç günüm kaldı...
Allah hayırlısı ile evlatlarımız olduğu günleri de görmemizi nasib etsin inşallaaahhh... :KK16: :KK16:

aaaaa bana hep küçükmüşün gibi gelirdi canım...düşünce anlamında olgun ama sanki hep küçük biliyordum seni..:21:

peki minyon bir bayan mısın:KK34:

Ayyyy sevindim buna... Minyon değilim aslında, yani uzun da değilim...
1,62 falan boyum... Normal kilodayım... Ay kısa süreli koyayım foto mu :):KK17:

X