Giden erkek bir gün döner mi dedim? Eveeet döneeeerrr :))))

Dönüyoo
Belki biraz geç olur amaaa güzel oluyo sonucu.Bende dedimki nasılsa geri gelcek ozaman ben asla aynı hataya düşmicek
Amaaa seviyorum onu oyüzden hep barışılıyo

ewt dönüyor hiç umudum yoktu ama 4 ay önce ayrıldığım sevgilim geri döndü mutlu muyum hayır çünkü onu unutmaya baslamıştım şimdi yine kendini hatırlattı pişmanım affet diyip duruyor off aklım çok karışık napıcam bilmiyorum bana da bi akıl verin eski sevgiliden yeniden bi sevgili olur mu yoksa biten ilişkiyi yeniden baslatmak hata mı olur?

Onu unutmaya başlamıştım diyorsun... Bence bir yerlerde eksiklik var geçmişten gelen. Eğer onun dönmesini derinden bekleseydin ve kalbin bu insan için atıyor olsaydı şu anda böle düşünmezdin. Bu ilişkiye tekrar başlarsan eskisi gibi hisseder misin? Duyguların değişmiş çünkü..

gittikten ne kadar zaman sonra dondu sizinkiler?
ve isin basinda neden gitmislerdi?

valla hiç sanmam :))
bi tarafını topuklaya topuklaya kaçtı,
ne dönmesi !!
:)))

giden biri benim için bitmiştir.
geri dönse kaç yazar? dönse bile hiçbir şey eskisi gibi olmaz.
gitmeyi bırak, aklından geçirmesi bile bu ilişkinin bittiğini açıklar.

yok öyle , gez dolaş
yanlız kalınca geri dön.

kimseye zorla sevgi verecek halim yok.
ayrıca güven tek kullanımlıktır.

Gerçekten seven insan dönüyo ve döndükten sonra da herşey eskisinden daha güzel oluyo. Kimseyi zorla döndürme gibi bir derdim de yok zaten. İsteyerek geliyo gelen... Eğer bir kadın hayatında sadece bir insanı sevmişse ve de bu insan ilk ve tekse o insanı beklemek herşeye değer...aynen benim gibi...

Son düzenleme:

Siz neden ayrılmıştınız ne zaman döndü ?

bı kere ayrıldık bı tartsıma sırasında tmm ozaman kendıne ıyı bak dedı bıttı tek kelıme etmedım ne ogun ne ogunden sonra zaman gectı ıkı bucuk ay sonra mj attı aradı konustuk barıstık ıstıyomuydum evet ıstıyodum onu sevıyodum halada sevıyorum ılk askım demek yanlıs olmaz sanırım tabı arada baska seyler oldu arkadslarım bu ılıkıye tepkılıydı barısmam gerektıgını dusunuyolardı ama bunu apacık soyluyolardı ne hıssettıgı ne dusundugum kımsenın umrunda degıldı neyse sonra uc ay kadar konustuk ben sevgısınden emın olamadıgım ıcın ayrılmak ıstedıgımı soyledım ve 10 kadar once ayrıldık aynı cevredeyız bırbırımızı goruyoruz bu aralar burda degıl gercı ama genelde buralarda oluyo iş ıcın burda degıl sadece bır suredır ayrıldıgım ıcın pışman degılım ıstemıyodum sevıyodum halada sevıyorum ama yapmam gereken oydu ayrılmaktı sevgısınden emın olamdıgım bı ılıskıde mutlu olmak cok zordu hep uzgn ve mutsuzdum ve o bunu bılıyodu bısey yapsın ısteım ınanmam ıcın azcık bısey yapsın ıstedım ama yapmadı mutlu degılsen baska bısey bu dedı onemlı olan mutlu olman sana kıyamam uzulmene dayanam hele benım ıcın uzulmene dedı sımdı dusunuyorumda kafamdan cıkarıp attım mı onu yoksa hala bıseyler yapsın benı ıkna etsın mı dıyorum bazen beklıyorum bazen beklemıyorum gelse bıle aynı seyler olucak sonuc hep husran oyuzden bekleme hayatına bak yoluna bak dıyorum ama onu sevıyorum benı bırakmasın ıstıyorum off karısıgım yanı ama sonuc olartak donecegıne ınanmıyorum ...

Ne onla oluyo ne de onsuz oluyo yani:)) Birini sevdiğimizde keşke hiç kopukluk olmasa dimi? Bir ömür boyu beraber olsak.. Ama kafanızdaki soru işaretleri ve onun sizi sevip sevmemesi konusunda tereddütleriniz var ama gerçek şu ki onu hala çok seviyorsunuz anladığım kadarıyla

Niye gidiyor niye dönüyor ne gereksizlik!!Güle güle derim ama hoşgeldin demem...

Bir kere vazgecmis adam bir daha gelse ne fark edecek? ya yine giderse? bu supheyle yasanir mi? ayrilmaya sebep olan hersey ortadan kalkmadikca donselerde almayin hayatiniza bence

Bir kerede ben alınganlık yapayım
Konu sahibi sorulara bile cevap vermiyor hıhhh
Size mutluluklar

sevıyorum bunu ınkar edemem ama kızıyorum kendıme cok kızıyorum senı bukadar uzen bırıne neyın sevgısı neyın sadakatı hala bu kadar uzdu kırdı ıncıttı yıprattı hayatının en guzel zamanından 1 senenı caldı neyın sevgısı bu sevgısınden emın olmadıgın adama neyın sevgısı hala neyın bekleyısı o adam ole yıne barıssam yıne aynı seyler hep aynı seyler uzuntuden baska bısey gorebılıyomusun bu ılıskıde hayır neyın sevgısı bu ozaman onun ıcın hersey yolunda benım ıcın nıye degıl bole bole bır suru sey yuzunden kızıyorum kendıme işte ama zaman herseyı unutturuyo ne kayıplar yasıyoruz hayatta hepsının yerı ayrı tabı ama en kotusu bu degıl bekleyıs yok sevmekte bıtıcek bu sacma sapan bıtmıs olan ilişkiye olan sadakatımde bıtıcek bıraz zaman ıhtıyacım var sadece dımı

Döndüyse gezmiş,doaşmış,yalnız kalmıştır nasılsa bekleyeni hazırdır ondan döner... kabul edilmeli mi aslaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…