Gıdı liposuction ve bişektomi yaptırdım

merhabalar son durumunuz nasıl acaba? iyi ki olmuşum diyor musunuz

Sevil Gizlenti’yi asla önermiyorum. İşlem sonrası çok ilgisiz ve suçluymuşsunuz gibi konuşuyor. Sorunlarınızı hemşireler dinlemiyor. Bunlar çok önemli şeyler. Ve ben gıdı liposuction yaptırdım hiçbir fark olmadı hala yandan gıdım var. Biraz bile geçmedi, evet yağlar alındı ama az mı aldı özensiz mi yaptı bilmiyorum ve benim yaşım genç. Instagramda her şey çok pozitif gibi gösteriyor sadece reklam

merhaba, yüzde yüz gitmiyor doğru, ama eski ve yeni fotonuzu karşılaştırdığınız da hiç mi fark yok ? ben elimle dokunduğum da cok hoşuma gidiyor, sadece olması gereken var artık, yandan daha iyi duruyor benim, keşke cok daha önce yaptırsaydım diyorum

Memnun olmaniza sevindim. Sadece alt yuzunuzu gosteren eski ve yeni fotograf koyarsaniz cok yardimci olur. Doktorunuz kim ?

Benim zaten küçük bir gıdım vardı. Ve hiçbir değişiklik olmadı. Burdan insanlara yanlış bilgiler verip kandırmayın.

Merhaba ,
Çenemin altındaki kaslar çok belirginleşti gıdı liposaction sonrası.düzelme oluyor mu?

Son düzenleme:
Ekrem Keskin'e meme ameliyatı oldum. Kesinlikle önermiyorum, yalan söylüyor sürekli, sizi aptal yerine koyuyor. Yorumları okudum hakkında çok kötü şeyler söyleniyor. Kesinlikle önermem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…