Gıdı sarkması

Liposakşın değil benimkiside sanırım doktorlarımız farklı sonuçta her el her doktor yöntemi el becerısı farklıdır ben asla Mehmet akifoğlunda gıdı lazerlipoliz asla yaptırmayın diyorum !!! sonradan yaptığı diğer gıdı sonuçlarına da ulaştım beğenen pişman olmayan yok ! ama instagrama baksanız her yaptığı bir başarı oykusu bende instagramdan bukmultum kendısını yayınladığı oncesı sonrası fotolara kandım inandım tam araştırmadım sosyal medyaya guvenerek sakın kanmayın ben çoook pişmanım o doktoru tercıh ettığı için.
Canım bence küçücük bir kesi ile çene altından o fazlalığı aldır. Kesi görünmüyor. Çene başlangıç yerinden 4 cm kadar kesilip fazla deri yukarı gerilip alınıyor. Benim öyle yapıldı. Şimdilik iyi görünüyor. Yarım saatlik bir işlem. Hemen kalkıp eve gidiyorsun. Ödem yok gibi.

Benimki lazer lipoliz değil. Zaten yağ yoktu. Hafif bir gıdı vardı. Oradan sadece doku ameliyatla aldı. Sen muhakkak o deriyi aldır. Çok mutlu olursun. Senin dr kötü bir işlem yapmış. Eğer plastik cerrahsa o deriyi alması lazım. Derinin gevşediğini görmedi mi ? Yağ alınınca gıdı sarkmış. Nasıl bir doktor bunlar anlamıyorum.

Benimki lazer lipoliz değil. Zaten yağ yoktu. Hafif bir gıdı vardı. Oradan sadece doku ameliyatla aldı. Sen muhakkak o deriyi aldır. Çok mutlu olursun. Senin dr kötü bir işlem yapmış. Eğer plastik cerrahsa o deriyi alması lazım. Derinin gevşediğini görmedi mi ? Yağ alınınca gıdı sarkmış. Nasıl bir doktor bunlar anlamıyorum.
Canım sen kime yaptırmıştın? İz kaldı mı?

Canım bence küçücük bir kesi ile çene altından o fazlalığı aldır. Kesi görünmüyor. Çene başlangıç yerinden 4 cm kadar kesilip fazla deri yukarı gerilip alınıyor. Benim öyle yapıldı. Şimdilik iyi görünüyor. Yarım saatlik bir işlem. Hemen kalkıp eve gidiyorsun. Ödem yok gibi.
Tamam iyi olabılır evet banada 👍🏻Sizin dr ismi nedir bende kendisine gideyim öyleyse.

doktorum kimdi acaba?? İyileşme süreci nekadar? Bilgi verebilirmisin :)?

merhaba arkadaşlar 36 yaşındayım. Boyum 167 cm kilom 60,5. Gıdım çıktı son bi senedir, yanlış dolgu erimesi sonucu sanırım. Sonuç olarak şuanki görüntüm sinirimi bozuyor. Sizce kilo versem geçer mi, ameliyat mı olmam gerekir? Ya da cerrahi olmayan yöntemler? Fikri olan var mı?
Maalesef zayiflasaniz bile o gidi gitmiyor.

Canım sen kime yaptırmıştın? İz kaldı mı?
İz tam çenenin başlangıç yerinde. Incecik çizgi gizli dikiş var. Gerçekten bir işlemden ilk defa memnun kaldım. Boşverin lazer lipolizi. Böylece hem çok gergin oluyor hemde yağlı doku gidiyor. Benden 1 cm kadar doku aldı. Benim doktorum maaalesef yurt dışına yerleşti. Ama bu tekniği kullanan başka cerrah vardır . Ben 3000 lira gibi uygun bir rakama oldum.

Eklentiler

• 20200302_134212.jpg
    20200302_134212.jpg
    186 KB · Görüntüleme: 273
  • 20200302_134152.jpg
    20200302_134152.jpg
    144,5 KB · Görüntüleme: 251
Arkadaşlar dikiş aldırma yoktu. Lokalle 30 dakikalık çok basit bir işlem. Sonuç harika ötesi. Bu sistemi yaptırın. Üstelik çok para isteyen doktorlara para kaptırmayın. Bu ameliyata 3 bin lira ödedim. Sonuna kadar helal ediyorum. Doktorum maalesef artık yurtdışında ama bu operasyonu başka doktorda yapabilir hemde ömürlük.

Arkadaşlar dikiş aldırma yoktu. Lokalle 30 dakikalık çok basit bir işlem. Sonuç harika ötesi. Bu sistemi yaptırın. Üstelik çok para isteyen doktorlara para kaptırmayın. Bu ameliyata 3 bin lira ödedim. Sonuna kadar helal ediyorum. Doktorum maalesef artık yurtdışında ama bu operasyonu başka doktorda yapabilir hemde ömürlük.

Ben okadar doktora yazdim liposuction icin. Hicbirisi deri kesme yönteminden bas etmedi. Benim problemim yaglanma degil deri fazlaligi aslinda. nerden bulucaz bunu yapab dru

Ben okadar doktora yazdim liposuction icin. Hicbirisi deri kesme yönteminden bas etmedi. Benim problemim yaglanma degil deri fazlaligi aslinda. nerden bulucaz bunu yapab dru
Her dr bu tekniği bilmiyor sanırım. İşin ilginç yanı bu tekniği cerrahtan ben istedim. İnternette çok az sitede bu yöntemden söz ediyor. Doktoruna teklif götürebilirsin. Bu arada resimlerimi gördün mü ? Dikiş izi daha 2 ay olmasına rağmen yok gibi

Gıdı bölgesinde yağlanmayla birlikte kaslarda gevşeme olduğu durumlarda ise gıdı toparlama işlemi uygulanır. Bu işlemde çenenin altından ortalama 2 santim boyutunda bir kesi açılarak buradan çene altı dokularına ulaşılır. Oluşan fazla yağlar ameliyatla çıkarılır. Çene altı ve boyun bölgesindeki gevşeyen kaslar ise birbirlerine yaklaştırılır. Bu işlem sırasında herhangi bir iz kalmaması için dikişler görünmeyecek şekilde gizlenir.”ALINTIDIR

Gıdı bölgesinde yağlanmayla birlikte kaslarda gevşeme olduğu durumlarda ise gıdı toparlama işlemi uygulanır. Bu işlemde çenenin altından ortalama 2 santim boyutunda bir kesi açılarak buradan çene altı dokularına ulaşılır. Oluşan fazla yağlar ameliyatla çıkarılır. Çene altı ve boyun bölgesindeki gevşeyen kaslar ise birbirlerine yaklaştırılır. Bu işlem sırasında herhangi bir iz kalmaması için dikişler görünmeyecek şekilde gizlenir.”ALINTIDIR
Yanliz bu platysmaplati ameliyati. Boyun kaslarinin birbirine dikilmesi yani. Deri kesme degil

Yanliz bu platysmaplati ameliyati. Boyun kaslarinin birbirine dikilmesi yani. Deri kesme degil
Tamamda zaten sadece deriye müdahale yapılmıyor. Alttaki doku ile alınıyor. Bu gönderdiğim yazı bana yapılan işlem mi bilemiyorum ama ben bu yazıdan ilham alarak doktora demiştim o da bana işlemi uyguladı.

X