Gıdı sarkması

Canım anlamadım. Fazla alınmış derken ?? Boyun gerdirme yaptırdın mı ki ?
Arkadaslar plazma bandi dediginiz sey nedir anlamadim ben...ben gidi lipo oldum ama herkesin sikayeti durumu farkli heralde..bende ilk gunden beri
Hicc gerilme hissi olmasi..boynumu cok rahat ileri geri attim..1.5 ay oldu ama 1 haftadir karincalanma hissi oluyor masaj yapinca sanki icerdeki odem geziyor yer degistiriyor gibi..

Arkadaslar plazma bandi dediginiz sey nedir anlamadim ben...ben gidi lipo oldum ama herkesin sikayeti durumu farkli heralde..bende ilk gunden beri
Hicc gerilme hissi olmasi..boynumu cok rahat ileri geri attim..1.5 ay oldu ama 1 haftadir karincalanma hissi oluyor masaj yapinca sanki icerdeki odem geziyor yer degistiriyor gibi..
Canım internette bir bak istersen. Ağzını kasarak zorlayınca boyunda o bantlar çıkıyor. Bana mantıksız geliyor. Çünkü ağzımı gerince çıksa ne olur çıkmasa ne olur. Para tuzağı. Ayrıca çoğu dr tasvip etmiyor. Çok sakıncaları var o bölgeye botoksun. Ben gıdıya lipo olmadım canım.

Canım anlamadım. Fazla alınmış derken ?? Boyun gerdirme yaptırdın mı ki ?
Boyun gerdirme yaptırmadım fakat vaser liposuctionın özelliği, hem yağı çekmesi hem de scar doku oluşturup, sarkmış deriyi hafifçe yukarı çekip, kendi etinle yapışmasını sağlamak. Ben de sarkmış deri de vardı, kesmeden yapıştırdılar

Kızlar, bugün göz kapağı estetiği ameliyatı oldum hazır pandemi varken aradan çıktı. Konu açtım resimli

Çok güzel olmuş öncesinide gösterebilirmisin?
Telefonda resimleri sildim ama konuya koydum, yine de bakayım

Benim gidi vaser lipisaksinda 2.5 ay oldu ..havalarin isinmasiyla odemlerim bayagi indi.artik cok memnunum.iyiki yaptirmisim diyorum..benim gidim cok buyuktu..bayagi farkettii..

Lposakşından söz etmiyorum. Bayağı kesi yapılıyor. Ben yaptırdım. Çok küçük bir gıdım vardı. 1 cm lik doku alındı. 10 gün oldu. Şimdilik düzgün görünüyor. Sen lipo mu yaptırmıştın ? Yağ alınınca sarkar. O nedenle istemedim.
merhaba gıdı operasyonunu nerde yaptırdınız şu an sonuçtan memmnunmusunuz

Bana da yazar mısınız
Dr Cengizhan ekizcecli de gıdıda iyidir, 1,5 yıl önce yaptırdım,şu anda böyle
IMG_20220213_190101~2.jpg

X