Gitmem lazım biliyorum, hala niye duruyorum onu bilmiyorum...

Kendimi gördüm :KK43:(((((((((( git demek kolay ama olmuyo küçük bir bedene mahkum ediyo insan kendini hep onu düşünüyor...:KK43:((((herseye bebeklerimiz için katlanmiyormuyuz :KK43:((

hayır bence korkuyosunuz ama biz bilemeyiz başımıza gelmedi diye dimi, yani bazen sırf neler yapabileceğimi göstermek için eşim beni aldatsın dövsün istiyorum o derece sinir etti beni bu kk

Sırf kendini kanitlamak için kocan seni dövsün istiyosun yani öylemi enteresan...

Son düzenleme:
Esin özünde iyi biri olmus olsa , Sana el kaldirmazdi..
Sen zaten ne yapman gerektigini biliyosun ..

Kizin ici iyi bir yasam istiyosan Gitmelisin, Kendin icin en iyisini istiyosan Gitmelisin.
Iyi bir Baba kizinin yaninda ne olursa olsun , El kaldirmaz !!

Iyi bir isin varmis , kendine ve kizina bakabiliyosun Daha neyi bekliyosun ki ?
Giderken tabiki hersey farkli olucak , ama en azindan bir sure o degisime alisirsin .. suan ki gibi kendine iskence yapmazsin...

onunla yasamaya devam ederseniz hep korku icinde yasiyacaksiniz. böyle bir hayat düsüne biliyormusunuz gercekten?

Inanin suan aglamamak icin kendimi zor tutuyorum. Beni yillar oncesine goturdun.cocugum bes yasindaydi ve kucagimdaydi. O yillar geride kaldi ve ben hala ayni kisiyle evliyim. Dayak yok artik ama cocugum olanlari hala hatirliyor. Diyorki babami sevmiyorum. Bana para versin yeter. Kendine olan saygini yitirmemen ve kizinin ruh sagligi icin ayrilman en dogrusu. Bu arada cok mutlu oldugum soylenemez ve cocugumun psikolojisi iyi sayilmaz. Hep yasadiklarimizdan. Yillar gectigi halde acisi gecmiyor hic inan.

yıllarca şiddet görüp çocuklarıma kıyamayıp ayrılmadım 25 yıllık evlilikte 8 yıl şiddet vardı .yıllardır şiddet yok ama sevgimde yok ve her geçen gün kinim artıyor oyıllarda attığı tokatları sindiremiyorum hala, oğlum 22 kızım 18 yaşında oldu hala onların huzurları bozulmasın sınavları etkilenmesin diye boşanacağım senden dememe rağmen boşanmıyorum şu an öyle iyi davranıyor olmasına rağmen çocuklarımın etkilenmeyeceğini hissettiğim an tek celsede gözümü kırpmadan bir damla içim sızlamadan boşanırım,geçmişteki yaşatılan şiddet asla affedilmiyor ve ben çocuklarım küçükken boşanmadığım için çok pişmanım

X