göbek bölgesinden kilo alanlarr yardımmm

blezya

bir umuttur yasamak
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
340
0
kızlar benim boyum 1.73 kilom 64 500gr. zayıf görünümlüyüm fakattt göbeğim cıkıooo sinir oluyorum. kiloyu göbege alıyorum ben. pek bilgim yok lütfen öneri yazın.. hangi yiyecekleri kesmem lazım?? hangisi özellkle göbege kilo yapar?? deneyim bilgilerinizi beklıyorummmm

aynen ben yaaa. benimde boyum 172 ve 55 kiloyum ama göbeğimi görsen sanki bütün kilo orda toplanmış bacaklarım kollarım galeta gibi inceciktir. ama göbeğim kocaman :KK43: ne kadar kilo versemde gitmiyo malesef. spor yapmak lazım. geçen yıl plates ve kardio yapıyodum ne güzel gitmişti ama sporu bırakınca aynen geri geldi.

aynen ben yaaa. benimde boyum 172 ve 55 kiloyum ama göbeğimi görsen sanki bütün kilo orda toplanmış bacaklarım kollarım galeta gibi inceciktir. ama göbeğim kocaman :KK43: ne kadar kilo versemde gitmiyo malesef. spor yapmak lazım. geçen yıl plates ve kardio yapıyodum ne güzel gitmişti ama sporu bırakınca aynen geri geldi.

ya canım sanırım ekmek hamur işleri göbege kilo yapıomus simdi netten arastrdımda. cidden cok fena duruyor hos olmuyor yani..:KK43: ekmegide kesmeye basladımmda bu sefer yüzüm çöküo:))

ablam 68 kiloyken göbeği olmadığı için benden zayıf duruyodu. hatta 8 ay önce doğum yaptı kilolarını tam veremedi benim neredeyse onun kadar göbeğim var daha doğum bile yapmadım. sizin ailede varmı genetik sanırım çünkü bizim sülale de genelde yapı böyle.

Selahattin dönmez in önerdiği akşam yatarken içilen karışım tam size göre bulabilirseniz bir deneyin derim ben bulamadım kışın bulunca deneyeceğim daha ideal kiloma gelemedim

2 havuç
yarım mango
1 fındık büyüklüğünde zencefil

göbek bölgesi yağlarını eritiyormuş twitter da bi bayan 3 cm incelmiş benden söylemesi

Selahattin dönmez in önerdiği akşam yatarken içilen karışım tam size göre bulabilirseniz bir deneyin derim ben bulamadım kışın bulunca deneyeceğim daha ideal kiloma gelemedim

2 havuç
yarım mango
1 fındık büyüklüğünde zencefil

göbek bölgesi yağlarını eritiyormuş twitter da bi bayan 3 cm incelmiş benden söylemesi

sağol canımm ya emin oll deneyecegimm. peki hergünmü ne aralıkla biliyormusun??

ablam 68 kiloyken göbeği olmadığı için benden zayıf duruyodu. hatta 8 ay önce doğum yaptı kilolarını tam veremedi benim neredeyse onun kadar göbeğim var daha doğum bile yapmadım. sizin ailede varmı genetik sanırım çünkü bizim sülale de genelde yapı böyle.

malesef genetik canım annemde öyle ablamdaa:KK43:

Karbonhidrat alımını abur cubur kola kuruyemiş vs tüketimini kısmalısın bence hamurişlerini de sınırlandırmalısın , 4 yaşında ikizlerim var 170 boyunda 66 kiloyum göbeğim yok denecek kadar az ... çok basit ve en önemli tüyom göbeğini sürekli içine çekmeyi alışkanlık haline getir , yürürken otururken sürekli göbeğini içine çek bazen çek bırak , hatta ayakta dururken kalçanla beraber de çekme ekzersizi yapabilirsin , indiğini zamanla farkedeceksin ve doğumdan sonra göbeğin kalmaz emin ol ... :KK55:

öğünlerinde 3-4 kaşık kadar yoğurt tüket ve beyaz ekmeği tahıllı bir ekmekle değiştir ya da vazgeçemiyorsan azalt , ama yoğurt ta süper göbek eritici bir besindir ayrıca içine çekmekte çok etkili canım ....

öğünlerinde 3-4 kaşık kadar yoğurt tüket ve beyaz ekmeği tahıllı bir ekmekle değiştir ya da vazgeçemiyorsan azalt , ama yoğurt ta süper göbek eritici bir besindir ayrıca içine çekmekte çok etkili canım ....

canım benim güzel bilgilerin için cok sagol.. yogurtla ama sadece yogurt yiyerek yegenım 1ayda 8kg vermişş:KK43: yogurttan baska bisey yememıs ama ben dedigin gibi günde 3 4 kasık alırım cnm beyaz ekmegi ise kısıtladımm

ahhh ahh çekilin yoldan ben geldimmm
bende çok göbekli simitliyim malesef 20 küsür kilo verdim çöp gibi bacaklarım var ama göbek çok fazla ve mide, simitte eşlik etmekte
ne yapsam bende bilemedim
amaa içeri çekmek çok etkili sanırım herkes söylüyor

ayışıgı benimd eikizleirm var 3.5 yaşında erkek
2008 eylül dogumlullarr

bende çok güzel kilo verdim mesela zayıfım suan ama 1 aydır yediklerime hiç dikkat etmiyorum abur cubura alısıyor gibi oldum ve göbek çıkmaya basladı ekmeği falan kesince zaten 1 haftada karnınızın şişliği iniyo birde bel inceltici göbek giderici hareketleri katarsanız yok olur kadar kücülür :KK66:

ab tronic diye bir alet var onu kullan...bu aleti 15 gündür kullanıyorum. kemer gibi birşey kasa uyarı göndererek kası çalıştırıyor 8 çalışma programı var yağ yakma, mekik, masaj vb, ve tabi bunun kademeleri var ben hergün 35 dk çalıştırıyorum karnımı. normalde kullandığım ve memnun kalmadığım hiç birşeyi önermem. Nihayetinde para veriyoruz. Eger gerçekten işe yarıyorsa paylaşmaktan yanayım... Almadan önce çok araştırdım. Neredeyse bütün formlarda %90 memnuniyet okudum. Benimde göbek sorunum var kocaman hamile göbeği gibi bir göbeğim vardı. 15 günde gözle görülür şekilde toparladı. Dokunduğum zaman bıngıl bıngıl olan göbeğimin daha derli toplu sıkı durduğunu fark ediyorum... Neyse almak istersen tavsiye ederim kısaca:KK34:

Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

X