Göğüslerimm://

Birleşik olunca göze hitap edio.boyle biri vana diğeri canakkaleye bakio

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

koli bandıyla yapıştırsın o zaman
Arkadaşalrıda kafalarını koyunca rahat ederler :KK14:
nacizane fikrim:131:

Sacmalamayin allah askina:KK70: derdim tabiki de arkadaslarim kafasini koydugunda rahat etsin degil!!! Bende guzel durmasini,goze hitap etmesini istiyorum HER İNSAN GİBİ

Cnm çemen otu yagimi ne ise yariomus ole diolar ama acikcasi doğum kontrol hapida buyutuo diolardi ben pko luyum bu yüzden doğum kontrol hali kullaniom.tik yok halen 75 Ler biri vana öteki canakkaleye mi ne bakio ayrica.İstanbul da olabilir

Son düzenleme:
Yengem kızına "evlen kocan büyütür "derdi :KK37::KK1::KK1: kuzenim de çok şikayetçiydi aklıma o geldi.:KK60:

Bence bu kadar dert etme.Bir ara benim de kafama çok takılırdı.. Sutyenlerde her türlü hile serbest.

Ve o çok güzel mankenlerin çoğunda meme yok :KK34:

Yengem kızına "evlen kocan büyütür "derdi :KK37::KK1::KK1: kuzenim de çok şikayetçiydi aklıma o geldi.:KK60:

Bence bu kadar dert etme.Bir ara benim de kafama çok takılırdı.. Sutyenlerde her türlü hile serbest.

Ve o çok güzel mankenlerin çoğunda meme yok :KK34:

Sutyende hile serbestte evlenince nr olucak

Biri van'a biri canakkaleye bakiyo tabiri de cuk diye oturdu, benimkiler de aynen oyle :KK70:Dd
Alemsiniz cok guldum :KK70:

Tek derdınız gohuslerınız ayrık olması olsun , allah askına ne kadar cok bayan var gohusu olmayan bırde bunları dusunun

X