Göğüslerimm://

romeom

Mutlu günler yakın
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2011
779
208
Benim de bu ara derdim goguslerim oldu.goguslerim hic birlesik degil cok ayriklar:KK43: ya bu durum morelimi cok bozuyo ayri olduklari icin de daha kucuk duruyolar,karsidan bakinca hic yokmus gibi duruyolar.ama yandan bakinca oyle degil.gecen gun forumda gezerken gordum biri sutyen askilarini carpraz takin oyle daha dik daha iri ve birbirine degiyormus.denedim bende gercekten dolgun gosterdi ama yine de birlesmediler:KK43:( bir de goguslerimi buyutmek istiyorum onun icin ne yapabilirim

Son düzenleme:

ruhiahenk

sosyalleşmeye geldim
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
2.357
441
Benim de bu ara derdim goguslerim oldu.goguslerim hic birlesik degil cok ayriklar:KK43:( okulda falan arkadaslarim baslarini koyunca bom bos orasi.arkadaslarim egildiginde falan ister istemez gozum kayiyo,benden kucuk gogusleri olanlarin ki birlesik benimkinin arasindan tren gecer :KK70: ya bu durum morelimi cok bozuyo ayri olduklari icin de daha kucuk duruyolar,karsidan bakinca hic yokmus gibi duruyolar.ama yandan bakinca oyle degil tabi.gecen gun forumda gezerken gordum biri sutyen askilarini carpraz takin oyle daha dik daha iri ve birbirine degiyormus.denedim bende gercekten dolgun gosterdi ama yine de birlesmediler:KK43:( bir de goguslerimi buyutmek istiyorum onun icin ne yapabilirim

evlen ellenince büyür :KK51:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-11-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 172 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin vücudu başından daha hızlı büyüyecektir. 50.000 IU dozdan fazla A vitamini toksik(zehirleyici) etki gösterir. Vücudun ihtiyacı olan A vitaminini almanın en kolay ve güvenli yolu gıdalardır. Lütfen besin takviyesi ilaçlardan sakının. Bebeğinizin dış genital organları artık kesin bir şekilde ayırt edilebilir durumdadır. Bebeğinizin kız mı erkek mi olduğu artık anlaşılıyor. Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için ultrasona girebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Pro Üye
16 Eylül 2006
24.089
18.185
33

okulda memüşlerinin arasına erkedeşlerin başınımı koyuyo...
benmi yanlış anladım :KK14:
bide üstüne bomboşlar :KK51:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1382 gün geçti.

yaz gecesi

3bes
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
5.923
2.199
Evlenmeme daha var.kendim ellesem olur mu ki :KK70:d

tabi olur niye olmasın günde 3 kez yemeklerden yarım saat sonra (kan dolaşımı daha hızlı olur) 40 45 dk masaj yapacaksın. büyük elli birinin yapması daha makul olur tabi. ama bunun en iyisi nikahlı kocanın yapmasıdır... eh o zaman meleklerde yardım eder. sevap çünkü eşlerin öpüşüp koklaşması....

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
35.510
12.424

okulda memüşlerinin arasına erkedeşlerin başınımı koyuyo...
benmi yanlış anladım :KK14:
bide üstüne bomboşlar :KK51:

Sana KK'ya ara verme gel dediğimde işte bunlardan bahsediyordum :KK52:
Öldüm ya... :KK30:
Göğüs arasına kafanız girse nolur, girmese nolur... Ayrıca sütyen denen bişey var. En kötü ihtimalle içi dolgulu olup birleştiren sütyenlerden takarsınız.
Olur biter... :21:

hel_in

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
4.840
200
Benim de bu ara derdim goguslerim oldu.goguslerim hic birlesik degil cok ayriklar:KK43:( okulda falan arkadaslarim baslarini koyunca bom bos orasi.arkadaslarim egildiginde falan ister istemez gozum kayiyo,benden kucuk gogusleri olanlarin ki birlesik benimkinin arasindan tren gecer :KK70: ya bu durum morelimi cok bozuyo ayri olduklari icin de daha kucuk duruyolar,karsidan bakinca hic yokmus gibi duruyolar.ama yandan bakinca oyle degil tabi.gecen gun forumda gezerken gordum biri sutyen askilarini carpraz takin oyle daha dik daha iri ve birbirine degiyormus.denedim bende gercekten dolgun gosterdi ama yine de birlesmediler:KK43:( bir de goguslerimi buyutmek istiyorum onun icin ne yapabilirim

benım de oyle sütyen marks spencerdan alıyorm ve bırlıesık desteklı kullanıyorm bırlesık oluyor :))))))

millan

la havle vela isla bonita
Pro Üye
23 Kasım 2011
12.342
15.580
turk kızları nıye böyle meme delisi..

aç bak yabancı sıska mankenlere,tahta gıbı gezıyolar..

bırlesık olsa bu sefer pişik oluyor dıye dertlenırsın

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 644 gün geçti.

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Pro Üye
16 Eylül 2006
24.089
18.185
33
Sana KK'ya ara verme gel dediğimde işte bunlardan bahsediyordum :KK52:
Öldüm ya... :KK30:
Göğüs arasına kafanız girse nolur, girmese nolur... Ayrıca sütyen denen bişey var. En kötü ihtimalle içi dolgulu olup birleştiren sütyenlerden takarsınız.
Olur biter... :21:

özlemişim. işlerimde yok full onlineyim

birleşik olunca nolcak ben onu hala idrak edemedim :KK14:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1382 gün geçti.

Gunicen

Ve aşk,eş anlamlı adınla!
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
7.422
1.174
Çok engin bilgilere sahip oluyorum zannımca şu an :26::KK53:

eLmayRa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
36.904
6.852
Kimseyi yatırma öyle oraya :KK70:

Destekli sütyen takarsan biraz yakınlaşır :KK70:

ruhiahenk

sosyalleşmeye geldim
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
2.357
441

Bu ay boyunca bebeğinizin vücudu başından daha hızlı büyüyecektir. 50.000 IU dozdan fazla A vitamini toksik(zehirleyici) etki gösterir. Vücudun ihtiyacı olan A vitaminini almanın en kolay ve güvenli yolu gıdalardır. Lütfen besin takviyesi ilaçlardan sakının. Bebeğinizin dış genital organları artık kesin bir şekilde ayırt edilebilir durumdadır. Bebeğinizin kız mı erkek mi olduğu artık anlaşılıyor. Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için ultrasona girebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

ruhiahenk

sosyalleşmeye geldim
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
2.357
441