Anket Goji berry

Twinsmom1

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
30 Temmuz 2008
912
211
Goji berry tüketiyormusunuz?
Eğer goji berry tüketiyorsanız faydasını görüyormusunuz?
Goji berry hsngi sıklıkla tüketiyorsunuz?
Goji berry nereden temin ediyorsunuz?

Goji berry tüketiyormusunuz?
Eğer goji berry tüketiyorsanız faydasını görüyormusunuz?
Goji berry hsngi sıklıkla tüketiyorsunuz?
Goji berry nereden temin ediyorsunuz?
Goji berry ticaretine mi gireceksiniz? :KK70: Piyasa yoklaması gibi olmuş.

Ben 1 kez organik marketten aldım, acı tatlı tuhaf bir tadı var..haliyle yemeyi unuttum. Kurtlanmadıysa da bozulmuşmudur?
İnternette maskelerini falan satıyorlar, çok iddalı yorumlar var..işe yarıyor mu gerçekten acaba ben de merak ettim.

Goji berry ticaretine mi gireceksiniz? :KK70: Piyasa yoklaması gibi olmuş.

Ben 1 kez organik marketten aldım, acı tatlı tuhaf bir tadı var..haliyle yemeyi unuttum. Kurtlanmadıysa da bozulmuşmudur?
İnternette maskelerini falan satıyorlar, çok iddalı yorumlar var..işe yarıyor mu gerçekten acaba ben de merak ettim.
Bende merak ediyorum umarım kullananlar bir kaç yorum yapar😊

Evet her sabah kahvaltıda annem yedirirdi bize :kk77: ne için lazımdı?
Hic yemedim merak ediyorum, fiyatıda baya pahalı kullananlara sormak istedim,bağışıklığı güçlendirdiği,kansere karşı koruduğu ve zayiflattigi söyleniyor, bagisikligi guclendiriyorsa coronaviruse karsi etkili olur belki diye düşündüm.. Siz yediginiz zamanlarda faydasını gördünüz mü?

Hic yemedim merak ediyorum, fiyatıda baya pahalı kullananlara sormak istedim,bağışıklığı güçlendirdiği,kansere karşı koruduğu ve zayiflattigi söyleniyor, bagisikligi guclendiriyorsa coronaviruse karsi etkili olur belki diye düşündüm.. Siz yediginiz zamanlarda faydasını gördünüz mü?
Evet bende karşılaştım zayıflamaya etkili diyorlar reklamları vesayre ama ben bilmeden tüketmiştim sanırım uzun süre tüketmek lazım işe yarıyormu yaramıyormu diye

5 sene falan önce çok modaydı.
Dukan sanırım meyve olarak kendisine sınırlı izin verince dukan diyeti yapanlar meyve yiyecek diye saldırmışlardı.
Ben büyük marketlerden ve Kapalı Çarşıdan alırdım.
Tadı da (bir şişman olarak) çok güzeldi, hafif ekşimtrak tatlımsı güzel bir yemişti.

Çok pahalı olduğu için 50gram, 100 gram alır sayılı yerdim.
Hiç zayıflatmadı.
Parasından dolayı tekrar almadım.

Coronaya falan faydası olacağını sanmam... C vitamini diyorsan biberde daha çok C vitamini vardır. A vitamininden çok zenginmiş yalnız. 5 tatlı kaşığı için değerleri böyle. (28 gr) . çok aşırı pahalı değil 250 gr 15 tl falandı sanırım. Toplu alınca daha uyguna bulabilirsin. Üşenmedim gittim tadına baktım, kapya biberin bir tık daha şekerlisi gibi :KK70:

1594218585753.png

X