Görümce, oğlu, gündemdeki kadın olayları

Çocuk yok açıkçası böyle zihniyetler ile yapma konusunda da kararsızım bu dünyaya nasıl çocuk getireyim diye düşünüyorum malum öz kuzeni sapık olabilir ileride

Bir de kesinlikle dün de dedim birinin ailesine denk gelse çocuğu da döver çocuk mocuk dinlemez gelir bi de bunlara bulaşır iyi de olur ama keske denk gelse
ben dinlemem valla , ayy o da çocuk falan demem. Gerçekten duvara çarparım, annesi ödül ceza sisteminde eğitiyor madem dayak yiyince kızları öpmek hakkım değil diye de düşünür. Bu çocuk 13-14 yaşına gelince kızların eteğini kaldıracak cinsel organlarına sürtünecek , ergen olunca birine tecavüz edecek , sıralama belli.

Aynı videoyu benim annemde paylaştı annemin 10 yaşında erkek çocuğu var benim de kardeşim.. biz göğsümüzü gere gere paylaşıyoruz videoyu çünkü eğitimini o doğrultuda veriyoruz kendimize güveniyoruz görümcem paylaştım diye ortalığı yıktı saka gibi ya oğlu tacizci olsa gururlanacak ki zaten 6 yaşında da olsa bir kızı zorla öperek ağlattı yaş kaç olursa olsun bu taciz değil mi ??? Oğluma bak zorla öpüyor hahahahahaha diye anlattı resmen çocuğun yanında biz şok

Kesinlikle geri adim atmayin okadar haklisiniz ki ben bir erkek evlat annesiyim henuz cok kucuk ama esimle surekli bu olaylar uzerine konusuyoruz ve en cok kadinlara karsi nasil davranmasi gerektigini ogreticem diorm karnimdayken ve dogdukdan sonra hep güzel ahlakli oglum diye seviyorum ben kelimelerin enerjisine cok inaniyorum.Bugun sizi tersleyen o gorumce yarin birgun oglu bi kadini taciz ettiginde erkek degilmj yapar der

Ayy sen yazdıkça sinirlerim bozuluyor ya, Öptüğü kızın anası babası yok muydu ortada ? Kafayı yiyeceğim ben bu ülkede Allahın belası kadın. Kendi de çocuk tacizcisi olabilir, böyle kadınlarda var çünkü.

Tebrik ediyorum sizi

O kısmı bilmiyorum malesef sanırım yaşı küçükmüş sokakta oldu diye anlattı ben hemen sapık olacak diye hararetli bir tepki verince beni tersledi kalktı çocuğa bakcam diye gitti masadan konuyu uzatamadım ama çocuğa eşimle müdahale ettik konuştuk vs yapma etme diye düzgünce

Bu nasil cocuk yetiştirme şekli ya. Benim de oglum var. Kadinlara saygili olmayi ogretecem..Parkta kiz cocuklarinı opme ne yaaa..boylece kadinlara deger verme öğretilmiyor.

Helal olsun size tebrik ediyorum geri adım atmayın lütfen gelecekte kızlarımızı korumamızın tek yolu erkek çocuklarının iyi yetişmiş olması. Kadın resmen potansiyel bir sapık yetiştiriyor ve bunu normal görüyor. Sizin yaptığınız davranış söylediğiniz sözler tamamen doğru görümcenizinki çok çok çok çooookkk yanlış. Eşinizinde aranızı düzeltin demesine kızdım ablasına laf söylemesi gerekirken size aranı düzelt demesi ben olsam baya tartışırdım ve aramı da düzeltmeye çalışmazdım.

Ben olsam asla aramazdım , ileride sizin bir kızınız falan olur Allah korusun ona da böyle saçma sapan şeyler yaptırır belki bu zihniyet teki kadın.
orası kesin zaten Allah korusun küçük büyük farketmiyor gördüğü her kızı oğluna yakıştırıyor başka bir konu konuşmuyor

Asla adım atmam hayır ne gibi bir adım atabilirim atacağım her adım ileride edilen tacize benim de yardımım olması demekte Allah korusun !! Yarın bir gün bu tür bir şey olsa bunlar benden dışarıya karşı savunmamı da bekler çocuğu allahım aklıma mukayyet ol gerçekten çok sinirliyim çok.
Bana anne olmadığım çocuğum yok diye anne bile değil onane onu mu ilgilendirir benim çocuğum diyebiliyor

Anne olmak için doğurmak yetmiyor malesef... Görümcenize çok sinir oldum toplum olarak bizi geriye çeken insanların tüm özelliklerine sahip biri gibi geldi

Anne olmak için doğurmak yetmiyor malesef... Görümcenize çok sinir oldum toplum olarak bizi geriye çeken insanların tüm özelliklerine sahip biri gibi geldi
Gerçekten oğluna söylediklerini duysanız sok olursunuz. Zorla öpmesi icin teşvik ediyor çocuk anne kızı sıkıştırdım kaçmaya çalıştı öptüm diyor kadın aferin hahahahahaha ya kan beynime sıçrıyor

orası kesin zaten Allah korusun küçük büyük farketmiyor gördüğü her kızı oğluna yakıştırıyor başka bir konu konuşmuyor
Allah ıslah etsin ya
Küçücük çocuğun ahlakına, iyi bir insan olmasına kafayı takacağına nelerin peşine düşmüş.

Özür falan dilemeyin.
Üzerine alındığıyla kalsın.

Evet gerçekten öyle. Bu tarz şeyler yapmayan bir çocuktu annesi git git bak kız var orda git öp derse çocukta yapıyor malesef kendi elleriyle belki de kendi tacizcisini de yetiştiriyor olabilir. Bu çocuk ensestte olabilir, katil de sapıkta. Şuan anlıyorum ki katil sapıkların tecavüzcülerin aileleri de incelenmeli anne çocukken teşvik etmiş olabilir. 6 yaşında bir çocuğun bir kızı zorla öperek ağlatmasına aferin diyen bir anne ilk kez şahit oldum ve kızın ağlaması zerre umrunda değil orada oğlu amacına ulaşmış ya haz duyuyor kadın

Haklı olduğunuzu bildiği için kaçmış. Siz doğru olanı söylemişsiniz eşinizin baskısıyla geri adım atmayın. Umarım uyarınızı dikkate alırlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…