Görümce

Görüşmeyin ama numarasını silmeyin de. Aradığı zaman o olduğunu bilip açmazsınız.

Numara silmek çok gerekli mi bilemedim, bana biraz ergence geliyor. Yarın bir şey için lazım olur yine kaydetmeniz gerekir ama bu kişisel tercihtir çok yorum yapmaya gerek yok.

genel tavrınız bence çok doğru, herkesin evi yakınken kimse kimsede kalmamalı, yarın çocuklarınız olur onlar bir arada uyumak ister o başka bir şey. Aramak sık sık konuşmak kısmını bence hiç kafanıza takmayın, ben de telefonla konuşmayı hiç sevmem ve kendi akrabalarımı da eşimin akrabalarını da bayram seyran dışında hiç aramam. Yüz yüze görüşmek daha cazip, görüştüğümüz zaman sohbet ederiz. Bence tavrınızı koruyun, 3 5 defa parlarlar ama sonra pes ederler. Annenizle ilişkiniz de (anneniz sağda solda dünürlerinin dedikodusunu yapmıyorsa ve onlara duyacakları şekilde laf söylemiyorsa) kimseyi ilgilendirmez.

Görümcenizin bu saldırılarına tepkisiz kalıp bildiğinizi okumaya devam edin, en fazla bir kaç defa çıngar çıkarır, baktı ki işe yaramıyor salar ipinizi rahata kavuşursunuz
Evet silme olayını çok düşündüm bu ikinci vaka olunca silmek istedim özellikle annem eşimle arama karışmazken ona laf gittiği için sildim.
Arama mevzusu için maalesef kv olay yapıyordu çok sevmediğim için konuşmayı umarım artık kurtulmuşumdur🤔

Görüşmeyin ama numarasını silmeyin de. Aradığı zaman o olduğunu bilip açmazsınız.
Ah kuzum öyle diyordum ama görmek istemedim çünkü hiç üşenmemiş ailemi, engellemiş ailesine de engel arttırmış 😁 ben de durdum dünden bugüne sakince düşündüm hiç aramasın bile artık sildim o sebeple

Telefonunu silmek değil de , ona haddini bildirmek gerek bence , herkes yerini bilmeli. Bence gelin gorumce çok samimi olmamalı , laubali olunca oluyo bunlar. Yaşıtım gelinimiz var , asla arkadasım gibi samimi olmam, boylece daha iyi gecınırız. Taviz tavizi dogurur.
Aslında samimi değildim zaten dün belirtti bana çok yakınlık kurmadın kaçtın ben çok iyiyim dedi bana 😁 çok aramadığım, yatılı gitmediğim için olmuş her şey.. Ailesi hep kızlarını haklı gördüğü için durmuyor maalesef

Benim görümcem de aynı daha da fenası. 1 yıldır görüşmüyorum hiçbiriyle. Hamileyim tebrik bile etmediler bekleyen de yok zaten. Kesinlikle görüşmemek doğru bir karar. Kafa rahat oluyor ayrıca istediğin zaman silebildiğini görsünler!
En güzeli artık ben de görüşmemeyi düşünüyorum eşim çok üzülüyor ona üzülüyorum sadece..
Tebrik ederim canım insanın içi körelmesin.. Bazı Görümceler neden böyle yapıyor anlamıyorum 🙄

Seviyenizi koruyarak gerekli cevabı da ağzının payını da verip öyle engellemeliydiniz. Elbette ki görüşmeyin böyle had bilmez, saygısız insanla.

Telefonunu silmenizin ona ne zararı var ?

Bazı insanlar naif oluyor, o an donup kalmış edebinizden cevap verememiş olabilirsiniz buna lafim yok. Ama ben olsam bana raporcu diyen anneme laf eden insan kim olursa olsun hayatimdan silerdim. Görüşmezdim katiyen
Wp bile olsa görmek istemedim evet naiflikten bazen kurtulmak istiyorum ama ne yapalım 😔 haklısınız ben de öyle yapacağım

Ah kuzum öyle diyordum ama görmek istemedim çünkü hiç üşenmemiş ailemi, engellemiş ailesine de engel arttırmış 😁 ben de durdum dünden bugüne sakince düşündüm hiç aramasın bile artık sildim o sebeple
Yazık ya ne gerek var böyle saçmalıklara. Siz yine bildiğiniz doğrudan şaşmayın o halde. Böyle bir mesafeli duruşta bile kendi kendine dolup haddi aşıyorsa düşünün yakın bir ilişki kurduğunuzda neler olacağını. Mesafe candır.

Seviyenizi koruyarak gerekli cevabı da ağzının payını da verip öyle engellemeliydiniz. Elbette ki görüşmeyin böyle had bilmez, saygısız insanla.
Ben kavga etmeyi tam beceremiyorum seviyeli tartışırım ama kadında seviye yoktu ki bence başkası olsa sayardı bir sürü laf ama sustum.
Sessizce hayatımdan çıkardım ama devam ederse tabi ki artık susmayacağım.

anne sizin istediğinizi anlatırsınız ona ne oluyormuş
görümce görmeyeyim ömrümce
her istediğinde sizin gidemeyeceğinizi öğrensin önce
bir müddet görüşmeyin
Evet zaten gelmezsen daha beklemem dedi gitmeyeceğim sanki sevgilim :)
Evet elimden geldiğince görüşmeyi düşünmüyorum hatta hiç görüşmeyelim yeridir.

Yazık ya ne gerek var böyle saçmalıklara. Siz yine bildiğiniz doğrudan şaşmayın o halde. Böyle bir mesafeli duruşta bile kendi kendine dolup haddi aşıyorsa düşünün yakın bir ilişki kurduğunuzda neler olacağını. Mesafe candır.
Tek bu olsa hacı hoca ile de uğraşıyor şimdi neler düşünüyordur Rabbim bilir

Varlıklarırahatsız eden insanların iletişim numaraları olsa ne olur olmasa ne olur. Doğru kararı siz bilirsiniz.

Telefonla aramama muhabbetinden bende muzdaribim🤦‍♀️ Ya arkadaş içimizden geldiği zaman arıyorsak arıyoruz işte zorla arayınca ne anlamı var ki arayıp yapmacık yapmacık konuşunca 🙄
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Ayıp ama .

Kızlar ben her zaman ufak tefek aksilikler olsa da görümcem ile iyi anlaştığımızı düşünürdüm en kötü günümde yanımda olmamıştı hatırlarsanız eşimin hatırı için hiç konuyu uzatmamıştım ama dün aniden arayıp beni yatıya davet etti karşıyım bu yatılı işine az çok bilirsiniz herkesin kendi evi vir planım olduğunu ama gündüz gelebileceğimi söyledim sinirlendi sonra bana sen her şeyi annene anlatıyorsun raporcu dedi biz ailece çok iyiyiz dedi ben sizi çözemedim günümü bozdun vs bir sürü şey şoka girdim dondum kaldım kendimi susturdum iyi günler dedim kapadım sonra çok düşündüm numarasını sildim sadece bu lafları hak etmedim çünkü evlendiğim için gel denilince gitmek zorunda mıyım bilemedim ki görümceme hep gidiyoruz kızlar siz ne düşünüyorsunuz eşim silme dedi ama ben çok kırıldım, hiç cevap vermedim hak etmedim görüşmek istemiyorum dedim.
Anneme de bir kaç şey söyledi çünkü eminim başka gelin olsa kalp kırardı ben sustum kaldım 🙄 ki hiç, saygısızlık etmedim eşimde biliyor sizce kararım yanlış mı görüşmek istemediğim birinin numarası neden olsun?
Çok aramadığım için de olay olmuştu telefonla konuşmayı çok sevmiyorum saygı duyulması gerek dediğim halde hep konu oradan açılıyor çözemiyorum sebebi şaşkınım tecrübeli olan sizlerden bana bir yol göstermenizi beklerim🙏🌸
Gitme mecburiyetin yok resmen kin kusmuş kendinden başkasına çok değer verme 🥰

X