Görümcem ve eltimin davranışları

Merhabalar
Ben 7 aylık evliyim. Geçenler de kaynanama gitmiştim. Görümcem ve eltimde oradaydı. Çay demlediler. Ben 1 bardak içtim başka içmedim. Sonra neden içmediğimi sordular. Bende çay içince uykum gelmiyor dedim. Kahkaha atıp alaycı şekilde güldüler öyle saçma şey mi olur dediler. Gerçekten de ben çok çay içince uyuyamıyorum. Ses etmedim. Bunlar cinsellikten falan konuşuyorlar ben hiç fikir falan belirtmedim sadece dinliyorum. Eltim dediki kutsal geceler için topuklu ayakkabı bakıyoruz sende bak dedi. Görümcem oradan o ne bilecek topukluyu daha anasının yuduğu gotle duruyor dedi. Bu kelimesi çok üzdü beni. Ben 24 yaşındayım. Görümcem ve eltim çok yakınlar sınıf arkadaşıymış zamanın da. Kardeşiyle evlenmemi kabullenemiyor hâla gizliden gizliye kıskanıyor. Çünkü kocama eltimin kız kardeşini alacaklarmış. Kocam kabul etmemiş. Kocam çok anlayışlı birisi. Şimdi ben bunları kocama anlatsam gidip her ikisiyle de tartışacaktır. Lakin eltim ve görümcem bizi şikayetmi ettin diyeceklerdir. Sizlerden öneri bekliyorum.
Ayy herseyi eşine tasıma.
İlkokul çocugu gibi
Bu arada seviye yerlerde

Eşinize yansıtıp onların seviyesine inmeyin ve adamıda huzursuz etmeyin bence gerek yok. Böyle bir durum tekrar olduğunda da susup içten içe üzülmek yerine lafinizi sokun geçin. Tabii bunuda seviyeli yapın derim sonra suçsuzken suçlu durumuna düşmeyin. Ay ne insanlar var ya :işsiz:

Ben asla altta kalmam laf sokardım gayet elit bi şekilde ben böyle özel şeylerin konuşulmasını basit buluyorum bana göre değil derdim,alttan alırsan ezilirsin kocanı katma ama lafını sok geç

bu kadar sessiz kalma bi dahakine . Keşke kv geldiğinde görumcne sorsaydın ablacım söylediğin şu kelime ne demek diye anlamadım da deseydin :) neyse şaka bi yana bi dahakine size gelindiği gibi gidin lutfen. Kocaman kadınsın söylediğin lafa bak de .. siz bence topuklu ayakkabı değil kırbac lazım de :KK70:

Annesinin yıkadığı popo ile duruyor demek. Bu yaşına kadar tecrübesi olmamış diyerek küçümsemeye çalışıyor beni.
Niye siz totonuzu yıkarkem yanınızda miymiş da o lafı diyo 😏
Bidakine çağırın görsün çok bilmiş😁😄

Merhabalar
Ben 7 aylık evliyim. Geçenler de kaynanama gitmiştim. Görümcem ve eltimde oradaydı. Çay demlediler. Ben 1 bardak içtim başka içmedim. Sonra neden içmediğimi sordular. Bende çay içince uykum gelmiyor dedim. Kahkaha atıp alaycı şekilde güldüler öyle saçma şey mi olur dediler. Gerçekten de ben çok çay içince uyuyamıyorum. Ses etmedim. Bunlar cinsellikten falan konuşuyorlar ben hiç fikir falan belirtmedim sadece dinliyorum. Eltim dediki kutsal geceler için topuklu ayakkabı bakıyoruz sende bak dedi. Görümcem oradan o ne bilecek topukluyu daha anasının yuduğu gotle duruyor dedi. Bu kelimesi çok üzdü beni. Ben 24 yaşındayım. Görümcem ve eltim çok yakınlar sınıf arkadaşıymış zamanın da. Kardeşiyle evlenmemi kabullenemiyor hâla gizliden gizliye kıskanıyor. Çünkü kocama eltimin kız kardeşini alacaklarmış. Kocam kabul etmemiş. Kocam çok anlayışlı birisi. Şimdi ben bunları kocama anlatsam gidip her ikisiyle de tartışacaktır. Lakin eltim ve görümcem bizi şikayetmi ettin diyeceklerdir. Sizlerden öneri bekliyorum.
Öüüff cahil karılar

Siz benim g.tüme kurban olun, bu g.te iki kaş göz çizsem ikinizin sıfatından da güzel olur puhahahaa deyip sonrasında da iletişimi kesseydin.

Ben genelde böyle kişilere karşı anladıkları dilden had bildirmek adına bir kere çizgimden çıkıp diceğimi dedikten sonra tekrar prenses kimliğime bürünüp kaldığım yerden devam ediyorum hayatıma.

X