Gorumcemin yaptığı normalmi banami garip geliyor🙄

Sınır mevzusu yani bi kere yaptığında “abla burası benim evim her ne kadar babam da alsa burası abinle bizim evimiz bizim düzünemiz hoş değil bu yaptığın istesen zaten verirm rica ediyorum birdaha böyle birşey yapma “ deseydin bir daha yapamaz en fazla bi meyveye laf söyledi derdi. Derse desin meyveye söylemedim bana söyle ben veriririm der geçerdiniz.
Benden 10 yaş büyük bunu yapan gorumcem küçük olsa zaten böyle davranamazdi 🤭

Görgü kurallarını anlatın bence. Insanlar baskalarının evınde tuvaletı kullanırken bıle musadenızle bı lavaboya gıdeyım dıyor, baskasının evınden ızınsız bırsey alıp goturmek ne demek ya
Ahh ah. Bir kere geldiklerinde eşim sabah işten gelmişti boxerla uyuyordu. Odada uyuduğunu bile bile güya eşarbını bırakmak için girmiş odaya ben unuttum evde olduğunu dedi eşim çok sinirlenmişti ozaman baya kavga etti gorumcemde her zamanki gibi agladi bidaha giremedi gerçi ama öğüne kadarda eşarbını bırakacak oda yok sanki illa yatak odasına girerdi ben söylerdim abla belki toplu değil ayıp oluyo falan dediğimde yabanciniyim derdi beni ne dersem kaale almıyor gibi yapıyor sinir

Zaten iki ayda bir geliyormuş. Sizin yerinizde olsam bazı zamanlarda , onlar kalkmadan gelenlerden ve hazırladıklarimdan bir paket yapar kapıya koyardım.
Mutfağa yöneldiğinde poşetini ben hazırladım zaten dersiniz.

En azından siz ikram etmiş olursunuz. En azından bu şekilde ki istifleme durumunu görmemiş olursunuz.
Bunu bazen yapıyorum hamur işi falan olduğu zaman ben koyuyorum. Ama kp getirdiği şeyler içinde her seferinde poşet yapıp onun istediğini ona vermek istemiyorum hani bak aferim bu eve de alınsa yarısı benim demesin diye çünkü bunu lanse ediyor bana her seferinde gibi alıp goturerek bı şekilde dur diyeceğim artik

görümceniz gerçekten fazlasıyla garip biri.. tek yapacağınız şey böyle olduğu gibi kabul etmek. yıllardır değişmeyen biri sanmıyorum ki farklı yöntemlerle değişsin Hoppa
en iyisi siz kvde görüşmeye devam edin:-)
Zaten dediğiniz gibi pek değiştiremedim. Bende çözümü eve davet etmemekte buldum çok nadir geldiği halde yinede yapacağından vazgeçmiyor

Görgüsüz bir görümce.ister anası babası alıştırma olsun bu yaptığı basbayağı görgüsüzlük.hele.de senin evinden götürmesi.Ne diyin böyle insanlarla karşılaşmaktan Allah korusun.sen de birgün laf şok,çok.ciddiyim.
Kv böyle biri değil çok eli açıktir kv hep o halasina çekmiş der 🤷😁

Peşinde dolaşın evin içinde rahatsız olsun. Atıyorum banyoya mı gidiyor peşinden yürüyüp başka odaya girin başka işiniz varmış gibi. Mutfağa mı gidiyor peşinden gidin ben de su içecektim deyin. Size her geldiğinde peşinde dolaşıp onu rahatsız edin. Belki böylece senede bir gelir 😂😂😂
😂😂 Hahah nerde o gunleeer🤭

Bende öyle yapıyorum senede toplasan 6 defa en fazla evime gelmisligi oluyor ondada zaten anlattığım gibi. Hani sık gelse nasıl olacak 🤦🏻‍♀️

Ben olsam ortada ne varsa kaldırır ve asla öyle bir fırsat vermezdim , sana ve eşine zerre saygısı yok , senin evine geliyor ve biseyler götürüyor izinsiz, bir kere rezil et daha da yapmaz ..

Yerine yerleştirip hatta en yüksek dolaba bile koydum unutsun gözüne gozukmesin diye yinede giderken istiyor bu sefer 🤷 bende ben yicem yada benim çocuklarım yer diyemiyorum işte
Diyemiyosaniz geçmiş olsun. Bazi şeyleri demek gerekir, demeden çözülmez, özellikle böyle utanmaz insanlara. Diyemiyosaniz ömür boyu bunu böyle cekiceksiniz, iki üç de şeker koyun torbaya bari benim hep sipariş verdiğim çiğköfteci öyle yapıyor, kaliteli hizmet böyle olur. Dua edin de görüşmeler siklasmasin yoksa ağzınizi da acamazsiniz, mutfağınız gözünüzün önünde ellerinizden kayar gider mazallah

Kişinin böyle saygısızca bir alışkanlığı var diye katlanmak zorunda değilsiniz ki. Bir de yalnız gelmez filan demişsiniz, hiç gelmese daha iyi, belli ki kadın yalnız gelse evi toplayıp götürecek. Ya da sizin kızı atıp götürecek çantaya 😂. Şaka bir yana, kavga edin demiyorum ama izin vermeyin evinizde böyle yapmasına. Siz izin veriyorsunuz, o da yapıyor işte. Eşinize bu konudan artık ciddi rahatsızlık duyduğunuzu, daha ciddi tepki vermesini rica edin. Ve eşiniz tepki verdiğinde siz de gerçekten yeter artık hiç hoş değil ayıptır cık cık cık deyin mesela. Ağlasın zırlasın size ne.? Ağlayan çocuğunuz değil ki mahçup olacaksınız. Kv kp ne oldu filan derse de çocuklarımıza kötü örnek oluyordu, uyardık kibarca dersiniz. Bir ağlar iki zırlar, olmadı küserse de oralı olmazsınız sanki çok mu lazım hayatınızda böyle bir unsur. Yanlışa yanlış demeyenler yüzünden bu yaşadıklarımız hep inanın. Psikolojik bir takıntısı varsa gitsin tedavi olsun. Ama sürekli çirkinlik yapana olumlu yaklaşmak o çirkinliği daha da rahat sergilemesini sağlıyor. Bunu yapmayın derim. Bir de kalkıp hamur filan hazırlamanız böyle birine!! Bunları yap bize diyorsunuz resmen.! . Yine hiç bir şey yapamıyorsanız başka birinin böyle yaptığını anlatın. Kadının adı toplayıcıya çıkmış aile içinde. Ne ayıp her defasında gittiğin evden toplayıp götürmek. Hiç utanmaz mı insan. Bizde çok ayıptır böyle şeyler filan diye ayıplaya ayıplaya anlatın. O anlamasa büyükler anlar

Bunu bazen yapıyorum hamur işi falan olduğu zaman ben koyuyorum. Ama kp getirdiği şeyler içinde her seferinde poşet yapıp onun istediğini ona vermek istemiyorum hani bak aferim bu eve de alınsa yarısı benim demesin diye çünkü bunu lanse ediyor bana her seferinde gibi alıp goturerek bı şekilde dur diyeceğim artik

Zaten götürüyor sonuçta . En azından sizin kararinizla istediğiniz kadar siz koyarsiniz.

Gerekirse çaktırmadan yatak odasına götürüm bulamayınca sinir sinir ola ola. Gider
Öyle bişey olsa denerdim mutfak dolaplarının üzerine fırlattım bikere aburcubur poşetini babamın aldiklari nerde bulamadimda oğlan eve gidince yer versene sevdiği şeyler vardı dedi güya işte babası almış 4 torunuda yesin diye almış onun çocukları bizim evde yemeye fırsat bulamamış eve götürüp evde yedirecekmis🤦🏻‍♀️ yahu onun evinded e aburcubur dolabı var yani hepte doludur 😁

Ben olsam ortada ne varsa kaldırır ve asla öyle bir fırsat vermezdim , sana ve eşine zerre saygısı yok , senin evine geliyor ve biseyler götürüyor izinsiz, bir kere rezil et daha da yapmaz ..
Fırsat vermesem bile bulamayınca soruyor işte babamın aldıklarının bizim çocukların hakkını Verde burda yiyemediler evde yerler gibisinden. Bidahakine benim evime gelen şeyi goturmeni istemiyorum hoş olmuyor diye direk söylemeyi düşünüyorum

X