Gorumcenin oğlunun sünnetine takı ne verdiniz?

Bana da bu düşünce çok bencilce geliyor. Çocukken kardeşim hasta olduğu için annem hep hastaneydi babam da işte. Amcalarım da sizin gibi düşündüklerinden herhalde hiç ilgilenmediler, bir yere götürmediler ben de evin içinde çok yalnız ve mutsuz büyüdüm. Konuşabilen kendisi yiyebilen tuvaletini yapabilen bir çocuğu arada bir yerlere çıkartmak zahmet veren bir olay değil.

Olay zahmeti değil
Kimseyi sırtımda götürmüyorum sonuçta
Ama Allah korusun başına bi şey gelse
Mesela bi yere düşer, boğazına bi şey kaçar gibi
Kimse eğlendirmeye götürmüşsün Allah razı olsun demez
Ben de o suçluluk duygusunu hayatım boyunca yaşamak istemem doğrusu

Eren'e üzüldüm. Çocuk yaşta bir suçu günahı yok ama en az annesi kadar antipatik. Muhtemelen de ona benzer biri olup çıkacak. Hiç tanımadığım bir çocuğa gıcık oldum resmen.

Ayy o sarmaları ben versem hayatta uyuyamazdim herhalde..Yapması vermesi bir şey değil de yüzsüz gibi istenir mi öyle sonucta yemeyin ben dağıtacam ne demek bir de ben çocuklarımdan fırsat bulacam da saracağım yani bir de millete dağıtacağım.. b.k yesinler der geçerim ya da çok vermek istiyorsa gel beraber saralım dağıt derim..Ayy sarmaları ben sarmış gibi sinir oldum görümceye

Eren'e üzüldüm. Çocuk yaşta bir suçu günahı yok ama en az annesi kadar antipatik. Muhtemelen de ona benzer biri olup çıkacak. Hiç tanımadığım bir çocuğa gıcık oldum resmen.
Çocuga ne verirsen onu alırsın oda annesi gibi malesef bütün gün dedelerini arayıp bize sucuk getir beni bakkala markete götür diyip arıyor sucuk çok pahalıymış kendi paraları gitsin istemiyormuş diğer harcamalardada bu şekilde o çocuk malesef o konunun üzerine daha neler yaşadık anlatsam burda yine destan cikacakta üşeniyorum
Mavi görümcen bir şey dedi mi
Konuyu hortlatmak istemezdim ama uzun zamandır burda yokum şimdi gördüm sorunu. Takı konusunu defalarca açtı ne taktigimi isim yazmadigim için anlayamadı tabi bende gram olduğunu belirttim geçen yıl gramla çeyrek arasında sadece 200tl fark vardı durumum musaitti takmak istemediğim için öyle yaptım ben gram taktım dedim oda baya şaşırmış gibi yapıp AA biz sizi çeyrek takmıştır diyorduk dedi bende kuyumcuya gidecek zamanimz olmadı evde gram vardı gram taktik çeyreğe tamamlansin diye eşime ikiyuzde üstüne tak çocuğun dedim ama gerek yok dedi dedim konu öyle kapandı bişey diyemedi
Sarmalari vermedim eşim ablasına ters yaoti biraz usenmede kendin sar diye öyle gecistirildi

Kadın resmen parazit yetiştiriyor. Yarın o parazitin kendisine yapışacağının farkında olsaydı keşke. Yazık

Kadın resmen parazit yetiştiriyor. Yarın o parazitin kendisine yapışacağının farkında olsaydı keşke. Yazık
Bazen öyle konuşurken videoya çekiyorum eren sen evlenince bunları eşine izleticem bu çocukken de böyleydi diyeceğim diyorum çocuk 11 yaşında gorumcem hala elleriyle yemek yediyor çocuğun ağzından para lafı düşmüyor aşırı pinti bı tıp oldu çıktı görümcem bu hallerine siritip duruyor ama hiç iyi bişey degil cocugun psikolojisini bozdu bu yaşta biz çocuğa üzülüyoruz

Görümceniz çok Ucuz bir kadın cidden
Salamın sucuğun lafını yapıyor ya yuhh insan utanır cidden
Ben kimseden 1 çöp isteyemem

Eskilere cevap verme de bu sırada başka bir şey oldu mu onu anlat
Ayy olmazmiii ama inan üşendim girip anlatmaya bak mesela geçenlerde çocuğunun ilkokul balosu oldu sadece anne ve babasını çağırmış bize söylemedi benim kizada öğretmeni sormuş derste benmki 1.sinifa gidiyor sen neden gelmedin kuzeninin balosuna demiş benim kızda garip tabi şok bizim başka işimiz vardı öğretmenim demiş eve bir geldi sinir küpü anlatıyor anne halam bizi neden cagirmadi öğretmenim sordu ne diyecegimi bilemedim ya falan dedi bende ara halana sor dedim gorumcemde diyor halacim kişi sinirlamasi vardı bende sadece babaannenle desene söyledim dedi kızımda tavır yapıp kapattı telefonu. Sonra okuldan biri yine bana sordu neden gelmediniz siz diye bende haberimiz yoktu kişi sinirlamasi varmıştı dedim kadında ay ben pot kırdım ya dedi ne potu çıkar baklayi diyince öyle bişey yoktu balo yemekliydi senin görümce ekstra para ödememek için sizi cagirmamis demekki dedi bende görümceye dedim balodaki katılım ücretini ben ödedim keşke haberimiz olsaydı cocugada anı kalırdı dedim çocuk sever bizi bu arada yani aman işi gücü para ondan çıkmasın hep ona gelsin işte

Sürekli görüşüyor musunuz çünkü insan mahvolur
Sürekli denmez ama çokta ara verilmiyor diyim malesef ben kendisine gitmem zaten kendide cagirmaz hep o gelsin yesin içsin gitsin geçen kayınvalidem gelecekti bı baktım oda gelmiş geleceğinizi bilseydim ona göre hazırlık yapardım dedim ev müsait değildi pek verdim eline kovayı süpürgeyi önce temizlik sonra oturalım dedim eski maviş yok

Görümceniz çok Ucuz bir kadın cidden
Salamın sucuğun lafını yapıyor ya yuhh insan utanır cidden
Ben kimseden 1 çöp isteyemem
Evet soyutta kendisinin yaptığı çok ucuzluk ama somutta hep o tipler kazanıyor işte malına mal katio dursun bende evimin ihtiyaclarini giderlerini ondan bundan gidersem bende alırım dışarıya kendisini zengin gösterip ama içerde kan emici tip olduğunu bizler biliyoruz

Ay çok iyi yapmışsınız vallahi çalışsın bari biraz

Ay çok iyi yapmışsınız vallahi çalışsın bari biraz
Önceden hep hazır karsilardim aman mahcup olmayayım kafası vardı bende çünkü magna verme huyuda fazlaca. ama baktım hep ben yapıyorum böyle olmayacak saldım yani habersiz gelmeseydi oda davet bile etmedim yani tamam sonuçta kardeşinin evi davete gerek yok ama insan bı telefon kaldırıp bende geliyorum demesi gerek

Yeni doğum yapmışsiniz bir zahmet yardımcı olsun gelirken lohusa kadına eli boş gelmeseydi . Bir işe yarasaydi

Yeni doğum yapmışsiniz bir zahmet yardımcı olsun gelirken lohusa kadına eli boş gelmeseydi . Bir işe yarasaydi
Kız ne bişey getirmesi daha akşama yemeğe kaldılar cümbür cemaat ben cimri diyorum sen ne söylüyorsun canm daha ben bir haftalikken bile bizi arayıp yemek varsa geliyoruz dedi eşimde utanmaza bak ya insan lahmacun yaptırıp gelir daha sen bize yemeğe geliyorsun dedi o lafa rağmen oturup yemek yediler bizde

Ay bu nasıl yuzsuzluk ya bari yemekleri yapsaydı kırkın yeni çıkmış . Aaa ben olsam utanırım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…