Görüştüğüm çocuk beni beğenmedi ama evlenmek istedi ?

çok yüzgöz olmuşsunuz. bence gereksiz yere "arakadaş" kalınmış. olacağı da buymuş. daha fazla düşünüp enerjinizi düşürmeyin. yola devam.

Koskoca ilçe yöneten adamın konuşma şeklini gördükten sonra ülkeden umudumu bir defa daha kestim resmen, birde bu adamları iki mülakkattan geçirip yurt dışına staja gönderip, eğitim veriyorlar. Adam daha bir kadına nasıl davranılır, nasıl konuşulur bilmiyor. Duygu kontrolü, empati nezaket zaten yerlerde.Konu sahibi boşver Allah korumuş, muhtemelen senden daha iyi bir seçenek bulmuştur, adam kendine vitrin süsü arıyor anladığım kadarı ile, kendine hayat arkadaşı olan birini bulursun inşallah.
Benimle çok rahatmış hatta bende en sevdiği şey buymuş çünkü maskeler altında kalmıyormuş ya resmen zihniyle savurdu beni yerden yere 😔

Selam kızlar.
Bbenim yaşadığım olay gibi başına bir şeyler gelip özgüven düşüklüğü yaşayanlar,toparlayanlar sonradan karşısındakini pişman edenler varsa yardımlarını bekliyorum.Bir kaymakamla görüştüm görüştükten sonra paşamız beni beğenmedi ama huyumu çok sevdiği için arkadaş olabileceğimizi söyledi.Ben de aldırmıyormuş gibi yapıp zaten bende arkadaş olsak daha iyi olur diye düşünüyorum dedim. Daha sonra evlenmek istedi ben reddettim.insan beğenmediği biriyle neden olsun falan dedim işte güzel değil ama tatlı bir kızmışım işte fiziğim güzelmiş ama yanaklarım topluymuş kilo verirsem iyi olurmuş falan filan.(167 boy 59 kiloyum) Ben de sen kösesin(Hiç sakalı yok çıkmıyormuşta) hem de kısasın alttan üstten çeksek sünmezsin benim ideal tipim de sen değilsin dedim 😂( 175-177 civarı olmalı) Öyle bir muhabbet düşünün ki böyle gülerek birbrimize laf sokuyoruz bu arada diğer konuların hepsinde çok iyiyiz sohbetimiz çok keyifli ikimizinde çevresinde kafasınnın tutabileceği çok insan yok bilmiyorum belki o sebeptendir.Ayrıca epey bilgili biri ve harika bir ses tonu var insan ister istemez etkileniyor.İşte sen bana aşık oldun demeye başladı ben de olmuş olsamda ben aşık oldum diye kimseyle evlenmem falan dedim neyse böyle muhabbet devam ederken bir gün çat diye engellendim arkadaşlar her yerden . Çirkinim diye mi ,daha önce nişan attım diye mi ,başka bir sebepten mi hiç bilmiyorum.ailesinin epey tutucu olduğunu falan söylemişti işte başlarda birbirimizin çok dengi olmadığımızı düşündüğü için öyle şeyler yapmış kendini tanıtamamış falan nerdeyse ben inanıyordum ya 😅Şimdi aynalara bakamaz estetik operasyonlarını araştırır oldum üstelik beni neden istemediğini tam olarak bilmiyorum bile hepsini geçtim onu içimde pişman etme dürtüsüne engelde olamıyorum.28 yaşındayım çocukta değilim ama daha önce hiç başıma bunlar gelmedi üstelik çokta talibim olmuştur ayrıca insan beğenmediği biriyle sonra neden tekrar evlenmek ister sonra neden engeller hiç anlamıyorum var mı böyle bir şey başına gelen ☹️
Konuştuklarınızdan adayın sizle hiç evlenmek ıstemıyor gıbı bır durumu yok

Ayrıca arkadaşlar ben beni beğenmedi ama şey falan sanmıştım karakterimden öyle etkilendi ki benimle evlenmeyi bile düşündü buna rağmen çünkü sürekli bununla ilgili övgülerde bulundu çok zekisin çok iyi yetiştirmişin kendini falan hatta daha iyi yerlerde olman gerekirdi ay çok üzülüyorum kendime anlattıkça 😅😅😅

Benimle çok rahatmış hatta bende en sevdiği şey buymuş çünkü maskeler altında kalmıyormuş ya resmen zihniyle savurdu beni yerden yere 😔
Aman boşver arkadaşım o rahatlık değil ayılık kusura bakma. Bir kere bırak sana kadın olarak nezaket göstermeyi; sana insan olaralk bile azıcık değer verse öyle bir söylemde bulunmamalıydı, senin yapman gerekende adamın dış görünüşünle ilgili o hadsiz yorumlarına onun seviyesine inip karşılık vermek yerine muhattap bile olmadan yol vermekdi. Adama birazda sen yüz vermişsin, pazardaki mal gibi seni fiziki görünüşünle ilgili hadsiz hadsiz yorum yaptığında, sen adamla görüşmeye devam edince egosunu şişirmişsin, hatta nasıl davrandıysan artık adam seni kendine aşık, yoluna amade görmüş ve bunu da pişkince yüzüne söylemiş, sırf kariyerli mesleği var, iyi kısmet diye böyle üç kuruşluk adamların terbiyesiz tavırlarına katlanırsanız, onlarda böyle kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyor işte.

İşte hem çirkine benzer şeyler söyleyip hem evlenmek isteyip sonunda da neden engelledi ben de onu çözebilmiş değilim.Çoğu kişinin söylediği gibi yeni aday gelene kadar beni denedi sanırım
Yokluktan takılmış
Sacmaladığını farketmiş ya da biri sacmalama demiş
Mülki amir O sacmalama sa bence de iyi olur.
Uzatmayın

Tanıştırılabilirsiniz ok, sizi beğenmeyebilir ok, elektrik alamayabilir ok.

Ama karşısındaki insanın onurunu gururunu kırmak nedir?
Bence acayip sorunlu bi adam.
Köşe olupta sizin yanaklarınızı eleştirme kısmı tam sorunlu insanın yapacağı hareket.
Sizde vay sen beni beğenmedin ha deyip başlamışsınız kösesin kısasın vs demelere.

Anlamadığım bi konu var, sizi böyle terbiyesizce eleştiren insanla neden hala konuşursunuz. Sizde onun gibi seviyeyi düşürüp başlamışsınız Ve baya baya belki evleniriz felan diye düşünmüşsünüz üstelik.

Engelledigine gore baska birini buldu. Herseyin alt ust olmasini istemedigi icin engellemis gibi geldi bana.

Adam olsa ne sana öyle konuşur ne de korkak gibi engeller. Adam değilmiş kurtulduğuna şükret.

Fiziksel özelliklerimiz hakkında ileri geri konuşan erkekleri biz direkt engellemeliyiz bence. Ne hakla ya? Ben kimseye bunu yapmam ama erkekler hep yapıyor.

Bu adamla evlenilmez. Belki eğlenilir ama evlenilmez :))

Evlenilecek adamın ayakları biraz yere basar, çok sağlam psikolojide gelmedi. Yaşanmadı sayin. Yazarsa da artık siz yazmayın. Öyle istediğinde silip istediğinde döneceğini düşünmesin.

Beğenmediyse beğenmedi
Neden bu sözleri söyledikten sonra konuşmaya devam ettin ?
Çok kırıcı bence
Ben yüzünü görmek istemem
Onun seni beğenmemesi senin güzel olmadığını göstermez
Zevk meselesi
Yıllar önce bir adamla tanıştım bana benden çok etkilenmediğini ama yine de görüşmek istediğini söyledi red ettim
Beğenmiyorsan defol yani
Sana kendimi mi beğendirecem bu ne hadsizlik!
Arama sorma anlarım yani niye gelip söylüyorsun hem kendi arıyor salak
Sallamadım diye hırs yaptı heralde
Ben rahat kendime güvenen bir tipim
Beğenmedim deyince oturup ağlayacak bir tip değilim öyle sandı galiba salak

Selam kızlar.
Bbenim yaşadığım olay gibi başına bir şeyler gelip özgüven düşüklüğü yaşayanlar,toparlayanlar sonradan karşısındakini pişman edenler varsa yardımlarını bekliyorum.Bir kaymakamla görüştüm görüştükten sonra paşamız beni beğenmedi ama huyumu çok sevdiği için arkadaş olabileceğimizi söyledi.Ben de aldırmıyormuş gibi yapıp zaten bende arkadaş olsak daha iyi olur diye düşünüyorum dedim. Daha sonra evlenmek istedi ben reddettim.insan beğenmediği biriyle neden olsun falan dedim işte güzel değil ama tatlı bir kızmışım işte fiziğim güzelmiş ama yanaklarım topluymuş kilo verirsem iyi olurmuş falan filan.(167 boy 59 kiloyum) Ben de sen kösesin(Hiç sakalı yok çıkmıyormuşta) hem de kısasın alttan üstten çeksek sünmezsin benim ideal tipim de sen değilsin dedim 😂( 175-177 civarı olmalı) Öyle bir muhabbet düşünün ki böyle gülerek birbrimize laf sokuyoruz bu arada diğer konuların hepsinde çok iyiyiz sohbetimiz çok keyifli ikimizinde çevresinde kafasınnın tutabileceği çok insan yok bilmiyorum belki o sebeptendir.Ayrıca epey bilgili biri ve harika bir ses tonu var insan ister istemez etkileniyor.İşte sen bana aşık oldun demeye başladı ben de olmuş olsamda ben aşık oldum diye kimseyle evlenmem falan dedim neyse böyle muhabbet devam ederken bir gün çat diye engellendim arkadaşlar her yerden . Çirkinim diye mi ,daha önce nişan attım diye mi ,başka bir sebepten mi hiç bilmiyorum.ailesinin epey tutucu olduğunu falan söylemişti işte başlarda birbirimizin çok dengi olmadığımızı düşündüğü için öyle şeyler yapmış kendini tanıtamamış falan nerdeyse ben inanıyordum ya 😅Şimdi aynalara bakamaz estetik operasyonlarını araştırır oldum üstelik beni neden istemediğini tam olarak bilmiyorum bile hepsini geçtim onu içimde pişman etme dürtüsüne engelde olamıyorum.28 yaşındayım çocukta değilim ama daha önce hiç başıma bunlar gelmedi üstelik çokta talibim olmuştur ayrıca insan beğenmediği biriyle sonra neden tekrar evlenmek ister sonra neden engeller hiç anlamıyorum var mı böyle bir şey başına gelen ☹️
Bir bayana denilir sozler değil. Hatta o insan için estetik yaptirman kendine saygisizlik olur. paşa gonlu bilir. Tabi sen de demişsin laflari ama onlari demek yerine ' hanimefendiyle konuşurken saygili ol biraz' demen daha iyi olurdu. Kimsenin senin hakkinda ileri geri konuşmasina izin verme. her zaman bir sed çek ve o seddi kimsenin geçmesine izin verme. Laf yarişindansa ben bu yontemi tercih ederim. Çunki cevap vermek için bile olsa onunla ayni taktiği uygulamiş oluyorsun. Insanlari kusurlarindan vurmak. Dengesiz, patavatsiz her şeyden once de konuşmasini bilmeyen biri. Iyiki de olmamiş. Bu seni her yerde rezil ederdi. Estetik konusuna gelirsek bir gerizekalinin lafina gore kendini değistirmek hiç sağlikli düşünce değil. Her zaman bakimli ol, kendine guzelligine onem ver dikkat et ama başkasina yaranmaya onu pişman etmeye de çalişma. Hayatindan bir yalniş insan çiktiği için sevin ve onune bak. Seni oldhğun gibi kabul eden birini. Benim burnum dik biraz. Onceleri rahatsiz ediyordu cok zayifdim daha çok belli oluyordu. Arkadaşlarimdan da estetik yaptir diyenler olmuşdu. Maddi imkan yokdu diye ağlardim. Halbuki şimdi çok beyeniyorum. Eşim en çok burnumdan oper. Diyo isirmak istiyorum o kadar tatli geliyor ki burnun diyor 🤣 şimdi bana da çok sempatik tatli gelmeye başladi. Yani malesef zihnimizin kontrolunu biraz etrafimizdakilere vermişiz. O yuzden kontrolu ele al ve seni olduğun gibi seven biriyle taniş estetik yaptirirsan da sirf kendin istediğin için yaptir

Adamda ego tavan ,tabi millet düğme ilikleyip karsiliyordur.Ne istedigini bilir bir hali yok,bi oyle bir böyle sacmalamıs.Hayalindeki kadini anlatsin da,tornadan cikarsinlar bari.Engelleme ve gitme sebebine yorumum ,istedikleriniz ona zor gelmis.Gel böyle biri olmadigini ispatla vs. O kadar zor gelmistir ki,sonuc topuklaması olmuş Böyle adamlar cok pohpohlaniyordur,sizde o ışıgi görmemis.En son olumsuz da konuşmuşsunuz.Bence niyetini ölçmek adına yerinde olmuş.Sonucu buysa hiç üzülmeyin.Gercek niyetini anlamis oldunuz.Sen bana aşık oldun nasil bir ego patlamasi anıdır hayret edersin 🙂

Benim başıma bu tarz şeyler gelince meraklanmıyorum. Kimbilir hangi kalitesiz hallerinin eseri idi bu davranış diyorum. Defolsun gitsin.Evli olabilir,nişanlı olabilir sevgilisi olabilir,dengesiz olabilir..Bu detayların öğrenilmesi benim için artık önem taşımıyor. Hangi detaya baksam nasılsa içinden bir karaktersizlik çıkacak,ne olduğunun ne önemi var ki artık:)

X