Anti-Aging Göz altındaki çizgilere kesin çözüm nedir lütfen bu konuda tecrübeli olanlar yazsın nolurrrrrrr?

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

Tekim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
132
23
36
Daha yeni 30 a girdim göz altımda birden çizgiler belirdi ve çoğalıyor kafayı yicem.benim yaşımdaki arkadaşlarımda hiçbir şey yokken hatta benden buyuklerde bende neden oldu yaaaa.gerçi avonun göz altı kremlerımden sonra oluştu ben onlara bağlıyorum .ufffff nolur bana göz altı çizgilerini yok edenler yazsın neler yaptınız yok oldu yoksa depresyon a girmek üzereyim .her gecen gün çoğalıyor gibi geliyor.tabi bana göz altı çizgilerinden kurtulan tecrübeli insanlar yazsın lütfeeeennn

Daha yeni 30 a girdim göz altımda birden çizgiler belirdi ve çoğalıyor kafayı yicem.benim yaşımdaki arkadaşlarımda hiçbir şey yokken hatta benden buyuklerde bende neden oldu yaaaa.gerçi avonun göz altı kremlerımden sonra oluştu ben onlara bağlıyorum .ufffff nolur bana göz altı çizgilerini yok edenler yazsın neler yaptınız yok oldu yoksa depresyon a girmek üzereyim .her gecen gün çoğalıyor gibi geliyor.tabi bana göz altı çizgilerinden kurtulan tecrübeli insanlar yazsın lütfeeeennn

Bence en önemlisi kafana bu kadar takmamak, bir de illa antiageing bişey deil de düzenli olarak nemini sağliicak ürünler kullan. nemsizlik hep kırıştırır yüzü. Ama düzenli kullanmazsan istersen dünyanın en pahalı ürününü kullan işe yaramaz

Bu konuda size onerim nanofat ile gozalti enjeksiyonu . nanofat kendi vucudunuzdan alinan yagin en kaliteli kok hucrelerini mikro enjeksiyon ile cilde verilmesidir . ben bir kez yaptirdim52 yasinda olmama ragmen iyi gorunuyor goz altim . bence arastirin doktor tavsiyesi isterseniz paylasabilirim

Öncelikle ciltle ilgili şeyler genetiğede bağlı olabildiği için yaşıtlarınızla karşılaştırıp kendinizi üzmeyin ben göz altlarım için sabahları buz gezdiriyorum bi de sinozun göz altı kreminden çok memnunum kırışıklık görmeye başlarr gibi olduğumda yapmaya başladım iyi de geldi bana

Uraw kozmetikten göz çevresi kremi ve serumunu kullanıyorum oldukça memnunum ayrıca tüm cildime uyguladığım arı zehri kremini de önerebilirim bende 30 yaşındayım ve mimik çizgilerim , kaz ayaklarımın azaldığını fark ediyorum. Denemenizde yarar var. O kadar çok ürün kullandım ki sanırım Artık dermakozmetik olarak firmam Uraw kozmetik :))

Uraw kozmetikten göz çevresi kremi ve serumunu kullanıyorum oldukça memnunum ayrıca tüm cildime uyguladığım arı zehri kremini de önerebilirim bende 30 yaşındayım ve mimik çizgilerim , kaz ayaklarımın azaldığını fark ediyorum. Denemenizde yarar var. O kadar çok ürün kullandım ki sanırım Artık dermakozmetik olarak firmam Uraw kozmetik :))
Gülcan Hanım merhaba annemin aktif kullanım sağladığı bir krem özellikle göz kenraları ve dudak çevresinde bulunan kırışıklıkları iiçin almıştık 2 aydır kullanıyoruz memnunuz.

Gülcan Hanım merhaba annemin aktif kullanım sağladığı bir krem özellikle göz kenraları ve dudak çevresinde bulunan kırışıklıkları iiçin almıştık 2 aydır kullanıyoruz memnunuz.
Komiksiniz gerçekten.
Markanın reklamını yapabilmek için bir kızınız varmış gibi yazdınız, bir anneniz için yazıyor gibi yaptınız, hepsinde de reklam üyeliğinden alıntı yaptınız.

Merhabalar 22 yaşındkai kızımda da çok yoğun iltihaplı sivilceler var ve oynuyor bu da iz bırakıyor yüzünde. Bizde inceledik kızımla ama çok da güvenemiyoruz açıkçası yprumunuz iyi oldu sipariş vereceğiz sanırım. teşekkür ederiz

Gozaltin kurumus nemlendirilmeli suan cizgi degiller ama kuruluk devam ederse cizgi kalici olur

Ayy eski konuymus :olamaz:

X