Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

Ben göz makyajımı Estee Lauder in Gentle Eye MakeUp Remover
hassas göz çevresi toniğiyle temizliyorum
Çok memnunum
01353080601.jpg

avon gozumu acayip derecede yakıyo bi sure bulanık goruorum ben.
simdi pupa kullanıyorum gayet guzel

netrougena göz makyajı temizleyicisini tavsiye ederim şidettle.. çok memnun kalacaksınız a.s

vichy aldim cunku dr eczanada satilan urunleri al demisti,fakat dr a gitmeden once netrougena kullanmistim. Acikcasi aralarinda fark goremedim, oyleyse neden vichy ye daha fazla odeyeyim. ikiside guzelse ucuz olani alirim diye dusunuyorum

clinique göz makyaj temizleyicisiyle temizliyorum.. çok güzel bi ürün asla gözü yakmıyo ve hiçbir iz kalmıyo.. asla nivea kullanmayın gözü feci yakıyo..

rosense gül suyunu kullanıyorum hem katkı maddesi acısından hemde fiyatı acısından cok memnunum

avonun besleyıcı gozmakyajı temızleyıcısını kullanıyorum sonrada orıflamenın temızleyıcı yuz yıkama jelıyle yuzumu yıkıyorum bazen de ıslak mendıllerle temızlıyorum göz makyajımı

eye make up remover le jeyyar
pevonia die bi marka var yalnızca güzellik salonlarında onlan
tamamen birkisel veee çook memnunum
daha önce biotherm ve lancome loreal oriflame kullandım
bu hepsinden daha iyi
şakkıdı

a.s arkadaşlar 8 sene güzellik uzmanlığı yaptım ve şunu söyleyebilirim bu konuda en iyi ürün sebamed yüz yıkama jeli rahatlıkla yüz ve göz temizliğinide kullanabilirsiniz inanılmaz güzel temizliyor...deneyin:enbuyukkk:

a.s arkadaşlar 8 sene güzellik uzmanlığı yaptım ve şunu söyleyebilirim bu konuda en iyi ürün sebamed yüz yıkama jeli rahatlıkla yüz ve göz temizliğinide kullanabilirsiniz inanılmaz güzel temizliyor...deneyin:enbuyukkk:

bende gözüm için ayrıca bişey kullanmıyorum sebamed ile hem yüzümü hem gözümü temizliyorum gayette memnunum

yüz yıkama jelini göz temizliğinde kullanmak yanlış değil mi sizce.ben yanlış diye biliyorum,çünkü göz altı çok hassastır.CADIARZU

sebamet medikal üründür şüpheniz olmasım bazı şeyler şatış kandırmasıdır unutmayın:)

avonun göz makyajı temizleyicisini kullanıyorum güzel temizliyor arkadaşlar

benim gözlerim çok hassas bütün tmizciler yakıyor
ben göz doktoruna danıştım ve bana LID-CARE göz kapakları ve kirpik temizliyicisini önerdi süper çıkarıyor bütün makyajı ve gözlerimi ne yakıyor ne yağlı bir his veriyor eczahanelerde satılıyor tavsiye ederim
ben çok pahalı ürenleri de kullandım ama bu kadar iyisi ile hiç karşılaşmadım

X