Gözü Yaşlı Kitap Önerisi Olanlar

Eyoser

Kaderim buymuş da diyemiyorum,çoğu benim bok yemem
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2022
673
1.846
İyi geceler Kadınlar Kulübü'nün güzel kadınları, öncelikle yeni yılın sizlere sağlık, huzur, mutluluk getirmesini dileyerek başlayayım, bütün dertlerin eski yılla birlikte hayatlarınızdan uçup gitmesi temennisiyle...

Kitap okumayı seven hanımlar, uzun zamandır beni derinden etkileyecek bir kitap bulamıyorum, okuduğum kitapları bitiriyorum, kapağını kapatıyorum ve etkisinden çabuk çıkıyorum.

Fareler ve İnsanlar, Şeker Portakalı, Uçurtma avcısı, bu üç kitabı yıllar önce okudum ve hala tadı damağımdan etkisi dimağımdan gitmedi. Okurken göz yaşlarından sayfaları göremedim(okumayanlar varsa öneririm).

Şimdi sizlerden okurken beni derinden etkileyecek, yıllar geçse de unutulmayacak biraz da ağlak kitaplar önermenizi rica edeceğim ve mutlaka tek tek okuyacağım.

Zülfü Livaneli ~serenad

Okumadıysanız tavsiye ederim. Tabii her insan her şeyden aynı derece etkilenmez ama beni çok etkilemişti bu kitap. 😇

Zülfü Livaneli ~serenad

Okumadıysanız tavsiye ederim. Tabii her insan her şeyden aynı derece etkilenmez ama beni çok etkilemişti bu kitap. 😇
Bir ay önce bitirdim, beni de etkiledi, struma yı da araştırdığımda gerçek olduğunu öğrenmiştim, kitabın kahramanı da gerçek mi kurgu mu onu bulamamıştım ama, yine aklıma düştü :KK43:

Bir ay önce bitirdim, beni de etkiledi, struma yı da araştırdığımda gerçek olduğunu öğrenmiştim, kitabın kahramanı da gerçek mi kurgu mu onu bulamamıştım ama, yine aklıma düştü :KK43:
Evet strumanin gerçek oluşu ince bir sızı bırakıyor. 😐

X