Güneş Gözlüğüm kırıldı :( Ankara da en uygun ...?

Brave Capricorn

Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2008
4.118
2.653

Mrb arkadaşlar.. umarım doğru yere açtım. Evet gözlüğüm kırıldı.. çok alışmıştım.. diğerini takamıyorum. Çok alışmışım bu geniş gözlüğe...

Ankara da bildiğiniz uygun biyer varmı..Bugün iş çıkışı hemen alıcam.. Yalnız ben carrefura gidicem. Hem ordada işim var.. Ordan biyer tavsiye ederseniz süper olur. İki işi bi arada halletmiş olurum..

fikirlerinizi bekliyorum.. tşkler şimdiden..
opuyorumnanaktan

Amann bu kaçıncı alışveriş bölümünden yardım isteyişim.. konu açışım..
Allahın bir kuluda yazmıyor... 2 gün oldu ).. zaten aldım ben alacağımıyerimseniben
İlla bir derdim vara açıp burayamı atılalım..sırnaşık şey

canım ben ankarayı pek bilmem ama malum yaz bitiyor baya bi indirime girdi güneş gözlükleri. benim arkadaşım sezonda 860 tllik etiketi olan d&g marka güneş gözlüğünü 230a aldı yani :)

eee ancak gördüm almışsın alacağını ama gün gelir lazım olur söyleyim ben yinede optimumda (ankara eryamandaki)kent optik var sezon sonu inanılmaz indirim oluyor.ben 1000 tlik bulgari gözlüğü 150 ye aldım.channel vardı 230 a daha bir sürü model elemanlar işini çok iyi biliyor.sana ne yakışacağını şıp diye buluyorlar.seçenekler arasında kararsız kalıyorsun. yalnız orjinal kılıf istiyorsan onu para ile almak zorundasın

X